Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 77 of 788 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 79 87 127 177 577 ... LastLast
Results 1,521 to 1,540 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #1521 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by leggollas11 View Post
    cine ma poate ajuta si pe mine cu achizitionarea unui card de 2100 ms points? Nu am posibilitatea de a cumpara personal; ma gandeam cineva care accepta sa ii pun bani in cont, sa cumpere punctele si sa`mi dea codul pe PM... Daca e cineva dispus sa ma ajute imi puteti spune aici sau pe PM..
    incearca la webpredator, are stcky thread pe aria de publicitatate.el vindea carduri dealea si acceptan si plati in cont.

  2. #1522 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    o intrebare mai de noob asa. De unde setez sa imi ramana default profilul cu care intru mereu? Cand deschid consola ma da pe primul cont pe care l-am facut si pe ala nu mai intru (adica pe Wizternoff). M-am uitat prin setari si nu am vazut. Sau poate mi-a scapat.. Thx!

  3. #1523 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Si eu am aceasi problema.Sterge contu vechi si o sa mearga.

  4. #1524 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Sunt mai multe "solutii". Nu se gasesc in magazine de uz larg, nu stiu, insa, daca se gasesc in magazine obscure precum playcom. Tind sa cred, totusi, ca se gasesc numai la comanda la noi in romanica.

  5. #1525 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Exista si o optiune care sa fie profilul de login automat.. nu mai stiu exact pe unde este, o sa o caut si revin.

  6. #1526 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Junnkie View Post
    o intrebare mai de noob asa. De unde setez sa imi ramana default profilul cu care intru mereu? Cand deschid consola ma da pe primul cont pe care l-am facut si pe ala nu mai intru (adica pe Wizternoff). M-am uitat prin setari si nu am vazut. Sau poate mi-a scapat.. Thx!
    Intrii pe profilul principal -> dai pe guide button -> mergi la settings -> dai pe profile -> auto sign-in - > xbl enable.

  7. #1527 SP
    Member mariusonweb's Avatar
    eu nu incurajez pirateria dar nici nu-mi place tot ce-mi da microsoft cu lingurita..
    bine ar fi sa se importe si in romania tot ce e prin america..., eu stiu cat de limitata e romania pt k am cochetat cu pc modding.. si i-am facut si xbox-ului meu x-clamp fix... ( cu 8 suruburi m5 cumparate din bricostore am rezolvat problema... dar nu recomand nimanui sa faca singur trb asta)

  8. #1528 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    A cumparat cineva HDD de 60 de gb pentru xbox? De unde si cu cat?

  9. #1529 SP
    Junior Member nakajima's Avatar
    am o intrebare: intre xbox 360 premium si elite ce sa aleg? la elite preturile sunt de la 12 la 20 de milioane si nu stiu care e diferenta.

  10. #1530 SP
    Junior Member chezy_2005's Avatar
    YouTube - Wii60 (Xbox 360 using Wii Controller!) e o intrebare km de noob shi km 90 % pare fake.dar se poate asa cwa?

  11. #1531 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by chezy_2005 View Post
    YouTube - Wii60 (Xbox 360 using Wii Controller!) e o intrebare km de noob shi km 90 % pare fake.dar se poate asa cwa?
    Se poate, și e old news.
    Attached Images Attached Images ps3-controller-yeah.jpg large.jpg

  12. #1532 SP
    Member Istrate's Avatar
    Am gasit la Domo o consola X360 Super Core Plus la pretul de 699 RON. Ce parere aveti, merita s-o iau sau sa mai astept variantele jasper ce vor costa cu siguranta peste 799 RON ?

  13. #1533 SP
    Junior Member sonic's Avatar
    Depinde cu ce accesorii/jocuri vine.Eu la banii astia mi-am cumparat un Arcade chel

  14. #1534 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by nakajima View Post
    am o intrebare: intre xbox 360 premium si elite ce sa aleg? la elite preturile sunt de la 12 la 20 de milioane si nu stiu care e diferenta.
    daca iti iei premium ai oricum tot ce ai nevoie (HDD 60GB, casti, cablu HD). daca nu e problema de bani poti sa-ti iei elite (are in plus fata de premium hard de 120GB, cablu HDMI si culoare neagra). Eu consider Elite-ul cam "tras de coada", adica e o chestie mai mult de marketing : culoarea neagra nu mi se pare deosebita chiar imi place mai mult alb, hardul de 60GB de la premium mi se pare arhisuficient chiar si daca instalezi jocuri pe el iar in legatura cu cablul daca vrei neaparat HDMI poti sa-ti iei unul din comert cu 25 ron. In concluzie... parerea mea e ca nu merita elite-ul

  15. #1535 SP
    Junior Member sonic's Avatar
    Cu HDMI-ul si culoarea iti dau dreptate..insa un HDD de 120 mi se pare foarte util,mai ales ca jocurile de 360 sunt destul de mari.Daca mai vrei sa tii si filme muzica si jocuri de XBox 1 mi se pare mic si asta de 120

  16. #1536 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by sonic View Post
    Cu HDMI-ul si culoarea iti dau dreptate..insa un HDD de 120 mi se pare foarte util,mai ales ca jocurile de 360 sunt destul de mari.Daca mai vrei sa tii si filme muzica si jocuri de XBox 1 mi se pare mic si asta de 120
    depinde de persoana acum...daca joci mai mult 6-7 jocuri odata... . Eu am instalate doar jocurile pe care le joc frecvent, in rest le dezinstalez dupa ce le termin (dupa caz). In legatura cu muzica si filme tot depinde... eu am conectat pc-ul la acelasi TV si muzica ascult tot de pe pc.(mi se pare cam ciudat sa ascult muzica la TV daca nu ai sistem audio)

  17. #1537 SP
    Member alalalt's Avatar
    Quote Originally Posted by Istrate View Post
    Am gasit la Domo o consola X360 Super Core Plus la pretul de 699 RON. Ce parere aveti, merita s-o iau sau sa mai astept variantele jasper ce vor costa cu siguranta peste 799 RON ?
    Nu, ar fi cea mai proasta alegere sa cumperi o consola core, tinand cont ca nu se mai fabrica de ceva timp. Ai avea probleme si cu garantia tocmai datorita acestui fapt. Cumpara un arcade. Jasper sau falcon should do the trick nicely

  18. #1538 SP
    Member Istrate's Avatar
    Ma tenta sa iau consola PRO cu Gears Of War 2, avea tot ce-mi trebuia in pachet, plus un joc. Asa, varianta Arcade, chiar daca este Jasper, va fi cam slaba la capitolul accesorii, eu fiind nevoit sa suplimentez cu bani aceste lipsuri. Bine ar fi daca ar scoate Jasper si pentru PRO si Elite, nu doar Arcade.

  19. #1539 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    Presupun ca mai sunt stocuri de pro si elite in "hambarele" producatorilor din seriile falcon, si pana nu se dau nu va fi niciun jasper. Bag mana-n foc ca arcade se vinde ca painea calda, de asta si aparitia placilor jasper pe aceasta versiune mai devreme.
    Nu?

  20. #1540 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Dashboard Update (aka the HDMI Audio fix)

    Starting Tuesday morning at 0200 Pacific when you sign into Xbox Live you�ll be prompted for a mandatory dashboard update. The update addresses the issue that a few folks were having with audio and their HDMI connection.

    This update will be rolled out to all Xbox LIVE members around the world over the space of a few hours, so you may not get prompted for the update immediately. Thanks for your patience.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 77 of 788 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 79 87 127 177 577 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts