Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 635 of 788 FirstFirst ... 135 535 585 625 633 634 635 636 637 645 685 735 ... LastLast
Results 12,681 to 12,700 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #12681 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Quote Originally Posted by CSergiu View Post
    Bineinteles ca e real, chiar crezi ca as apasa numere la intamplare pe tastatura pentru a hiperbola numarul mare de coduri extrase de catre o singura persoana?
    Normal ca nu!!!Doar ca numarul pare asa.....ASTRONOMIC!!!

    ---------- Post added 25-07-2012 at 05:46 PM ----------

    Dar voua va merge signup pe xbl???Mie inca imi da eroare.Si inca ceva:cum sterg un cont?

  2. #12682 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by A_A_A View Post
    Normal ca nu!!!Doar ca numarul pare asa.....ASTRONOMIC!!!

    ---------- Post added 25-07-2012 at 05:46 PM ----------

    Dar voua va merge signup pe xbl???Mie inca imi da eroare.Si inca ceva:cum sterg un cont?
    Ca sa stergi un cont fuguta in setari,system,storage,profiles,selectezi profil si delete

    Sent from my GT-I5500 using Xparent ICS Tapatalk 2

  3. #12683 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Mie inca imi da eroar la signup...(pe xbl)

  4. #12684 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Inscrierile pentru varianta beta a noului dashboard pentru Xbox 360 cu Internet Explorer si alte updateuri neimportante au inceput.Am vazut pe Facebook deci e real.

    http://bit.ly/NMp5YV

    Sent from my GT-I5500

  5. #12685 SP
    Junior Member Razvanxob's Avatar
    Salut. Am si eu o intrebare...sper sa ma poate ajuta cineva. Am cautat vreo ora pe aici da nu am gasit mare lucru. Deci daca sa mai discutat si nu am gasit eu va rog sa nu ma injurati.
    Caut si eu o modalitate sa conectez niste casti direct la consola...este foarte enervant sa le bag mereu in televizor, dar cel mai enervant este cand ma urc in pat sa ma uit la tv si constat ca am uitat castile in el.
    Din ce am citit pe net in jack-u de pe controller poti sa bagi doar casti de chat, si alta iesire pe consola nu prea am vazut.
    Astept idei....ms.

  6. #12686 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvanxob View Post
    Salut. Am si eu o intrebare...sper sa ma poate ajuta cineva. Am cautat vreo ora pe aici da nu am gasit mare lucru. Deci daca sa mai discutat si nu am gasit eu va rog sa nu ma injurati.
    Caut si eu o modalitate sa conectez niste casti direct la consola...este foarte enervant sa le bag mereu in televizor, dar cel mai enervant este cand ma urc in pat sa ma uit la tv si constat ca am uitat castile in el.
    Din ce am citit pe net in jack-u de pe controller poti sa bagi doar casti de chat, si alta iesire pe consola nu prea am vazut.
    Astept idei....ms.
    Stiu ca erau niste casti care se puteau conecta prin HDMI dar o sa fie costisitor.Alta modalitate nu stiu.

    Sent from my GT-I5500

  7. #12687 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvanxob View Post
    Salut. Am si eu o intrebare...sper sa ma poate ajuta cineva. Am cautat vreo ora pe aici da nu am gasit mare lucru. Deci daca sa mai discutat si nu am gasit eu va rog sa nu ma injurati.
    Caut si eu o modalitate sa conectez niste casti direct la consola...este foarte enervant sa le bag mereu in televizor, dar cel mai enervant este cand ma urc in pat sa ma uit la tv si constat ca am uitat castile in el.
    Din ce am citit pe net in jack-u de pe controller poti sa bagi doar casti de chat, si alta iesire pe consola nu prea am vazut.
    Astept idei....ms.
    Turtle Beach�-�XBOX 360 HEADSETS

  8. #12688 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Asa le spunea

    Sent from my GT-I5500

  9. #12689 SP
    Junior Member Razvanxob's Avatar
    Ms mult pt raspunsuri.
    Deci daca am inteles eu bine...castile or sa fie conectate la un usb de pe consola si la jack-ul de pe controller. Atat. Nu tre sa mai bag jack in tv sau in alta parte. Deci practic o sa pot sa aud sunetul din jocuri prin jack-ul de pe controller.
    Scuze daca sunt greu de cap...da cer detalii ca sa fiu sigur ca nu dau $40 degeaba. Ma gandeam sa le iau pe astea - Ear Force XL1 - sunt destul de ieftine...stie cineva daca sunt si bune de ceva.

    Am gasit....mai trebuie cumparat un adaptor separat care intra in av. O sa am video pe tv prin hdmi si in acelasi timp pe av o sa imi scoata sunetu in casti.
    Ms mult de tot.

  10. #12690 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Simplu ca buna ziua...ai TV LCD sau LED cu conectare HDMI... cumperi o pereche de casti mai ieftine cu fir lung si le bagi in mufa jack a tv-ului...dar nu o sa poti folosi microfonul.

  11. #12691 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Scuze ca raspund asa tarziu.Metoda lui Marinake de gold gratis merge.Am incercat-o si a mers cu id de yahoo.com.Nu mergea signup-ul cu idul de ezweb.ne.jp.Dar nu stiu de ce, la status arata ca ai free, desi te poti juca pe live.

  12. #12692 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by A_A_A View Post
    Scuze ca raspund asa tarziu.Metoda lui Marinake de gold gratis merge.Am incercat-o si a mers cu id de yahoo.com.Nu mergea signup-ul cu idul de ezweb.ne.jp.Dar nu stiu de ce, la status arata ca ai free, desi te poti juca pe live.
    Iti arata sub el trial

    Sent from my GT-I5500

  13. #12693 SP
    Junior Member te_pupa_tata200's Avatar

    Intrebare despre Max Payne 3

    Am de la cineva un Max Payne 3,dar cd-ul 2 este zgariat si nu pot sa joc/instalez ce este pe acel cd.Imi poate spune cineva care are acest joc,ce contine acel cd 2?Pe primul cd scrie atat single player cat si multiplayer,iar pe cel de-al doilea scrie single player.Pe primul am reusit sa-l instalez si merge jucat single player,dar al doilea nu merge.E o continuare a primului?Ce contine acest al doilea cd?

  14. #12694 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    DVD-ul nr. 2 de la Max Payne 3 contine continuarea primului,prin urmare poti juca doar o parte din poveste.

  15. #12695 SP
    Junior Member te_pupa_tata200's Avatar
    Asa banuiam si eu.Ai incercat multiplayerul?Sunt persoane care joaca acest joc?

  16. #12696 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Da,are un multiplayer destul de bun,si destul de populat.

  17. #12697 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    De ce nu a spus nimeni cat de super este Red Dead Redemption?

    Sent from my GT-I5500

  18. #12698 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Super ca super dar e si ieftin...

  19. #12699 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by A_A_A View Post
    Super ca super dar e si ieftin...
    Eu l-am luat la schimb.Am dat Burnout Paradise pe el

    Sent from my GT-I5500

  20. #12700 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Marinake, metoda ta de live nu mai merge....la a treia incercare nu merge.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts