Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 645 of 788 FirstFirst ... 145 545 595 635 643 644 645 646 647 655 695 745 ... LastLast
Results 12,881 to 12,900 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #12881 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ms Ronan.
    @Kodzor, de acolo il iei si tu, sau ai un loc mai ieftin?

  2. #12882 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    La voi merge sa va logati pe Live din browser?

  3. #12883 SP
    Junior Member kFcRooLS's Avatar
    Nu am garantie. Tot asa zic si eu ca e de la placa video. Poate i s-a mai intamplat cuiva si a rezolvat-o... daca nu il fac ghiveci de flori si asta e !

  4. #12884 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    La voi merge sa va logati pe Live din browser?
    Nici pe browser, nici pe consola nu-mi merge. Se pare ca au mai avut aceeasi problema si acum 1 luna sau 2, foarte multi nu s-au putut loga

    Can't log in to xbox or xbox.com. What happened to my account? - Yahoo! Answers

  5. #12885 SP
    Member angloma's Avatar
    Quote Originally Posted by kFcRooLS View Post
    Nu am garantie. Tot asa zic si eu ca e de la placa video. Poate i s-a mai intamplat cuiva si a rezolvat-o... daca nu il fac ghiveci de flori si asta e !
    s-a supraincalzit gpu , ce an e xboxul?

  6. #12886 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Ii din 2006 fara garantie si tocmai s-a dus GPU-ul. Sfatul meu vinde-l pe piese sau arunca-l si cumpara unul nou (poate fi si folosit cat timp ii revizia Jasper, 2009 sau mai nou, sau ii Slim).

  7. #12887 SP
    Junior Member kFcRooLS's Avatar
    In niciun caz Jasper... e abia un Xenon. Multumesc pentru sfaturi, sper sa gasesc un cumparator!

  8. #12888 SP
    Junior Member cats99999's Avatar
    da am observat si eu

    se pare ca mai nou se conecteza browserul cu Official Site - Xbox.com inainte se conecta cu Xbox.com UK - Xbox.com incercati cu ultimul link pt cei care nu pot

  9. #12889 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    ^is seriosi baietii astia?

  10. #12890 SP
    Banned kodzor's Avatar
    Da, am un loc mai ieftin de unde poti lua jocurile, se cheama filelist.

  11. #12891 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by kodzor View Post
    Da, am un loc mai ieftin de unde poti lua jocurile, se cheama filelist.
    Asta dorea kragod sa auda,acum esti unul din ''favoritii'' lui...

  12. #12892 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Am zis sa nu fiu rau si sa spun in locul lui acest lucru.
    S-a dus si prezumtia de nevinovatie

  13. #12893 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Eu ma abtin sa mai spun ceva , dupa ce i-am luat apararea ca era user nou.Oh well...

  14. #12894 SP
    Banned kodzor's Avatar
    Frate ce e asa rau daca ai consola modata? Pe bune.... e fix acelasi lucru numai ca nu dai atatia bani pe niste jocuri. Asa dai doar 5 lei pe un dvd. Da intradevar arata mai bine carcasele alea colorate de la jocuri dar cine nu are destui bani sa isi cumpere ori ce joc doreste dc nu si-ar moda consola? Ca sa ce? Sa iti cumperi un joc odata la o luna sau mai rar... mda sa fim seriosi nu avem salariile din afara ca sa ne permitem jocuri originale! Si da incurajez pirateria!

  15. #12895 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    re: Clubul Xbox 360

    Quote Originally Posted by kodzor View Post
    Frate ce e asa rau daca ai consola modata? Pe bune.... e fix acelasi lucru numai ca nu dai atatia bani pe niste jocuri. Asa dai doar 5 lei pe un dvd. Da intradevar arata mai bine carcasele alea colorate de la jocuri dar cine nu are destui bani sa isi cumpere ori ce joc doreste dc nu si-ar moda consola? Ca sa ce? Sa iti cumperi un joc odata la o luna sau mai rar... mda sa fim seriosi nu avem salariile din afara ca sa ne permitem jocuri originale! Si da incurajez pirateria!
    E clar, cred ca iei o pauza, sa vina banu'

  16. #12896 SP
    Member Harilip's Avatar
    daca toti am incuraj-o, in scurt timp nu am mai avea ce sa ,,piratam,,

  17. #12897 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by kodzor View Post
    Frate ce e asa rau daca ai consola modata? Pe bune.... e fix acelasi lucru numai ca nu dai atatia bani pe niste jocuri. Asa dai doar 5 lei pe un dvd. Da intradevar arata mai bine carcasele alea colorate de la jocuri dar cine nu are destui bani sa isi cumpere ori ce joc doreste dc nu si-ar moda consola? Ca sa ce? Sa iti cumperi un joc odata la o luna sau mai rar... mda sa fim seriosi nu avem salariile din afara ca sa ne permitem jocuri originale! Si da incurajez pirateria!

    Pe acest forum nu se incurajeaza pirateria.Mi se pare ca si in regulament scrie asa...I dunno...Vorba lui DanTe23 te paste un mic/mare ban

  18. #12898 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    re: Clubul Xbox 360

    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Pe acest forum nu se incurajeaza pirateria.Mi se pare ca si in regulament scrie asa...I dunno...Vorba lui DanTe23 te paste un mic/mare ban
    man degeaba le zici ca nu inteleg...fac cum ii taie capul...asa fac toti userii noi...si ne racim gura spunandu-le de fiecare data acelasi lucru...fu** it.

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

  19. #12899 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar

    re: Clubul Xbox 360

    Quote Originally Posted by kodzor View Post
    Frate ce e asa rau daca ai consola modata? Pe bune.... e fix acelasi lucru numai ca nu dai atatia bani pe niste jocuri. Asa dai doar 5 lei pe un dvd. Da intradevar arata mai bine carcasele alea colorate de la jocuri dar cine nu are destui bani sa isi cumpere ori ce joc doreste dc nu si-ar moda consola? Ca sa ce? Sa iti cumperi un joc odata la o luna sau mai rar... mda sa fim seriosi nu avem salariile din afara ca sa ne permitem jocuri originale! Si da incurajez pirateria!
    Please get off our planet!

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

  20. #12900 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by kodzor View Post
    Frate ce e asa rau daca ai consola modata? Pe bune.... e fix acelasi lucru numai ca nu dai atatia bani pe niste jocuri. Asa dai doar 5 lei pe un dvd. Da intradevar arata mai bine carcasele alea colorate de la jocuri dar cine nu are destui bani sa isi cumpere ori ce joc doreste dc nu si-ar moda consola? Ca sa ce? Sa iti cumperi un joc odata la o luna sau mai rar... mda sa fim seriosi nu avem salariile din afara ca sa ne permitem jocuri originale! Si da incurajez pirateria!
    Omulet, tu trebuie sa intelegi urmatorul lucru, orice companie merge la risc cand creeaza un produs (in cazul de fata jocuri), nestiind daca acel produs va fi pe placul consumatorilor (in cazul de fata gamerii), iar acea companie nu face bani decat din vazarile aferente.
    Daca toata lumea pirateaza si companiile nu au profit ce crezi ca se va intampla?

    ---------- Post added 05-09-2012 at 01:13 AM ----------

    ^ps: te rog fati cont pe xbox live si incearca sa joci un joc piratat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts