Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 715 of 788 FirstFirst ... 215 615 665 705 713 714 715 716 717 725 765 ... LastLast
Results 14,281 to 14,300 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #14281 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Ai timp un an de zile din momentul în care se va trece la bani să cheltui punctele din contul tău.
    Punctele pe care le introduci în ultimele 3 luni (parcă) și cele care le introduci după ce se va trece la sistemul de bani, se vor transforma automat în bani la o valoare egală sau mai mare decât valorează.

  2. #14282 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by Scofield91 View Post
    Ai timp un an de zile din momentul în care se va trece la bani să cheltui punctele din contul tău.
    Punctele pe care le introduci în ultimele 3 luni (parcă) și cele care le introduci după ce se va trece la sistemul de bani, se vor transforma automat în bani la o valoare egală sau mai mare decât valorează.
    Sau mai mica...

  3. #14283 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    În postul lui Major Nelson spune doar mai mare sau egală.

    Acum depinde și la ce preț le cumperi, dacă le cumperi la un preț mai mare decât cel afișat pe xbox.com, atunci da poți spune că o valoare mai mică. (Cred că vor calcula la prețul de pe site-ul oficial. 4,25 lire pentru 500 mps)

  4. #14284 SP
    Member sahara's Avatar
    Am rezolvat cu skyrim, merge.

  5. #14285 SP
    Junior Member alexboy97's Avatar
    Salut tuturor ! As avea si eu o intrebare : Am downloadat zilele trecute de pe Xbox Live Fable 3 ,si ,avand o consola cu o memorie interna flash de 4GB ,am downloadat si instalat jocul pe un Stick USB de 16GB ,insa jocul avea cateva caderi de FPS in anumite momente ; aceeasi problema o am momentan cu Assassins Creed Reveleations ,e instalat pe acelasi stick si am la fel ,caderi de FPS constant ,nu mari ,insa jocul nu ruleaza foarte fluent ,nu zic ca nu poate fi jucat ,insa foarte rar ruleaza perfect ... Sa fie oare de la faptul ca rulez jocurile de pe Stick ? As vrea sa precomand GTA V ,insa nu vreau sa intampin astfel de probleme dat fiind faptul ca GTA V e un open world imens . Tin sa mentionez ca rezolutia setata e de 1080p iar tv`ul e setat pe modul "monitor" . Ceva sfaturi cum as putea remedia ?; sau care sa fie cauza exacta ?

  6. #14286 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Poate viteza a stickului nu este una foarte bună. Încearcă cu un stick mai performant.

  7. #14287 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    De asemene vezi setarile consolei pe la display.Stiu ca imi facea asemanator pe un LCD.Consola era setata pe PAL 50.Cand am dat-o pe PAL 60 nu mai facea asa.Nu stiu care e faza cu PALul asta dar stiu ca unele TVuri suporta o anumita valoare a acestuia.

  8. #14288 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    sau un hdd extern

  9. #14289 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    sau fa un efort si ia un hard intern

  10. #14290 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Change from Microsoft points to real currency also includes prices rising for everything in UK marketplace. : Games

    Se pare ca jocurile se vor scumpi (in UK) odata ce se va renunta la Microsoft Points.

  11. #14291 SP
    Junior Member alexboy97's Avatar
    Din cate imi amintesc ,am dat in jur de 100 de roni pe stick ,e model hama si daca tin bine minte citeste 45mb/s ... nu prea as vrea sa mai dau banii pe un hard dat fiind faptul ca in iarna apare noua generatie de console ... O sa ma uit acum si pe la setarile consolei sa vad daca reusesc ceva din ce mi-a zis Marinake ,desi am un TV Philips destul de performant ,cu fullHD ,3D si toate alea ,am dat in vara 2500 de roni pe el ,deci ar cam trebui sa suporte toate prostiile din lume ...

  12. #14292 SP
    Member sweetohmygod's Avatar
    salut! A incercat cineva un adaptor gen XCM sau Cronus, cel care permite sa joci pe ps3 cu controller de xbox si vice versa. Sunt curios daca functioneaza ok si daca merita sa achizitionez unul. Prefer sa merg cu controllerul de xbox la cei care au ps3 haha.

  13. #14293 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Am vrut si eu sa.mi achizitionez un adaptor se genul ala insa mi sa parut putin cam scump, din cate am vazut din diverse clipuri pe youtube pare sa functioneze ok.

    ---------- Post added 10-07-2013 at 12:00 ----------

    Pe langa xcm iti mai trebuie si un adaptor pe usb care se foloseste sa conectezi controller-ul la pc, asta daca nu vrei sa stai cu cabluri princ casa.

  14. #14294 SP
    Junior Member lazerblack's Avatar
    Hei am Xbox 360 Si l-am cumparat acum o saptamana>L-am modat,cu rgh Freestyle 3 Siu nu stiu cum sa ma conectez la internet>Va rog Ajutati-ma

  15. #14295 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar


    Dap, in mod normal ORICE XBOX se conecteaza automat la net. Ideea este ca avand consola "modificata" NU te vei putea conecta deloc la internet. BAN pe consola made by Microsoft : FOREVER !

    In alta ordine de idei citeste regulamentul Consolegames.ro, orice discutie referitoare la piraterie este interzisa, existand riscul banarii contului. So beware

  16. #14296 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Documenteza-te aici : De ce sa nu iti modezi consola

  17. #14297 SP
    Member ymess's Avatar
    Salutare!
    Sunt in cautarea unui HDD pentru Xbox Slim insa nu prea stiu de unde sa cumpar. La noi in tara se gaseste cam greu si mi se pare cam scump (~350 ron) iar eu sunt dispus sa dau 250. Am vazut pe amazon ca sunt mai multi producatori, cu capacitati diferite, mult mai ieftine decat cele produse de Microsoft.
    Din cate am vazut, se poate folosi un hdd pentru laptop doar ca am inteles ca se poate bana consola. O solutie ar fi okazii, unde gasesc hdd de 120 gb la 150 lei, insa mai mult ca sigur nu sunt Microsoft. Voi cum a-ti proceda?

  18. #14298 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Bad post.

  19. #14299 SP
    Banned Sha.'s Avatar
    Cum fac sunetul de pe xbox sa se auda pe home cinema ? Detin un Sony DAV-DZ560

    EDIT: Cand dau din setarile televizorului Redare sunet - sistem audio nu se aude nimic din Xbox, dar daca dau pe un program TV se aude

  20. #14300 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Ca tot se discuta despre ms points..

    Finally, despite the Microsoft Points changes, all your hard work will not go to waste. On 7 August 2013 we'll deposit ALL your Pending Rewards Points into your account, even if you have less than 100. And if you still have Points in your Xbox account when Microsoft Points are retired, they'll be transitioned into your country's local currency

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts