Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 671 of 788 FirstFirst ... 171 571 621 661 669 670 671 672 673 681 721 771 ... LastLast
Results 13,401 to 13,420 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #13401 SP
    Member cimaron's Avatar
    as vrea sa achizitionez si eu un Xbox 360 Wireless Controller Play and Charge Kit ceva mai ieftin sau doar controllerul fara kitu de incarcare imi poate recomanda si mie cineva ceva situri de referita, sau orice alceva decat aia de pe okazii, Multumesc

  2. #13402 SP
    Member cimaron's Avatar
    as vrea sa achizitionez si eu un Xbox 360 Wireless Controller Play and Charge Kit ceva mai ieftin sau doar controllerul fara kitu de incarcare imi poate recomanda si mie cineva ceva situri de referita, sau orice alceva decat aia de pe okazii, Multumesc

  3. #13403 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    Re: Xbox 360 - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Emag, altex, flanco....

    Sent from Mars using Tapatalk 3

  4. #13404 SP
    Banned Sha.'s Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Emag, altex, flanco....

    Sent from Mars using Tapatalk 3
    Controller Xbox 360 MICROSOFT, 8 butoane, USB, negru | ALTEX

  5. #13405 SP
    Junior Member Blizzard_94's Avatar
    Salut as vrea sa achizitionez un ps3 dar nu stiu de care sa iau ps3 slim sau super slim ?
    Imi puteti spune cei care detineti una din console pentru ca eu sincer as vrea slim ca super slimul numi place deloc cu disk tray-ul acela si am mai auzit ca sar incali rau ?
    Astept raspunsuri , Multumesc!

  6. #13406 SP
    Banned Sha.'s Avatar
    Quote Originally Posted by Blizzard_94 View Post
    Salut as vrea sa achizitionez un ps3 dar nu stiu de care sa iau ps3 slim sau super slim ?
    Imi puteti spune cei care detineti una din console pentru ca eu sincer as vrea slim ca super slimul numi place deloc cu disk tray-ul acela si am mai auzit ca sar incali rau ?
    Astept raspunsuri , Multumesc!
    Hello, aici este aria Xbox 360.Ma rog, go for the Slim.

  7. #13407 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    De ce trebuie sa folositi "Reply With Quote" daca raspundeti imediat la intrebarea pusa cu un post mai sus? aveti asa o placere sa umpleti paginile degeaba.....

  8. #13408 SP
    Junior Member Fireye's Avatar
    as vrea sa stiu si eu daca pot conecta o maneta cu fir la xbox 360 slim sa pot juca jocuri in 2 (maneta nu este marca xbox)

  9. #13409 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    trebuie controller xbox original

  10. #13410 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    sau compatibil!

  11. #13411 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    Aveti idee de ce nu mai pot instala aplicatia Sales & Specials + ?

    Am instalat-o fara probleme imediat ce mi-am luat consola (acum nici o luna). Azi am deschis-o, am intrat la Scratch & Match, n-a castigat nimic evident, dar am profitat de oferta de acolo si mi-am luat Catan la 50% reducere, adica cu 400 MS Points. In Marketplace-ul normal jocul costa 800. Incantat de afacere, i-am recomandat si unui prieten sa instaleze aplicatia si sa cumpere Catan. Problema era ca el nu putea face asta. Cumva butonul de Download pur si simplu nu era disponibil. Doar Pin to Home si Rate. Amandoi avem conturi de UK, asa ca foarte intrigat de problema, am decis sa dezinstalez aplicatia de pe consola mea sa vad cum se instaleaza din nou. Bineinteles ca nu s-a mai instalat. Si la mine e exact la fel acum. Vad aplicatia in categoria Games, dar nu am optiune de Download. Sper ca e ceva temporar.

    Idei, sfaturi?
    Mersi.

  12. #13412 SP
    Junior Member tunoi's Avatar
    Acum vreo 4 saptamani am avut aceasi problema si s-a rezolvat de la sine dupa ce a mai trecut o saptamana (a aparut butonul de download)

  13. #13413 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    Am gasit o metoda alternativa de a instala aplicatia (probabil asa am facut si prima oara si am uitat).
    Din Dashboard: Games -> Browse Games -> Sales And Specials -> Sales & Specials + (Get the free app).

  14. #13414 SP
    Junior Member Trusk's Avatar
    Am luat un Fallout 3 collector's edition de la cineva de pe net, si dupa ce mi-a ajuns am descoperit ca e in italiana. Poate sa fie si jocul in italiana? Si daca e in italiana, pot sa schimb la engleza?

  15. #13415 SP
    Member angloma's Avatar
    voi ce metode folositi impotriva prafului , e incredibil cat praf se pune pe un xbox slim chrome...

  16. #13416 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Xbox 360 - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Pronto antistatic

  17. #13417 SP
    Member angloma's Avatar
    am castigat din noua la scratch and match , de data asta un joc, Aqua :X

  18. #13418 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by cimaron View Post
    as vrea sa achizitionez si eu un Xbox 360 Wireless Controller Play and Charge Kit ceva mai ieftin sau doar controllerul fara kitu de incarcare imi poate recomanda si mie cineva ceva situri de referita, sau orice alceva decat aia de pe okazii, Multumesc
    Sfatul meu este sa iti cumperi un controler nou.
    Accesorii - Xbox360 - Gaming | ALTEX

  19. #13419 SP
    Senior Member silvian92's Avatar

    Re: Xbox 360 - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Quote Originally Posted by angloma View Post
    am castigat din noua la scratch and match , de data asta un joc, Aqua :X
    cum adica?

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  20. #13420 SP
    Member angloma's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    cum adica?

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
    adica...am castigat la scratch and match , aplicatia de pe live

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts