Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 754 of 788 FirstFirst ... 254 654 704 744 752 753 754 755 756 764 ... LastLast
Results 15,061 to 15,080 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #15061 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Tu ai fi in locul lui?

  2. #15062 SP
    Junior Member Vintila27's Avatar
    Prea complicat Ma gandeam atunci cand o testez/vad la ce sa fiu atent?Inafara de faptul ca o sa bag un joc sa vad ca functioneaza, in ce stare fizica este consola, controller-ul etc.

  3. #15063 SP
    Junior Member coceanu's Avatar
    Buna..In urmatoarele z8le o sa achizitionez un xbox 360 e de la baietii de la gamestore.hu .M-ar interesa daca puteti sa imi sp7neti ce sanse am sa mi se strice consola dupa un timp de folosinta..Mersi anticipat

  4. #15064 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Dacă este varianta slim sunt șanse mici să te țină mai puțin de 3 ani, să dea RROD etc. Dar să-ntrebi pe cineva cât te ține un produs electronic mi se pare absurd.... Nu are cine să-ți răspundă în mod cert la o asemenea întrebare, ține de noroc și modul de întreținere.

  5. #15065 SP
    Junior Member coceanu's Avatar
    Mersi mult !

  6. #15066 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Quote Originally Posted by Scofield91 View Post
    Dacă este varianta slim sunt șanse mici să te țină mai puțin de 3 ani, să dea RROD etc. Dar să-ntrebi pe cineva cât te ține un produs electronic mi se pare absurd.... Nu are cine să-ți răspundă în mod cert la o asemenea întrebare, ține de noroc și modul de întreținere.
    Chiar asa diferenta mare de pret este de ti-o cumperi din afara?! De ce nu incerci la Altex/MG, au preturi foarte bune la console cu 2 ani garantie.

  7. #15067 SP
    Junior Member coceanu's Avatar
    E diferenta de 150, si am si un joc si 1 luna GOLD..E mai convenabil

  8. #15068 SP
    Member emanuel's Avatar
    Salut, am si eu nevoie de putin ajutor. Vreau sa imi cumpar jocul The Witcher 2 pt X360, dar am gasit pe net niste articole care m-au pus pe ganduri: mai précis, am citit ca jocurile mai noi - care sunt XGD3, pot sa aiba probleme, si atunci cand le instalezi, sa iti dea eroare si sa nu le poti juca. Am gaist mai mult useri plangandu-se de asa ceva.


    Intrebarea mea e - a avut cineva asemenea probleme ? (sa ii dea eroare jocul cand il instaleaza) ? in special cei care au jucat Witcher 2 ? Daca cumpar jocul original, am de ce sa ma tem, sau e o problema doar pt jocurile luate de pe torrent ? Multumesc

  9. #15069 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Daca iti cumperi jocul original, nu ai nici o problema. Cei plangaciosi de pe forumuri sunt cei cu consola modata LT 3.0, si jocurile pirat.

  10. #15070 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    cei cu consola modata LT 3.0, si jocurile pirat.
    Hypocrite

  11. #15071 SP
    Junior Member zdrunovai's Avatar
    Salutare. As vrea sa stiu cum pot sa cumpar jocuri de pe xbox live? Ce credit card tre sa pun sau paypal? Am card visa la ing...dar pana acum doar in romania m a lasat sa cumpar...dupa ce am activat gold...nu pot cumpara de ex fifa...ce sa fac? Merci de ajutor, anticipat.

    Salutare. Va intreb domnilor, cum pot plati pe xbox live? care card de credit functioneaza ?eu am un bcr si un ing, ambele visa electron, cont facut pe uk, dar cardul de ing nu pot sa l inregistrez. Oare cel de BCR va merge?

  12. #15072 SP
    Junior Member CodrinMarius's Avatar
    poti sa iti cumperi cont gold de pe site-ul asta.. pret mai bun nu gasesti... Jocuri Console si Gaming Cards la cele mai mici preturi
    iti poti face cont pe paypal, declari acolo cardul, si dupa aia cumperi cu paypal... ca sa nu iti lasi datele de la card pe alte site-uri....

  13. #15073 SP
    Junior Member florinake's Avatar
    Quote Originally Posted by Xchelu View Post
    Am avut si eu aceeasi problema, mi-am migrat si eu contul pe uk in 1 ianuarie. Am vorbit de vreo 7-8 ori cu cei ce la support pana cand in final m-au contactat pe mail cei ce la advocacy team si in final la sfarsitul lunii mi s-a actualizat billing adressul de uk. Dar inca nici acuma nu mie fianalizata problema inca mai am probleme legate de cont ca de exemplu nu pot da redeem la coduri de live si de genu. Inca mai astept raspunsuri de la ei. Tot trimit problema de la unu la altu fara rezultat.
    In sfarsit au reusit sa-mi migreze si mie contul, dupa 4 discutii "grele" cu support-ul MS (gen daca am citit ToS avand in vedere ca sunt din RO si am cont pe RO/UK/US).
    Cu toate astea, am fost nevoit in continuare sa fac VPN (pe UK de data asta) ca sa pot cumpara jocuri. Stiu ca la unele jocuri se face aceasta verificare, dar sunt chiar asa ghinionist ? Aveam impresia ca e mult mai ok cu cont de UK... singurul "avantaj" de pana acum a fost ca am putut cumpara credit de la "gamepointsnow" fara verificare telefonica...

  14. #15074 SP
    Junior Member dangrs's Avatar
    Salut !
    Vreau sa cumpar o luna de gold. Spunti-mi miste sait-uri de unde pot cumpara la un pret bun.
    Am gasit pe amazon.com la 3 dolari dar era livrarea 8 dolari. Nu i-mi trebuie nici un cartonas eu vreau doar codul.

  15. #15075 SP
    Member eneea's Avatar
    Iti recomadn site-ul lui Robert Dinu pt cumpararea de coduri:
    UK and EU Xbox Points
    le primesti direct in mail

  16. #15076 SP
    Junior Member Oliver's Avatar
    Servus

  17. #15077 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    ai vazut pe aici sa se discute despre jocuri pirat?

    cumpara jocul din magazin si nu mai ai probleme!

  18. #15078 SP
    Junior Member Oliver's Avatar
    Daa uite m-am trezit la 9 dimineata si am inceput sa citesc forumu sa vad despre ce se vorbeste pe aici. Tu iti cumperi jocurile din magazin?Daca da atunci cumpara-ti si o viata.

  19. #15079 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    interesanta teoria ta.

    daca esti hot te simti mai bine?

  20. #15080 SP
    Junior Member Oliver's Avatar
    Nu stiu ce varsta ai, daca ai 24 de ani tu ai fost hot cand ti-ai instalat cum 12 ani Mafia 1 si nu era original, daca ai 18 ai fost cu siguranta si tu hot cand ti ai instalat NFS Porsche, daca ai 16 ani nu prea am ce vorbi cu tine ca nu stii ce inseamna bani munciti ca sa-i poti da pe jocuri.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 754 of 788 FirstFirst ... 254 654 704 744 752 753 754 755 756 764 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts