Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 523 of 788 FirstFirst ... 23 423 473 513 521 522 523 524 525 533 573 623 ... LastLast
Results 10,441 to 10,460 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #10441 SP
    Junior Member evok3r's Avatar
    tudyniuz.....daca tu cumperi jocuri originale bravo tie....omul a pus o intrebare la care nu are un raspuns...corect ar fi sa ii raspunzi daca stii....nu sa ironizezi degeaba...nu e corect sa vorbim aici despre modare dar totusi e un topic de intrebari si raspunsuri
    cryogen....modarea consolei consta in faptul ca iti schimba firmware-ul consolei ca sa poata citi jocuri backup

  2. #10442 SP
    Junior Member shrekulpompi's Avatar
    Am instalat programul ORB , dar sincer nu reusesc sa redau pe Xbox vreo transmisiune de pe internet. Eu vreau sa copii un URL si sa il introduc undeva in ORB. Din cate am citit redarea de la PC pe LCD prin Xbox se poate face DOAR daca am un Tuner TV( si nu il am). Revin cu intrebarea: Pot introduce un URL in ORB( sau oricare alt program) si viziona pe LCD prin Xbox? Daca da v arog un mic tutorial. Si inca ceva, s-a reusit sa se faca vreun program de navigare pt Xbox, sau macar cu streaming de pe PC?
    Multumesc

    P.S
    1) Am vazut ca Windows Media Center are un TAB Online Media. Dar pe Xbox-ul meu nu il gasesc si nici pe PC. Se poate instala cumva sau imi bat capul degeaba?
    2)De ce imi da eroare cand rulez un mkv cu PS3 Media Server , iar cu Tversity merge ?
    Multumesc

  3. #10443 SP
    Junior Member Ilsambras's Avatar
    Imi spune cineva cum dracu se pune muzica pe XBOX 360 odata?

  4. #10444 SP
    Junior Member evok3r's Avatar
    ilsambras....mi-am pus eu odata muzica pe un stick...nu mai tin minte exact cum l-am formatat....si in jocuri puneam muzica mea....a mers ceva timp asa pana l-am formatat iar si xbox-ul nu a mai vazut muzica de pe el.....incearca sa formatezi cu fat sau fat 32 si posibil sa mearga

  5. #10445 SP
    Manager paul's Avatar
    Sau faci un CD audio. Aici e dezavantaj ca nu incap multe piese pe un CD.

  6. #10446 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Era chiar asa greu un simplu search pe Google?..
    How to Rip Music Onto Your Xbox | eHow.com

  7. #10447 SP
    Junior Member Ilsambras's Avatar
    Da.....

  8. #10448 SP
    Junior Member eugol's Avatar
    salutare, sunt nou pe aici. am dat de voi din dorinta de a-mi cumpara o consola xbox 360. am o intrebare: de unde pot sa imi cumpar o consola noua, dar in acelasi timp la un pret avantajos?
    merci anticipat si imi cer scuze daca raspunsul mai e pe aici pe undeva...sunt 360 de pagini si nu am timp sa le citesc pe toate

  9. #10449 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Nou si avantajos doar de pe amazon.co.uk

  10. #10450 SP
    Junior Member eugol's Avatar
    ok, merci fain. daca mai am intrebari, o sa revin.

  11. #10451 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  12. #10452 SP
    Junior Member nica.mihai's Avatar
    Am facut prostia sa-mi fac cont pe xbox live pe computer. Am folosit adresa de mail pe care o avem pe hotmail, etc...
    Cand intru (pe consola) xbox live... imi spune ca adresa de mail pe care o introduc este folosita de altcineva.
    Ce gresesc ?
    In alte situatii de aceeasi natura exista doua variante de legatura: ai cont ( si utilizezi datele ) sau nu ai cont si atunci definesti date.
    Aici vad ca merge doar sa definesti...

    Ce gresesc ?

    Multumesc

  13. #10453 SP
    Junior Member verbuncu's Avatar
    Incearca cu "Recover Gamer Tag"

  14. #10454 SP
    Junior Member ilort's Avatar
    sa intanplat cuiva sa ii se suspende contul de xbox ca e e o problema la cartea de credit

  15. #10455 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by ilort View Post
    sa intanplat cuiva sa ii se suspende contul de xbox ca e e o problema la cartea de credit
    Asta se intampla cand ti-ai facut live direct de pe card si nu mai ai fonduri pe card.

  16. #10456 SP
    Junior Member ilort's Avatar
    si daca pun bani necesari pe cartea de credit imi ridica suspendarea sau trebuie sa ii contactez

  17. #10457 SP
    Junior Member Ilsambras's Avatar
    Jocurile de XBOX merg pe XBOX 360?

  18. #10458 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Ilsambras View Post
    Jocurile de XBOX merg pe XBOX 360?
    Da, majoritatea.


  19. #10459 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by ilort View Post
    si daca pun bani necesari pe cartea de credit imi ridica suspendarea sau trebuie sa ii contactez
    Din cate am inteles eu, iti suspenda contul, platesti o amenda de vreo 7 $ pentru recuperarea contului, primesti o luna de Gold gratuit iar apoi incepe sa iti ia bani din nou din cont. Sau daca dupa acea luna de Gold bagi un redeem code, dupa ce iti expira, treci direct la Silver si nu iti mai blocheaza contul.

    Sa ma corecteze RonanN1 daca gresesc. Asa am inteles de la el cu cateva pagini in urma.

  20. #10460 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    6,99€ trebuie să ai pe cardul respectiv (aia e suma ce ți-o trag cei de la MS) și apoi totul e oki. Nu știu dacă-ți dau GOLD gratis, acei 6,99€ reprezintă o lună de gold. După aia, dacă vrei, poti să treci pe redeem codes și nu mai au ei treabă cu cardul tău.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts