Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 538 of 788 FirstFirst ... 38 438 488 528 536 537 538 539 540 548 588 638 ... LastLast
Results 10,741 to 10,760 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #10741 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Am si eu o problema care ma scoate din minti.... Am facut login pe xbox.com si mi-a creeat un cont nou... Cum fac sa ma logez pe contul meu?

  2. #10742 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Pisboy View Post
    Nu e adevarat.Am exact acelas monitor si am un jasper cu cablu VGA de la Donely(chinezarie)si se vede foarte bine.
    Confirm si eu, am avut mult timp XBOX-ul conectat pe VGA si se vedea super (chiar daca monitorul era 1680x1050 si rezolutia era setata pe 1366x768). Culorile erau altfel, dar intr-un fel imi placea mai mult fata de cum vad acum pe HDMI pe monitori Full HD. Nu era deloc blurat, dimpotriva.

  3. #10743 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by icebird View Post
    Mi-am luat si eu Kinect astazi si am cateva intrebari
    La Kinect Adventures unde trebe sa folosesc cardul acela cu fata zambitoare? Nu mi-a dat nimic cum ca sa il folosesc...
    Multumesc.
    Salutare si felicitari pentru achizitie

    Cardul cu pricina este folosit la (re)calibrarea Kinect, in cazul in care nu esti multumit de felul in care iti recunoaste gesturile sau daca muti jucaria. Dimensiunile si desenul cardului reprezinta un reper precis pentru Kinect iar cardul respectiv este inclus in cutiile tuturor jocurilor Kinect aparute pana acum. Habar n-am ce-i cu Kinect Labs, poate stie altcineva.

  4. #10744 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Kinect Labs este un set de aplicatii. Aminteste-ti ce au prezentat la E3 2010, cand pictau aia. Momentan stiu ca era doar Avatar Me sau cum se numeste. Il poti incerca, este gratuit.

  5. #10745 SP
    Junior Member xRobertx's Avatar
    Am si eu o intrebare:
    Am un xbox 360 arcade si as vrea sa bag net pe el.Cum fac?Pls ajutor!!!

  6. #10746 SP
    Junior Member Cocorul's Avatar
    platesti abonament, cum altfel ?

  7. #10747 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by Cocorul View Post
    platesti abonament, cum altfel ?
    Daca vrei sa il ajuti, raspunde corect, nu baga numai aberatii.
    @xRobertx pentru a conecta Xbox-ul la internet bagi cablul ethernet in spatele consolei, o sa ai gratuit cate 1 luna gratuita de Xbox Live pe 3 conturi diferite, dupa care va trebui sa platesti pentru a mai avea acces la serviciile online oferite de Microsoft...

  8. #10748 SP
    Junior Member xRobertx's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Daca vrei sa il ajuti, raspunde corect, nu baga numai aberatii.
    @xRobertx pentru a conecta Xbox-ul la internet bagi cablul ethernet in spatele consolei, o sa ai gratuit cate 1 luna gratuita de Xbox Live pe 3 conturi diferite, dupa care va trebui sa platesti pentru a mai avea acces la serviciile online oferite de Microsoft...
    Stai sa vad dak am inteles:
    1.tre' sa am cel putin 256 mb memorie
    2.bag cablu de net de la calculator in spatele xbox-ului
    3.o sa am o luna gratuit
    e bn?
    dar am inteles k xbox 360 arcade nu are net in romania!?
    pls ajutor

  9. #10749 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    1-Da
    2-Da
    3-O sa ai 3 luni gratuite, dar pentru fiecare luna trebuie sa faci un cont nou.
    4-Nu exista Xbox Live in Romania ...contul va trebui sa il faci cu adresa de US sau de UK.

  10. #10750 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Va merge xbox.com? Mie imi da o erroare.
    Attached Images Attached Images ..........jpg

  11. #10751 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by djdanny View Post
    Va merge xbox.com? Mie imi da o erroare.
    Pune www. in fata si o sa mearga

  12. #10752 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Ok, a mers... Acuma suna cam ciudat, daca ma loghez cu adresa care am creeat contul DJay danny, ma trimite pe alt cont facut de ei....Cum sa ma loghez pe contul meu?

  13. #10753 SP
    Junior Member xRobertx's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    1-Da
    2-Da
    3-O sa ai 3 luni gratuite, dar pentru fiecare luna trebuie sa faci un cont nou.
    4-Nu exista Xbox Live in Romania ...contul va trebui sa il faci cu adresa de US sau de UK.

    tre' sa fac exact k in videoul asta?
    pls help!!!

  14. #10754 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Daca ti-am spus ca trebuie sa faci un cont cu adresa US sau UK sau orice tara care are acces la Xbox Live, tu ce ai inteles?
    Da ca in clip...

  15. #10755 SP
    Junior Member xRobertx's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Daca ti-am spus ca trebuie sa faci un cont cu adresa US sau UK sau orice tara care are acces la Xbox Live, tu ce ai inteles?
    Da ca in clip...
    k thanks!

  16. #10756 SP
    Member Sosetila's Avatar

    Somebody help me please

    Vreau sa-mi iau un xbox care sa nu coste foarte mult(sub 10 milioane) si care sa nu se strice dupa cateva luni.
    Nu prea le am cu Xbox(abia acum o luna am aflat ca e de la microsoft),deci va rog spuneti-mi care ar fi cea mai buna alegere.

  17. #10757 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Daca vrei sa iei nou, poti lua varianta Slim cu memorie 4GB, e in jur de 900 lei (la eMag de exemplu). De stricat n-o sa sa strice, Slim-urile si varianta anterioara (Jasper) nu mai au problemele de dinainte.

    Daca vrei second hand, incearca sa gasesti unul cu revizia Jasper pe aria Bazar. Nu stii cum a fost folosit inainte, dar daca inca e in garantie e mai OK. Ai grija si sa nu fie banat, desi daca ai de gand sa-l modezi e irelevant, mai devreme sau mai tarziu tot o sa fie banat.

  18. #10758 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Am inteles chestia cu Ne-Jasper=rupere a consolei dupa ce raman prea prins intr-un joc,dar la cate modele sunt nu mai inteleg nimic.
    Doar consolele jasper nu au problema cu RRod sau si restul din 2009 in sus?

  19. #10759 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Nu-ti mai bate capul cu Jasper/Phat etc, ia-ti direct Slim de pe amazon si stai si joaca-te linistit.

    Xbox 360 Console: Amazon.co.uk: PC & Video Games

    Te costa 720 RON cu tot cu transport

  20. #10760 SP
    Junior Member mateutz's Avatar
    care imi da si mie cateva site-uri de casti pentru xbox 360 slim as vrea sa cumpar da nu mai mult de 300lei

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts