Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 788 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 153 553 ... LastLast
Results 1,041 to 1,060 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #1041 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Cum sa strici o consola bagand un disc in ea?

  2. #1042 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    @GEOXoamne cat de antipatic poti sa imi fi....doamne...Si dupa ce spui numai tampenii esti si tare in gura.
    Cand ai bagat Ninja Gaiden 2 nu te-ai speriat ca poate se strica?Poate avea jocul cv...la asta nu te-ai gandit....

    Ontopic: Cand ati dat consola la garantie si v-a reparat-o,ati mai primit acelasi MU?

  3. #1043 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Lam bagat si nu mege deloc , am gasit un articol pe net care spune ca trebe neaparat Hdd si un patch , deci nu pot sa il joc.

  4. #1044 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Din pacate nu. Trebuie sa faci back-up la date inainte sa o dai la service.

  5. #1045 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Din pacate nu. Trebuie sa faci back-up la date inainte sa o dai la service.

    Si cea mai dureroasa intrebare...Mai am Gamertagul?

  6. #1046 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Cand primesti consola si te conectezi pe live cre ca tre sa dai recover gametag.

  7. #1047 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Si cea mai dureroasa intrebare...Mai am Gamertagul?
    Daca pastrezi toate salvarile pe un Memory Card normal ca pastrezi Gamertag-ul. Si chiar daca nu le pastrezi dai Recover GT, bagi e-mail/parola and voila! GT-ul nu e legat de consola.

  8. #1048 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  9. #1049 SP
    Member maniac360's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...ce prostie. Nici cum nu pot să fac tranzacția aia banală de 10$ (9$ și ceva...). Am mai multe card-uri, toate sunt alimentate, și mereu primesc de la google checkout mesaj de anulare a comenzii și să le trimit scan după buletin...și �ncă 2-3 scan-uri la ceva chitanțe. PayPal nu acceptă...

    ...deci VPN din părți. Păcat...

    (celelalte metode de plată nu merg) - că nu-i prima dată c�nd plătesc pe net cu card-ul și nici handicapat nu sunt să nu știu urma niște pași...

    *ce mă disperă pe mine fazele astea...*
    Am avut si eu o problema asemanatoare dar pe un site de dvd/carti din US. Am sunat la banca si mi-au spus ca tranzactia nu a fost aprobata pt ca banca cu care lucra site-ul respectiv nu le-a furnizat CVV-ul (alea 3 cifre dupa numarul de cont de pe spatele cardului). Solutia a fost sa ma duc pana la un oficiu al bancii si sa semnez o hartie prin care am cerut sa aprobe tranzactii nesecurizate de pe internet pe o durata de x zile in limita a xxx roni. Apoi am mai comandat odata ce am avut de luat si totul a fost ok.
    Nu stiu daca asta e problema si in cazul tau, dar merita sa incerci.

  10. #1050 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Am cumparat si eu un XBOX360 si as dori sa il modez dar nu stiu cum sa aflu ce DVD-rom are cum pot afla ?

  11. #1051 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    dute cu pagina inapoi si uitate la poza atasata de SPITFIRE

  12. #1052 SP
    Member Tom_Cat's Avatar
    Am legat XBOX-ul la Monitorul LCD Samsung 941BW si la 1440x900 apar linii orizontale pe culorile deschise.Intrebarea este "asa face toate" sau ma apuc sa mosmondesc la el.

    PS:nu face decat la rezolutii de la 1440x900 in sus, eu suspectez monitorul ori interfente pe aici pe la mine.

  13. #1053 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    si eu il am legat la Samsung 2032bw la 1680*1050 si se vede fara probleme.Poate e ceva la monitorul tau.

  14. #1054 SP
    Member Tom_Cat's Avatar
    Oricum, nu se vad daca ma uit de aproape la el si cu atentie, in rest de la unde ma joc nu se vad deloc .

  15. #1055 SP
    Member dogdan's Avatar
    intrebare de de supernoob dar nu stiu , la 360 se potriveste orice cablu hdmi sau trebe un cablu special xbox 360 ? am vazut pe unele siteuri de vanzare si cel xbox hdmi cable era mai scump ca celelalte.

  16. #1056 SP
    Junior Member ady27tdi's Avatar
    Se potriveste orice cablu HDMI

  17. #1057 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Eu am cumparat un cablu HDMI cu 10 lei si merge super (alea scumpe de xbox sunt placate cu aur ca sa asigure o transmisie fara interferente dar nu cred ca e vreo diferenta de calitate sesizabila)

  18. #1058 SP
    Junior Member FughiBoy's Avatar

    Cum creez o conexiune pe Xbox 360 RDS

    Stie cineva cum ma conectez pe live cu 360ul daca am RDS prin cablu ?

  19. #1059 SP
    Junior Member Adyy48's Avatar
    vreau sa pot vedea pe consola ce am la share la windows media player....am urmat instructiunile din acest tutorial http://www.xbox.com/en-US/pcsetup/mcevista.htm dar nu merge nu imi vede nici un pc.
    Prin media center merge dar nu merg filmele.
    Am consola connectata intrun router impreuna cu pcul....care vede fara probleme consola.
    Cum fac sa vad si pcul pe consola? Am windows vista ultimate.

  20. #1060 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 788 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 153 553 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts