Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 606 of 788 FirstFirst ... 106 506 556 596 604 605 606 607 608 616 656 706 ... LastLast
Results 12,101 to 12,120 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #12101 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    pai nu e thread-ul xbox360?
    Trebuie reintrodus la sectia Xbox 360, nu la console retro!

  2. #12102 SP
    sby
    Junior Member sby's Avatar
    Am uitat sa precizez ca era vb. de un xbox 360 , nu xbox classic.

    Pana la urma a fost la mine cu xboxul ( 360 ) si am reusit sa intru pe xbox live , dar nu am putut jucam ( avea joc piratat )

    Am intrat pe xbox live cu ajutorul modemului meu ..

    Intrebare :

    Eu voi mai plati ceva la factura? , tinand cont ca el acasa la el nu joaca in retea ( nu are net ) . Si chiar daca se mai conectaza la xbox live la alt modem sau wireless eu mai am vreo treaba ??

  3. #12103 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mare grija sa nu intre pe XBL ca poate te trezesti cu facturi de milioane din cauza lui. Ai grija, sa aveti amandoi ultimul update si nu sunt probleme

  4. #12104 SP
    sby
    Junior Member sby's Avatar
    Pai daca intra pe xbox live din alta parte eu ce treaba mai am , ca acum modemu meu e conectat la pc nu la xbox-ul lui ??

    Si inca o intrebare :

    - Cand intri pe xbox live ,iti arata acolo HOME , GAmes , SOCIAL , TV , mai multe chestii .. Acum el nu mai stie cum sa iasa , desi scrie ca nu e conectat ca nu are de unde , cum mai iese ?

    P.S : EU nu am xbox ..

  5. #12105 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Scuza-ma dar pentru o asemenea intrebare
    Acela este meniul consolei, nu se iese din el. Daca inainte aparea altfel, inseamna ca ai facut update cand ati intrat pe net.

  6. #12106 SP
    sby
    Junior Member sby's Avatar
    Aha , ok. Scuze pt. intrebare dar asta e .. Nu ma pricep prea bine

    Si acu risc sa mai platesc ceva in plus la facutura ? Am intrat pe xbox live cam 10 min(cu ajutorul modemului meu) , dar nam jucat nimic . Mai am eu vreo treaba daca intra pe live din alta parte ? Poate is intrebari stupide dar na ..

    ---------- Post added 24-03-2012 at 01:15 PM ----------

    Quote Originally Posted by sby View Post
    Aha , ok. Scuze pt. intrebare dar asta e .. Nu ma pricep prea bine

    Si acu risc sa mai platesc ceva in plus la facutura ? Am intrat pe xbox live cam 10 min(cu ajutorul modemului meu) , dar nam jucat nimic . Mai am eu vreo treaba daca intra pe live din alta parte ? Poate is intrebari stupide dar na ..
    Meniul consolei cand esti pe xbox live sau asa va ramane mereu ?

  7. #12107 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by sby View Post
    Aha , ok. Scuze pt. intrebare dar asta e .. Nu ma pricep prea bine

    Si acu risc sa mai platesc ceva in plus la facutura ? Am intrat pe xbox live cam 10 min(cu ajutorul modemului meu) , dar nam jucat nimic . Mai am eu vreo treaba daca intra pe live din alta parte ? Poate is intrebari stupide dar na ..

    ---------- Post added 24-03-2012 at 01:15 PM ----------



    Meniul consolei cand esti pe xbox live sau asa va ramane mereu ?

  8. #12108 SP
    sby
    Junior Member sby's Avatar
    Mai bine raspundeai in loc sa te chinui sa postezi imaginea aia :-J

  9. #12109 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Rad cu lacrimi
    Raspunsul este ca asa ramane pana la urmatorul update!
    Te rog, gandeste-te putin inainte sa intrebi ceva, si nu mai pune din nou intrebarea daca mai platesti ceva in plus daca ai intrat pe live cu xbox-ul ca apoi va trebui sa cautam o poza care sa o depaseasca pe cea a lui Icebird (geniala poza ).
    Nu stiu cati ani ai tu si prietenul tau, dar asemenea intrebari nu-si au rostul decat la o varsta frageda. Eu ti-am raspuns pentru a evita viitoare intrebari de genul asta si in speranta ca poate daca iti iei si tu o consola nu o vei moda. Din acest moment nu voi mai raspunde la asemenea intrebari, din respect in primul rand pentru comunitate care isi iau jocurile originale, si in al doilea rand pentru a nu se ajunge la discutii mai penibile ce necesita
    Cheers!

  10. #12110 SP
    sby
    Junior Member sby's Avatar
    Ce treaba are varsta ? Oricine poate sa isi achizitioneze un xbox 360 si sa nu stie mai nimic despre el . Si ce face ?! Intreaba .Probabil stiti totul despre xbox si incep sa vi se pare penibile astfel de intrebari . Si cum ar fi sa vezi un om citind ceva pe PC si sa inceapa sa rada cu lacrimi , destul de dubios .. Nu va mai obositi sa cautati alte poze , ca pt. mine e tot acelasi *****. Nu vrei sa raspunzi nu raspunde . Salut !

  11. #12111 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Nu vreau sa fiu ironic fata de nimeni, si ai dreptate @sby! da, oricine isi poate cumpara un xbox chiar daca nu stie nimic despre el, dar cand deschizi cutia dai peste niste "chestii" denumite MANUALE DE UTILIZARE ...

  12. #12112 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Eu ma refeream in cea mai mare masura la intrebarea: 'Si acu risc sa mai platesc ceva in plus la facutura ? Am intrat pe xbox live cam 10 min(cu ajutorul modemului meu) , dar nam jucat nimic . Mai am eu vreo treaba daca intra pe live din alta parte ?'.
    Imi cer scuze, dar mi se pare ca e foarte penibila. E ca si cum ai intreba daca si-a incarcat cineva telefonul la tine acasa, cand il incarca in alta parte platesti tu curentul?....
    Orice intrebare despre xbox va primi raspunsul, desigur daca acea intrebare respecta regulamentul CG!

  13. #12113 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    adica Trials va avea doar 100 GS ??????

    LE : Mda ,fiecare va avea 400 GS

  14. #12114 SP
    Junior Member Cocorul's Avatar
    de ce este RETRO ?!?!!?

  15. #12115 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by sby View Post
    Aha , ok. Scuze pt. intrebare dar asta e .. Nu ma pricep prea bine

    Si acu risc sa mai platesc ceva in plus la facutura ? Am intrat pe xbox live cam 10 min(cu ajutorul modemului meu) , dar nam jucat nimic . Mai am eu vreo treaba daca intra pe live din alta parte ? Poate is intrebari stupide dar na ..

    ---------- Post added 24-03-2012 at 01:15 PM ----------



    Meniul consolei cand esti pe xbox live sau asa va ramane mereu ?
    1.XBOX LIVE in versiunea free este Silver...nu poti juca multiplayer,dar poti descarca demo-uri.
    2.XBOX LIVE GOLD este cu plata...dar nu din factura netului (WTF doar nu e 8989989LIVE) se cumpara card de 3 sau 12 luni etc.
    3.Lumea rade fiindca,intrebarile tale sunt stupide ,chiar si pentru un newbie.

  16. #12116 SP
    Senior Member muggs's Avatar

  17. #12117 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Oferta asta e doar pentru cei care sunt Silver ?

  18. #12118 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Wow

  19. #12119 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Nu pare deloc oferta doar pentru silver. Ce ma irita, insa, este ca vor neaparat cu card, sunt curios daca accepta macar PayPal, desi nu cred ca merge...

  20. #12120 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    Nu pare deloc oferta doar pentru silver. Ce ma irita, insa, este ca vor neaparat cu card, sunt curios daca accepta macar PayPal, desi nu cred ca merge...
    Pai sa stii ca nu mai e problema aia ca ramane cardul atasat, il poti scoate oricand acum.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts