Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 661 of 788 FirstFirst ... 161 561 611 651 659 660 661 662 663 671 711 761 ... LastLast
Results 13,201 to 13,220 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #13201 SP
    Junior Member tmsgaby's Avatar
    Limba la "interfata" o poti schimba din settings -> language and locale ->language.

  2. #13202 SP
    Junior Member vasss's Avatar
    Quote Originally Posted by tmsgaby View Post
    Limba la "interfata" o poti schimba din settings -> language and locale ->language.
    Multumesc dar ai sarit peste partea in care se schimba in italiana cand intru pe contul de xbox live.Eu asta nu reusesc sa fac si mai exact sa fie in engleza cand se conecteaza pe net.Se schimba automat in italiana..

  3. #13203 SP
    Junior Member Villy's Avatar

    re: Clubul Xbox 360

    Stai sa inteleg? Tu chiar crezi ca iti da MS consola gratis?

    Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2

  4. #13204 SP
    Junior Member anditanase's Avatar
    Salut, abia ce mi-am luat un xbox si am o nelamurire , cand vreau sa ma conectez la xbox live (in special pt fifa13) imi cere un update , am auzit discutii cum ca daca faci acel update ulterior nu se va mai putea moda consola , este adevarat?
    As vrea sa mai stiu daca este posibil sa copiezi un joc pe consola ( consola nu este modata )?

  5. #13205 SP
    Senior Member silvian92's Avatar

    Re: Xbox 360 - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    sa o stapanesti sanatos, in legatura cu modatul bu te pot ajuta, jocul nu se poate copia pe hdd, se poate instala si il poti juca doar cu cd.ul in xbox, doar ca dupa ca o modezi nu vei mai putra juca online, si la unele jocuri acolo este tot farmecul, acum depinde de preferintele tale, sper ca m.am facut inteles:d

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  6. #13206 SP
    Junior Member anditanase's Avatar
    Momentan nu vreau sa-l modez, vreau sa ma joc pe net , dar pe viitor nu stiu ce va fi si tocmai de aceea intreb ce se poate intampla rau daca fac acel update pt fifa 13?!

  7. #13207 SP
    Junior Member tunoi's Avatar
    Pentru paul:

    Da, am cont silver si in principiu pana acum nu mi-a trebuit gold. Se merita gold-ul pentru noile facilitati aduse de noua versiune? Doar pentru jocuri nu imi fac upgrade la Gold.

  8. #13208 SP
    Banned Sha.'s Avatar
    Da, se merita goldul.Poti folosi Internet Explorer

  9. #13209 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Pai da dat, ce-i asa greu de crezut? Uita-te la ultimul episod din IW (Episode 233) ca zice acolo despre asta. Evident US only.

  10. #13210 SP
    Manager paul's Avatar
    Multe aplicatii utile (de exemplu pentru filme Netflix, LoveFilm, sky, pentru radio Last.fm ) nu merg pe Romania, asa ca ramai cu YouTube, Internet Explorer, Facebook, etc. ce le poti accesa mult mai usor si rapid pe calculator. Eu zic ca pentru atat nu se merita sa-ti iei Gold.

  11. #13211 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Pai da dat, ce-i asa greu de crezut? Uita-te la ultimul episod din IW (Episode 233) ca zice acolo despre asta. Evident US only.
    E defapt un concurs, nu da nimeni console asa aiurea pe gratis, e concurs tip extragere
    Ai asteptari prea mari de la Macro$hit

  12. #13212 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by vasss View Post
    Multumesc dar ai sarit peste partea in care se schimba in italiana cand intru pe contul de xbox live.Eu asta nu reusesc sa fac si mai exact sa fie in engleza cand se conecteaza pe net.Se schimba automat in italiana..
    Se schimba in italiana cand intri pe xbox live, pt ca ai gamertagul(contul) pe Italia. Daca ti-ai face cont pe UK, ai vea in engleza.

  13. #13213 SP
    Junior Member vasss's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Se schimba in italiana cand intri pe xbox live, pt ca ai gamertagul(contul) pe Italia. Daca ti-ai face cont pe UK, ai vea in engleza.
    Ar insemna sa renunt de tot la contul actual si sa imi fac alta adresa si alt gamertag...aiurea!!
    Eu am tot incercat si cautat peste tot variante dar nu am gasit.
    Multumesc oricum!

  14. #13214 SP
    Junior Member Trusk's Avatar

  15. #13215 SP
    Junior Member tunoi's Avatar
    acum ceva vreme (o saptamana sau doua) a aparut o aplicatie "Sales and Special +" cu niste chestii. Am dowloadat aplicatia respectiva si in ea vedeai deals of the week si diverse oferte "speciale" dar de 3 zile nu imi mai merge ca zicea ca nu gaseste nu stiu ce fisiere... Am sters-o de pe consola si am incercat sa o downloadez din nou dar nu mai pot ca nu imi mai apare butonul de "buy"... stie cineva ceva de chestia asta?

  16. #13216 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    E apărută de mult mai multă vreme. �ncearcă direct de pe site să dai download again.

  17. #13217 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    And here i tot i have anger problems ...

  18. #13218 SP
    Junior Member tunoi's Avatar
    Quote Originally Posted by scofield91 View Post
    E apărută de mult mai multă vreme. �ncearcă direct de pe site să dai download again.
    Nici pe site nu mai gasesc aplicatia respectiva...

  19. #13219 SP
    Banned Sha.'s Avatar
    Eu am facut rost de ea, din Dashboard

    ---------- Post added 22-11-2012 at 10:26 AM ----------

    Vreau sa imi cumpar 2100 MS Points, pentru MW3 Collection Pack 3 si Real Steel.M-am uitat pe diferite site-uri si am vazut ca scrie " Only for EU & UK Gamertags".Intrebarea mea este, unde vad si eu ce fel de gamertag am,adica unde este facut, ca sa vad care imi merg.Si, daca merge Collection Pack 3 de la MW3 fara sa iau Collection Pack 1 si 2. Multumesc anticipat!

  20. #13220 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    gamertag-ul ar trebui sa corespunda cu locatia pe care ai setat-o atunci cand l-ai creat.
    intra pe https://live.xbox.com/en-US/Profile logheaza-te si mergi pe profil, acolo ai sa gasesti Location. Daca esti US sau UK/Europe o sa poti cumpara si folosi MS points din zonele respective, daca esti pe RO, nu cred ca mai pot face asta. Iar singura posibilitate e sa-ti faci un cont de UK sau USA.

    daca gresesc sa ma corecteze un coleg.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts