Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 512 of 788 FirstFirst ... 12 412 462 502 510 511 512 513 514 522 562 612 ... LastLast
Results 10,221 to 10,240 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #10221 SP
    Junior Member CostynRo's Avatar
    salut dragi posesori de xbox.....
    de curant mam hotarat s achizitionez un xbox 360 si singura solutie a fost sa dau psp + nintendo ds la schimb
    am gasit un xbox falcon si aici vreau sa va intreb ce parere aveti despre el ca sunt multi pro si contra
    in legatura cu rrod ma gandeam gand il iau sa ii schimb pasta cu una silver 5 + cooler suplimentar pe grataru de la gpu si sa am grija de el
    alte idei? voi ce puteti sa imi mai recomandati sa evit cat de mult rrod?
    nu vreau raspunsuri gen ,,strange bani si iati un jasper,, pentru ca o buna bucata de timp nu o sa pot din cauza unor probleme financiare
    multumesc

  2. #10222 SP
    Junior Member Smok3's Avatar
    mi-am cumparat de pe amazon.com cu 14$ 3luni gold

  3. #10223 SP
    PET
    Member PET's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...nu, acei 6.99 EURO �ți delobhează GT-ul (�n primul r�nd) iar apoi ești din nou GOLD (o lună) după care, dacă vrei, poți trece pe reedem codes. Mai exact, bagi un cod (minim de o lună) și automat ai scăpat de calvarul auto renewal iar după ce-ți expiră GOLD-ul treci automat pe SILVER fără alte dureri de cap.
    Hmm... se pare ca ma mancat si pe mine in fund sa-mi iau oferta aia. Am crezut ca pot sa dezactivez Auto-Renewal.

    1. Ce se intampla daca atunci cand face el auto-renewal nu am bani pe card?
    2. N-am prea inteles faza asta cu "reedem codes". Cum fac exact sa nu mai fiu pe auto-renewal?

    Mersi

  4. #10224 SP
    Junior Member JONNY's Avatar
    Si eu am auto-renewal activat. Am primit o oferta o luna gratis si doua jocuri (in afara de cea standard de deschidere cont) si am zis sa profit de oferta, dar mi-au activat auto-renewal. Inainte sa-mi expire gold-ul mi-am cumparat gold pe 12 luni (reedem codes) si mi-am activat gold-ul pentru inca 12 luni, dar auto-reneval a ramas tot activ. Deci singura solutie este sa suni la ei.

  5. #10225 SP
    Member emanuel's Avatar
    Quote Originally Posted by CostynRo View Post
    salut dragi posesori de xbox.....
    de curant mam hotarat s achizitionez un xbox 360 si singura solutie a fost sa dau psp + nintendo ds la schimb
    am gasit un xbox falcon si aici vreau sa va intreb ce parere aveti despre el ca sunt multi pro si contra
    in legatura cu rrod ma gandeam gand il iau sa ii schimb pasta cu una silver 5 + cooler suplimentar pe grataru de la gpu si sa am grija de el
    alte idei? voi ce puteti sa imi mai recomandati sa evit cat de mult rrod?
    nu vreau raspunsuri gen ,,strange bani si iati un jasper,, pentru ca o buna bucata de timp nu o sa pot din cauza unor probleme financiare
    multumesc
    e cam riscant. Din cate inteleg eu, il iei la SH = nu ai garantie, si deja a fost folosit. Acum, e posibil sa nu ai probleme, dar daca apare rrod... ai dat banii degeaba. Depinde si cati bani dai pe falconul asta. Daca il iei cu 2-3 mil. poti incerca, DAR probeaza-l bine mai intai. Vezi ca au aparut multi in ultima vreme cu console luate SH si acum se plang ca-s stricate.

  6. #10226 SP
    Junior Member CostynRo's Avatar
    cica consola nu are mai mult de 50 de ore jucate si mai are garantie 1 an
    oricum cum am zis mai sus preventiv ii schimb pasta si ii mai bag un cooler

  7. #10227 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Tine-l aerisit, culcat, ferit de praf. Daca poti, ii pui un HDD ca sa nu mai ruleze de pe discuri si astfel se incalzeste si mai putin. Nu stiu ce sa zic de schimbat paste si cooler pentru ca nu ma pricep. Dar sa nu pierzi garantia.

  8. #10228 SP
    Junior Member Random's Avatar
    cum sa ma uit si eu de pe calculator prin xbox la un film .mkv ? si sa se vada subtitrarea

  9. #10229 SP
    Party Rocking! Razviii123's Avatar
    Pe o consola Xbox360 Slim NTSC din America merg jocurile PAL din Europa?
    @tudyniuz: Deci sa inteleg ca vor merge doar cele NTSC/NTSC-J si cele Region Free?

  10. #10230 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Majoritatea nu, dar eu am avut cateva jocuri PAL care mi-au functionat pe o consola NTSC

  11. #10231 SP
    Junior Member CostynRo's Avatar
    mai vin si eu cu o intrebare:
    consola care urmeaza sa o achizitionez nu are ultimu update facut si din cate am inteles eu nu pot sa il fac,eu pe 4 iunie plec la mare cu cortu 2 zile,are ceva daca il iau cu mine in cort ? ma refer sa nu aiba ceva de la caldura ca nisip nu o sa intre cu el sa o sa il tin bine.
    vreau sa il iau ca am gasit o persoana din ct care face update la xbox

  12. #10232 SP
    Junior Member macabis2's Avatar

  13. #10233 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Da, poate rula acel joc

  14. #10234 SP
    Junior Member macabis2's Avatar
    ok. mersi

  15. #10235 SP
    Junior Member Random's Avatar
    cum sa ma uit si eu de pe calculator prin xbox la un film .mkv ? si sa se vada subtitrarea , ma ajutati va rog?

  16. #10236 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Random View Post
    cum sa ma uit si eu de pe calculator prin xbox la un film .mkv ? si sa se vada subtitrarea , ma ajutati va rog?
    Nu se poate

  17. #10237 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Mai bine legi PC-ul la televizor prin cablu DVI-to-HDMI sau HDMI-to-HDMI (in functie de iesirea din placa video)

  18. #10238 SP
    Junior Member CostynRo's Avatar
    Quote Originally Posted by CostynRo View Post
    mai vin si eu cu o intrebare:
    consola care urmeaza sa o achizitionez nu are ultimu update facut si din cate am inteles eu nu pot sa il fac,eu pe 4 iunie plec la mare cu cortu 2 zile,are ceva daca il iau cu mine in cort ? ma refer sa nu aiba ceva de la caldura ca nisip nu o sa intre cu el sa o sa il tin bine.
    vreau sa il iau ca am gasit o persoana din ct care face update la xbox
    imi raspunde careva pls

  19. #10239 SP
    Junior Member shrekulpompi's Avatar
    Buna ziua. daca am doar 4G spatiu, pot juca jocurile care vin pe 3 DVD_uri? Ma gandesc ca bag DVD 1 si joc o parte din joc , apoi DVD2 si tot asa . Sau e o prostie ceea ce spun?
    Multumesc

  20. #10240 SP
    Member sahara's Avatar
    Poti. Te anunta consola cand vrea alt dvd.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts