Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 747 of 788 FirstFirst ... 247 647 697 737 745 746 747 748 749 757 ... LastLast
Results 14,921 to 14,940 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #14921 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    altex , flanco, mediagalaxy, mall-uri, gameshop.ro, pcgarage.ro, emag.ro, consolegames.ro, xbox.com, etc, etc, etc...

  2. #14922 SP
    Member eneea's Avatar
    Goldul e universal

  3. #14923 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Mi-am luat ms...

  4. #14924 SP
    Member Sopi's Avatar
    Care e pozitia corecta pe care trebuie sa o aiba xboxul?Vertical sau Orizontal?

  5. #14925 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Alex goldul merge si pe one si dupa ce ti iei 1an poti sa ti iei si pt 1luna sau 24h...

  6. #14926 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Sopi View Post
    Care e pozitia corecta pe care trebuie sa o aiba xboxul?Vertical sau Orizontal?
    Orizontal, dar merge si vertical. Dar orizontal scade sansa decalibrarii lentilei DVD-romului. In plus se receste / ventileaza mai bine.

  7. #14927 SP
    Junior Member florinake's Avatar
    Salut,

    Am migrat de curand contul de pe US pe UK in speranta ca voi putea lua jocurile oferite gratis in fiecare luna. Imediat am primit pe email asta:
    This mail is confirmation that you successfully switched your XBOX Live account from United States to Great Britain .
    Your subscription to Gold – 12 Month in United States has been cancelled on Tuesday, January 07, 2014. In the meantime 6 month(s) has been exchanged from your subscription to Xbox LIVE Subscription Transfer in Great Britain.
    Insa, in continuare, nu pot lua jocurile free ("Not available for your region"). O chestie dubioasa e ca nu mi-a cerut nici o adresa valida de UK. Ar trebui sa mai fac ceva ?
    Multumesc.

  8. #14928 SP
    Member momi's Avatar
    Dureaza un timp pina se face trecerea ...nu este o perioada fixa ...poate dura si citeva saptamini ...v a trebui sa shimbi adresa si codul postal sa corespunda cu u.k .

  9. #14929 SP
    Junior Member florinake's Avatar
    Multumesc !

  10. #14930 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Si vezi ca nu poti sa iei toate jocurile .. chiar daca esti pe cont de UK , doar daca le iei cu VPN

  11. #14931 SP
    Junior Member florinake's Avatar
    De cand au modificat ToS nu mai iau cu VPN; stiu ca inca nu au banat pentru asta, dar dupa valul din toamna prefer sa nu mai risc.

  12. #14932 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Nu risti. Stiu situatia de la noi si e tot ok.

  13. #14933 SP
    Member blondutzu's Avatar
    de curiozitate.. de ce ti-ai mutat contul pe uk? doar pentru acele jocuri free? este mult mai ieftin totul pe store-ul de US de aia te intreb

  14. #14934 SP
    Member BatsBike's Avatar
    cand incerc sa download 'Sleeping Dogs' ca free game for gold .. fie ca incerc direct prin consola,fie prin intermediul site'ului,imi arata de parca il cumpar cu 14.99 lire(contul de UK,evident) .. este setat PayPal la purchase,prin urmare nu vreau sa cumpar jocul cand este free,nu .. ?cum procedez sa il iau la free ..

  15. #14935 SP
    Junior Member cipri81's Avatar
    Nu ar trebui sa-ti apara asa. Doar daca nu esti cumva silver member, caz in care poti sa descarci jocul doar pe bani!

  16. #14936 SP
    Member BatsBike's Avatar
    pai,tocmai ce am un trial de 48 de ore(asta inseamna ca nu este 'gold' .. ?!) .. ca sa joc ceva online in acest weekend .. voiam sa iau jocul cu ocazia asta .. in fine ..

  17. #14937 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Trial-urile nu îți dau acest beneficiu. Trebuie să cumperi o lună de gold!

  18. #14938 SP
    Junior Member florinake's Avatar
    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    de curiozitate.. de ce ti-ai mutat contul pe uk? doar pentru acele jocuri free? este mult mai ieftin totul pe store-ul de US de aia te intreb
    Pur si simplu m-am saturat sa ma conectez prin VPN; am cumparat pana acum ~60 jocuri si a trebuit sa folosesc VPN de mult prea multe ori. De asemenea, unele jocuri nu mergeau cumparate prin PayPal, iar cumpararea de US points e o adevarata aventura (sunat pt verificare si refuzat, etc). In plus, multe jocuri free nu le-am putut lua tocmai din cauza asta.
    Sincer, nu stiu daca am facut bine; am zis sa incerc, iar daca nu sunt multumit o sa schimb din nou peste 3 luni.
    ---
    Cum ziceam si mai devreme, un alt motiv sa renunt la VPN a fost si noul ToS :-)

  19. #14939 SP
    Junior Member yeasiu18's Avatar
    Salut, mi-am cumparat recent un xbox 360, modelul aparut anul trecut (2013). L-am cumparat de la un, " GameStop " din Italia. Intrebarea mea este, dupa ce mi-am facut cont, pe U.K bineinteles, am o nelamurire. Sunt curios daca pot cumpara jocuri de pe market, imi este mult mai convenabil. Plus de asta, am observat ca pe U.S.A , jocurile sunt mai ieftine, fratele meu are cont. Pot descarca de pe orice cont, nu inteleg care este treaba cu VPN-ul. Va multumesc anticipat.

  20. #14940 SP
    Junior Member Mihaihan93's Avatar
    Am xbox 360 slim cu dash 2.0.16...se poate moda?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 747 of 788 FirstFirst ... 247 647 697 737 745 746 747 748 749 757 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts