Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 543 of 788 FirstFirst ... 43 443 493 533 541 542 543 544 545 553 593 643 ... LastLast
Results 10,841 to 10,860 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #10841 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Sper doar sa mearga, sa nu fie ca celelalte feature-uri pe care romanii nu au cum sa le utilizeze(lastFM etc)

  2. #10842 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Recomandati-mi volan care sa le folosesc la Xbox si PC. Nu vreau preturi de Logitech G25-27 (1.000, 1.500).

    Preferabil sa aiba o rotatie de 900(450stanga, 450dreapta) sau cum sunt, nu ma pricep.

  3. #10843 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by djdanny View Post
    Recomandati-mi volan care sa le folosesc la Xbox si PC. Nu vreau preturi de Logitech G25-27 (1.000, 1.500).

    Preferabil sa aiba o rotatie de 900(450stanga, 450dreapta) sau cum sunt, nu ma pricep.
    Eu am un Logitech Drive FX, dar nu ti-l pot recomanda pt XBOX L-am luat la 100 lei in urma cu vreo 2 ani, cine e mai vechi pe forum stie povestea, era un magazin in Constanta parca si avea ceva lichidare de stoc sau ceva de genul. Problema volanului pe XBOX : tragi un pic de el, nimic. Mai tragi un pic : nimic. Mai tragi si atunci ia si masina curba, dar serios. Cu alte cuvinte nu ai control fin, trebuie sa tragi ca disperatu de volan si o sa constati ca mergi ca sarpele pe sosea.

    Ce e ciudat e ca e volan special pt xbox 360, dar pe pc merge perfect, testat cu LFS : control perfect. Nu stiu ce sa zic, o fi de la volan sau de la xbox... Poate cine are G27 sau un volan original microsoft ne poate spune cum se comporta alea pe xbox.

  4. #10844 SP
    Member shorinnn's Avatar
    Eu am volan original microsoft si sunt multumit de cum se comporta in Forza 3, in Burnout Paradise, de exemplu, controlul e mai dificil (datorita stilului Burnout). Volanul este un produs de calitate, dar printre dezavantaje se numara:
    - rotatie 270 grade
    - lipsa ambreiaj si H-shifter (are flappy paddles)

  5. #10845 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Ar fi culmea sa fie region lock YouTube-ul.

  6. #10846 SP
    Junior Member rafael_meserias's Avatar
    Quote Originally Posted by sarin07 View Post
    poti apela la un anume remus.sta prin zona traian.iti dau pm cu detalii
    as vrea si eu numaru daca se poate de la cineva care la primit ca sarin nu imi raspunde la pm mc.

  7. #10847 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Sa vedem, de la MS ma astept de la orice...

  8. #10848 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Nu depinde de ei, ci de serverele nemtesti care trec pe la noi... Cum noi n-avem live oficial in Romania...

  9. #10849 SP
    Junior Member vladmusca's Avatar
    Salutare. Am o intrebare in legatura cu vizionarea SKY pe xbox. Am live Gold si Xbox Kinect (slim 250Gb). Am incercat sa-mi fac cont dar nu reusesc.

  10. #10850 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by vladmusca View Post
    Salutare. Am o intrebare in legatura cu vizionarea SKY pe xbox. Am live Gold si Xbox Kinect (slim 250Gb). Am incercat sa-mi fac cont dar nu reusesc.
    Nu poti decat daca intrii din regiunea unde ai setat contul (din moment ce vrei pe Sky, banuiesc ca UK) sau cu un VPN, dar se va misca foarte greu...

  11. #10851 SP
    Junior Member vladmusca's Avatar
    Multumesc. Daca am gold si ma imprietenesc cu altcineva care are un joc pe care eu nu il am pot sa ma joc si eu cu ce are respectivul pe herdul lui ?

  12. #10852 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by vladmusca View Post
    Multumesc. Daca am gold si ma imprietenesc cu altcineva care are un joc pe care eu nu il am pot sa ma joc si eu cu ce are respectivul pe herdul lui ?
    Nup.

  13. #10853 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Pisboy View Post
    Ar fi culmea sa fie region lock YouTube-ul.
    Progrămelul nu (acei 2mb downloadați) dar c�nd dai play... - sper să nu fie așa. Oricum limitare pe youtube există.

  14. #10854 SP
    Junior Member alin_e's Avatar
    Folosesc un monitor Fujitsu Siemens Scaleoview C17-11 cu rezolutia de 1280x1024(VGA 5:4) la PC-ul meu.

    Prin cablul HD-AV pot face legatura intre Xbox360 si monitor,insa jocul va rula la 1280x720 sau se va "conforma" dimensiunilor monitorului(1280x1024)?Ce se intampla cu detaliile grafice?Se va "vedea" ca pe un HD Ready sau nu?Multumesc anticipat de raspuns(uri).Seara buna!

  15. #10855 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    TrueAchievements Regional Leaderboards

    - azi a terminat de scanat [după 10 zile, lol - 317,086 (175,001)].

    nu-i corect așa... - ma duc �napoi la Japan Region unde-s pe 12

    Oricum eu mă bat cu o prietenă �ntr-un alt top și doar la un anumit gen de jocuri �n rest...m-am cam lăsat pe t�njală. M-am plictisit să fiu sincer n-am jucat multe jocuri (din astea actuale cred că vreo...30 de titluri lejer). Dar nici n-am să le mai joc sau no slabe șanse

    Din start n-am să joc (deci puncte pierdute): Majoritatea titlurilor Kinect/Windows/Mobile , Deus Ex: Human Revolution, Bodycount, Resident Evil 4 HD, + multe altele iar din ce n-am jucat ca...titluri mai apropiate (Brink: Agents of Change, Catherine, Call of Juarez: The Cartel, Dynasty Warriors: Gundam 3, Super Street Fighter IV: Arcade Edition, Shadows of the Damned, F.E.A.R. 3, Alice: Madness Returns, Record of Agarest War Zero, Red Faction: Armageddon, Operation Flashpoint: Red River, Castlevania: Lords of Shadow, L.A. Noire. Fallout: New Vegas, Dead Space 2, Assassin's Cree 2, Assassin's Creed Brotherhood, Brink , Portal 2. WWE All Stars. Homefront. Halo: Reach, Dragon Age II, Fable III, si multe, mutle altele

    no...ce de puncte am pierdut!

    *p.s.

    C�teva din titlurile de mai sus le am, dar pur și simplu nu mai am chef să le joc

  16. #10856 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    E, ai perioada asta cand esti plictisit de ele, sau cum ai spus tu, te-ai axat pe alte jocuri si vrei sa o depasesti pe prietena aia in top, insa sunt sigur ca o sa revii la achevement hunting. Asa am zis si eu, de atatea ori, ca nu mai vreau, ca nu mai vreau, dar pana la urma cred ca este doar o chestie de moment.

  17. #10857 SP
    Member Harilip's Avatar
    pot sa imi schimb de pe Xbox 360 - Official Site - Xbox.com regiunea la account?

    (HOW!?)

  18. #10858 SP
    Junior Member Oprescu Catalin's Avatar

    xbox360

    Am si eu o intrebare.Vreau sa im cumpar un xbox360 care este cel mai bun(arcade,slim sau jasper).

    ---------- Post added 24-08-2011 at 03:17 PM ----------

    Vreau sa im cumpar un xbox360 ,care e mai bun (arcade ,slim sau jasper)

  19. #10859 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Slim. (incearca sa iti iei versiunea de 250GB)

  20. #10860 SP
    Junior Member alin_e's Avatar
    Quote Originally Posted by alin_e View Post
    Folosesc un monitor Fujitsu Siemens Scaleoview C17-11 cu rezolutia de 1280x1024(VGA 5:4) la PC-ul meu.

    Prin cablul HD-AV pot face legatura intre Xbox360 si monitor,insa jocul va rula la 1280x720 sau se va "conforma" dimensiunilor monitorului(1280x1024)?Ce se intampla cu detaliile grafice?Se va "vedea" ca pe un HD Ready sau nu?Multumesc anticipat de raspuns(uri).Seara buna!
    Nimeni nu-mi poate raspunde?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts