Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 663 of 788 FirstFirst ... 163 563 613 653 661 662 663 664 665 673 713 763 ... LastLast
Results 13,241 to 13,260 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #13241 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    yup

  2. #13242 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Susțin ce a spus iry

  3. #13243 SP
    Junior Member Trusk's Avatar
    Multumesc domnilor.

  4. #13244 SP
    Junior Member Gabby95's Avatar
    Quote Originally Posted by Sha. View Post
    Revin cu intrebarea adresata de mine mai devreme : La Modern Warfare 3 trebuie cumparate Collection Pack 1 si 2 inainte de 3? Sau merge si 3-ul direct?
    Merge 3-ul direct,dar ai nevoie de VPN ca sa il downloadezi.

  5. #13245 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Stie cineva de unde pot cumpara Gold pentru cont de US, sa fie sigur, si sa nu fie plata prin Paypal ci direct cu cardul? Paypal nu imi mai functioneaza de nicio culoare.

  6. #13246 SP
    Junior Member kradzor's Avatar
    intotdeauna m-am intrebat daca ai cont pe us te joci numai cu aia din us sau joci cu cei care iti sunt cei mai aproape adica it, ger,uk etc..?

  7. #13247 SP
    Banned Sha.'s Avatar
    @Gabby95 Poti sa detaliezi?

  8. #13248 SP
    Junior Member hapcegherap's Avatar

    Noroc

    Am si eu o nelamurire , in legatura cu consola d xbox . Cand dau sa intru in fifa 2013 imi cere sa dau un update , d mentionat ca , consola mea este modata . Ai idee daca ii dau update se poate intampla ceva "rau" ca si cum ar trb sa o modez iar ? Mersi

  9. #13249 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    fa update-ul linistit

  10. #13250 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Nu are ce sa se intample rau pt tine.

  11. #13251 SP
    Junior Member hapcegherap's Avatar
    Mersi

  12. #13252 SP
    Junior Member Gabby95's Avatar
    Quote Originally Posted by Sha. View Post
    @Gabby95 Poti sa detaliezi?
    http://www.consolegames.ro/forum/f52...-pe-xbox-live/

  13. #13253 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by boden006 View Post
    Buna ziua domnilor,am si eu o intrebare pt dumneavoastra.Eu am downloadat un profil de pe o consola pe alta unde am jocul NFS SHIFT 2,acuma problema este ca nu mai pot face achievemente dar numai pe jocul SHIFT 2.Oare din cauza ca profilul este downloadat sa apara aceasta problema.Multumesc frumos si scuze pt deranj.
    Adica profilul tau l-ai downloadat pe o noua consola. Si acum, pe aceasta noua consola nu iti mai da achievementuri, decat la jocul Shift 2? Achievementurile pe care le-ai unlocked la alte jocuri le ai? Ai incercat si sigur trebuia sa le unlock? AI incercat sa clear cache la HDD? Sau sa redowload profilul? Sau ambele?

  14. #13254 SP
    Junior Member boden006's Avatar
    Da eu am dowloadat profilul fratelui meu de pe un xbox fat modat pe slimul care �l am acum asta a fost anul trecut.Pe acel profil era jocul Shift 2 si acum c�nd se joaca nu �i mai da achievement si s�nt foarte sigur ca am facut ce trebuie dar nu le da.Din cea ce ati spus dumneavoastra nu am facut nimic.Ori cum multumesc foarte frumos domnul Kragod si scuze pt deranj

  15. #13255 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Asta poate sa aiba legatura si cu faptul ca vechea consola a fost modata.Incearca sa stergi profilul si sa il downloadezi iar.

  16. #13256 SP
    Junior Member boden006's Avatar
    Multumesc frumos domnul Marinake.Cred ca asta e problema pt ca pe profilul downloadat erau urmatoarele jocuri,Shift 2,RDR,Forza Motorsport 3 si la fiecare joc am incercat sa fac un achievement si nu le deblocheza,in schimb la jocurile incepute noi exemplu Formula 1 2011 tot cu acel profil deblocheaza achievement.Va multumesc foarte frumos Kragod si Marinake o zi buna va doresc si scuze pt deranj

  17. #13257 SP
    Junior Member daniel87's Avatar
    Salutare. Mi-am cumparat o consola xbox 4 gb impreuna cu forza 4 si fifa 13 (teoretic si kinect de la diverta dar inca sunt in dubii daca vor onora comanda desi mi-au zis ca comana e confirmata). Cand imi faceam cont pe uk mi-a zis la un moment dat ca pot testa xbox live gold timp de o luna. Am dat selectat pe acolo ce aparea si apoi nu stiu ce am facut ar nu am reusit sa finalizez contul cu perioada de o luna gold ci doar silver. Exista vre-o posibilitate sa activez perioada de trial gold? Mi-am achizitionat si un stick usb de 32 gb dar am vazut ca pot activa salvarea pe stick doar daca am cont gold...se poate face ceva ca sa imi permita instalarea jocurilor pe stick?.
    Multumesc f.mult

  18. #13258 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu poti instala jocurile pe stick.

  19. #13259 SP
    Junior Member Trusk's Avatar
    Cum sa nu? Eu nu am gold si am stick de 8 Gb si am avut si de 32 si am instalat si jucat si salvat pe stick fara probleme.

  20. #13260 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ai instalat jocuri de pe DVD? Ma indoiesc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts