Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 557 of 788 FirstFirst ... 57 457 507 547 555 556 557 558 559 567 607 657 ... LastLast
Results 11,121 to 11,140 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #11121 SP
    Member patrutalex's Avatar
    This item cannot be shipped to the address you selected. (Learn more.) You may either change the shipping address or remove the item by clicking Delete
    orice vreau sa cumpar de pe amazon dc oare ?

  2. #11122 SP
    Manager paul's Avatar
    Pentru ca nu trimite in Romania seller-ul de la care cumperi. Incearca Amazon.co.uk: Low Prices in Electronics, Books, Sports Equipment & more .

  3. #11123 SP
    Member patrutalex's Avatar
    si cat costa transportu? aproximativ

  4. #11124 SP
    Junior Member SirXtrem's Avatar
    Re,am si eu o intrebare,m-am conectat la live si am consola modata,nu m-am jucat nici un joc nimika doar m-am uitat pe acolo,am tras niste demmo-uri si ma aparut ceva de update am dat si dupa ce am iesit nu mai imi merjea nici un joc piratat imi arata Play DVD ?Imi puteti explica ce sa intamplat ?Sa demodat consola ?

  5. #11125 SP
    Junior Member andrei1's Avatar
    stie careva de unde pot lua powerUp heroes acum ? inainte de 18 oct 2011. ziceti-mi un site

  6. #11126 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Xbox Live's Major Nelson � Xbox LIVE Public Preview Program

    S-a dat drumul la inscrieri pt. noul dash beta

  7. #11127 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by JONNY View Post
    Pentru cine este interesat, stiu ca erau cativa pe aici, acum se poate dezactiva Automatic Renewal fara sa mai dai telefon la ei, etc. Direct din contul tau live.xbox.
    Confirm!

    Tocmai am folosit, ca test, un Redeem Code - 1 Month GOLD. Rezultatul:

    Prepaid card for Xbox LIVE Gold 1 month

    Automatic renewal: Off
    Expiration Date: 18/11/2011
    ...se pare ca le-a venit mintea, si aia putina, la cap.

    Am sa postez la Clubul 360!

  8. #11128 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by JONNY View Post
    Pentru cine este interesat, stiu ca erau cativa pe aici, acum se poate dezactiva Automatic Renewal fara sa mai dai telefon la ei, etc. Direct din contul tau live.xbox.
    Confirm!

    Tocmai am folosit, ca test, un Redeem Code - 1 Month GOLD. Rezultatul:

    Prepaid card for Xbox LIVE Gold 1 month

    Automatic renewal: Off
    Expiration Date: 18/11/2011
    ...se pare ca le-a venit mintea, si aia putina, la cap.

  9. #11129 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    In cazul in care e cineva online pe aici
    Voua va merge acum XBOX Live ? Imi zice ca e indisponibil temporar...

    Si inca o intrebare : am cumparat recent de aici de pe forum un HDD de 20 GB si rezultatul se vede in poza atasata. Eu stiam ca 20 Gb e capacitatea minima a unui HDD de XBOX 360 (si ca mai exista de 60 Gb, 120 Gb, 250 Gb si 320 Gb).

    Putina matematica pe care o stiu imi spune ca acolo sunt sub 13 GB. Chiar 7 Gb sa fie rezervati de XBOX 360 ? Sau e vreun hard de 13 Gb sau de 15 Gb si cineva de pe forum m-a tepuit frumos ?

    Cred ca o sa deschid hardul sa vad, oricum era desigilat si umblat la suruburi, dar asa n-am chef

    Edit : Nu mai e nevoie, trebuia sa "gugalesc" un pic : http://support.microsoft.com/kb/911593

    Damn Microsoft, chiar 6 GB ?
    Attached Images Attached Images picture.jpg

  10. #11130 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am avut si eu probleme cu Live aseara, acum merge bine.

  11. #11131 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Mi-am dat eu auto renewal off si le-am dat putin serverele peste cap. Scuze!

    -acum totul merge oki, spor!

  12. #11132 SP
    Junior Member SirXtrem's Avatar
    Quote Originally Posted by SirXtrem View Post
    Re,am si eu o intrebare,m-am conectat la live si am consola modata,nu m-am jucat nici un joc nimika doar m-am uitat pe acolo,am tras niste demmo-uri si ma aparut ceva de update am dat si dupa ce am iesit nu mai imi merjea nici un joc piratat imi arata Play DVD ?Imi puteti explica ce sa intamplat ?Sa demodat consola ?

    Chiar nu imi poate da nimeni nici un raspuns ?Mersi

  13. #11133 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by SirXtrem View Post
    Re,am si eu o intrebare,m-am conectat la live si am consola modata,nu m-am jucat nici un joc nimika doar m-am uitat pe acolo,am tras niste demmo-uri si ma aparut ceva de update am dat si dupa ce am iesit nu mai imi merjea nici un joc piratat imi arata Play DVD ?Imi puteti explica ce sa intamplat ?Sa demodat consola ?
    Practic nu s-a demodat, e inca la moda....Ce s-a intamplat a fost ca s-a suparat pe tine ca ii bagi mizerii de Verbatim in ea, fara rusine, si a decis sa puna piciorul in prag...acum tot ce poti sa faci este sa INCERCI sa cumperi originale....stiu, o sa iti moara o parte din sufletul de roman, dar poate te va ierta si te va lasa sa te joci cu ea din nou.

  14. #11134 SP
    Junior Member SirXtrem's Avatar
    Kragod deci sa inteleg ca ii ca noua ?Asta imi doream,vroiam sa il vand sa imi cumpar unu sa ma joc cu originale,deci daca ma joc cu jocuri originale sa inteleg ca nu mai iau ban pe Live nu ?Mersi

  15. #11135 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by SirXtrem View Post
    Kragod deci sa inteleg ca ii ca noua ?Asta imi doream,vroiam sa il vand sa imi cumpar unu sa ma joc cu originale,deci daca ma joc cu jocuri originale sa inteleg ca nu mai iau ban pe Live nu ?Mersi


  16. #11136 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by SirXtrem View Post
    Kragod deci sa inteleg ca ii ca noua ?Asta imi doream,vroiam sa il vand sa imi cumpar unu sa ma joc cu originale,deci daca ma joc cu jocuri originale sa inteleg ca nu mai iau ban pe Live nu ?Mersi
    Pai fii atent. Piraterii nu mai vrea. Pe live poti sa intri acum? Un joc original iti merge? Daca raspunsul este da la ambele, ai tras lozul castigator.

  17. #11137 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Pai in mod normal tot risti ban.. Daca Microsoft poate sa citeasca softul o sa vada ca nu e cel original si ca a fost modificat, chiar daca ultimul update primit a schimbat niste chestii pe-acolo incat sa nu mai poata fi rulate jocurile piratate. Dar cine stie, daca de acum incolo nu mai bagi verbatim-uri in el si vede Microsoft ca te-ai facut baiat cuminte, poate scapi.

  18. #11138 SP
    Member sahara's Avatar
    Folosesc un stick usb ca si memory device. L-am bagat in PC in ideea de a-mi face back-up la salvari, dar PC-ul nu il citeste. Cum pot face?

  19. #11139 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Ai nevoie de un program gen Xtaf Xplorer (gasesti aici). Sunt si altele, cauta "xbox usb explorer" pe Google.

  20. #11140 SP
    Junior Member GOKUSSJ3Z's Avatar
    salut, am si eu o mare problema. ieri am facut un update la xbox de pe dvd-ul dead island. acum, imi ramane la faza de : system update stopped can't read update from disc. indiferent de cate ori il bag si il scot (impreuna cu sfintii) tot acolo ramane. nu mai recunoaste controllere, nimic. ce pot sa fac? un preten mi-o zis ca e brickuita. as dori si eu un sfat, multumesc

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts