Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 712 of 788 FirstFirst ... 212 612 662 702 710 711 712 713 714 722 762 ... LastLast
Results 14,221 to 14,240 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #14221 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Voua va merge Xbox Live?Pe net deja au aparut o groaza de filmulete care arata ca XBL e down.Eu ma jucam MW2 online.Consola mi-a dat freeze si a trebuit sa deconectez power brickul.Cand am deschis-o iar ma punea sa fac testul de conexiune si de atunci tot da MTU error.

  2. #14222 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Voua va merge Xbox Live?Pe net deja au aparut o groaza de filmulete care arata ca XBL e down.Eu ma jucam MW2 online.Consola mi-a dat freeze si a trebuit sa deconectez power brickul.Cand am deschis-o iar ma punea sa fac testul de conexiune si de atunci tot da MTU error.
    XboxSupport: We have run into an issue with the Xbox Live service, and are currently investigating. Stay tuned for status updates. ^PS

  3. #14223 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Am aceeasi problema in Marea Britanie. Zice ca are iesire spre router dar nu mai departe: MTU issue. Verificat acum 15 minute.

  4. #14224 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Totul este ok acum, si-a revenit.

  5. #14225 SP
    Member DobaiSzilard's Avatar
    Salut. Daca ar fi trrebuit sa postez asta la "console" in genereal, imi pare rau dar tine mai mult de xbox.
    Nu stiti cineva un vpn free de India ? Am tot cautat de cateva zile dar nu am gasit nimic
    M-am gandit ca poate stiti voi vreunul

  6. #14226 SP
    Junior Member SiLl3nTKiLl's Avatar
    Imi ziceti si mie un magazin/site din Romania care vinde Xbox live gold. Care il expedieaza prin posta nu prin curier...

  7. #14227 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Il recomand pe Robert Dinu pentru achizitionare puncte si xbox live, iar daca ai si un cont de paypal, in cateva minute upa plata ai mail-ul cu respectivul cod. Incercat de testat de cateva ori in ultimii 3 ani.

  8. #14228 SP
    Member Viteza's Avatar
    Sau iti poti cumpara singurel atat gold cat si puncte de pe https://www.gamepointsnow.com/

  9. #14229 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Salut,vreau sa cumpar si eu un cablu HDMI sa conectez 360-ul la acest televizor Televizor LCD Panasonic, 80cm, FullHD, TX-L32UX3E TX-L32UX3E - eMAG.ro
    si nu ma pricep.Am vazut cabluri si la 10 lei si la 40 si la 70,dar nu vad diferenta.Ma poate lumina si pe mine cineva ?

  10. #14230 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cand au aparut televizoarele HD si implicit cabluri HDMI, vanzatorii incercau sa-si mareasca profitul oferind cabluri HDMI scumpe, motivand ca au capetele aurite si ca ar fi de o calitate net superioara, insa lucrurile nu stau chiar asa. HDMI este un cablu digital, nu unul analog unde ar conta foarte mult materialele, de aceea orice cablu este foarte bun, iar cele scumpe intr-adevar sunt putin mai bune, dar diferenta este mult prea minora pentru suma de bani in plus. so alege orice cablu care are lungimea potrivita pentru tine. bafta

  11. #14231 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Salut,vreau sa cumpar si eu un cablu HDMI sa conectez 360-ul la acest televizor Televizor LCD Panasonic, 80cm, FullHD, TX-L32UX3E TX-L32UX3E - eMAG.ro
    si nu ma pricep.Am vazut cabluri si la 10 lei si la 40 si la 70,dar nu vad diferenta.Ma poate lumina si pe mine cineva ?
    Daca ai multe cabluri in imediata apropiere , pt diferite destinatii iti recomand unul ecranat.

  12. #14232 SP
    Member DobaiSzilard's Avatar
    Salut. Mi-am instalat Sumrando, un vpn-service free, si intreb daca a mai folosit cineva acest vpn. Nu e ca si celelalte, trebuie sa-l instalezi cu un .exe si nu stiu cum sa intru la setarile lui(cele care sunt ca si la celelalte vpn-uri).

    ---------- Post added 23-06-2013 at 14:39 ----------

    Nevermind. Nici nu ma mai chinui la chestia cu jocurile gratis

  13. #14233 SP
    Junior Member cats99999's Avatar
    Pt. cei care nu stiu inca cei de la EA GAMES au renuntat la online pasuri (mai exact trebuie descarcate dar costa 0 MS POINTS) la ce va pot confirma eu sunt : nfs the run , nfs hot pursuit , nfs most wanted 2012 , fifa 12 pt cei care doresc sa jucam seria nfs sau alte jocuri cu masini ma gasiti pe live am gamertagul xDANGEROUSCATx

  14. #14234 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    dar chiar, ca s-a adus vorba, la fifa 13 a renunta? ca am tot cautat pe net si nu am gasit nimic

  15. #14235 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Deci sa inteleg iau FIFA 12 SH si pot juca online

  16. #14236 SP
    Junior Member gforce's Avatar
    Am si eu o intrebare. Miam luat o luna de gold de pe xbox live si am dat 1£ pe ea.credeti ca este un fel de abonament si dupa imi baga la pretul normal 12 luni sau o perioda de timp de gold?

  17. #14237 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    De ce nu citești tot ce scrie înainte să-ți cumperi? După ce expiră acea lună ți se vor retrage de pe card prețul întreg pentru 12 luni sau 6 luni, dacă nu dai cancel.

  18. #14238 SP
    Member momi's Avatar
    Quote Originally Posted by Scofield91 View Post
    De ce nu citești tot ce scrie înainte să-ți cumperi? După ce expiră acea lună ți se vor retrage de pe card prețul întreg pentru 12 luni sau 6 luni, dacă nu dai cancel.
    ...Sa inteleg ca daca platesti pentru 1luna de gold 1£ poti sa dai cancel la autorenewal sau esti obligat sa platesti pentru inca 6 sau 12 luni ?

  19. #14239 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Poți să dai cancel, dar acum nu știu dacă în cazul tău poți da cancel direct de pe site din propriul cont sau trebuie să suni la ei.
    Ar trebui să dai cancel cât mai repede posibil dacă nu vrei să reînnoiești, altfel dacă nu ai bani pe card când vor trebui să retragă îți vor bloca contul și până nu suni la ei nu vei avea cum să-l deblochezi. (Nu sunt sigur dar în cazul blocării contului trebuie plătită și o mică sumă parcă pentru deblocare...)

  20. #14240 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    Quote Originally Posted by momi View Post
    ...Sa inteleg ca daca platesti pentru 1luna de gold 1£ poti sa dai cancel la autorenewal sau esti obligat sa platesti pentru inca 6 sau 12 luni ?
    Poti sa setezi Autorenewel: Off oricand de pe site.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts