Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 41 to 60 of 61

Thread: Burnout Paradise + Burnout Bikes

  1. #41 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Daca mai sunt cumparatori ai DLC-ului "cops and robbers" am o maaaare nelamurire: cum Dumnezeu pot sa creez un joc de "cops and robbers"? De cand a aparut DLC-ul incerc si nu gasesc optiunea nicaieri in meniu...

  2. #42 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    ai facut si update la 1.8?

  3. #43 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Da sigur. Din prima zi cand a aparut. Altfel nu ma puteam conecta deloc la serverele lor.

  4. #44 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Merge, apesi pe D-pad dreapta
    Detalii pe mess.

  5. #45 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    lol
    Doooh normal ca apas D-pad dreapta, dar nu pot sa creez decat jocuri de Race!

  6. #46 SP
    Member richardm27's Avatar
    Verifica atunci daca intr-adevar ai facut update la 1.8, e posibil sa ai inca 1.7 care e update-ul original pentru a juca online.

  7. #47 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Freeburning anyone tonight?

  8. #48 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Count me in.

  9. #49 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Cred ca o sa intru si eu mai pe seara nitel

  10. #50 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Am si eu o mica problema cu Burnout Paradise,am jucat prima data burnout paradise simpllu fara updateuri fara nimic,si ieri am inceput burnout paradise the ultimate box cu motocicletele si party pack pe dvd.
    Aici incepe problema:atunci am facut ceva achimv si acum in loc sa apara 1140 points apare pe parcursul achimv deblocate,adica: 285 din 1050,300 din 1065,320 din 1085 si tot asa,si la fel cu cate achimv sunt,in loc de 55 apar cate fac,ex:23 din 45,24 din 46,25 din 47 si tot asa.Plus ca acea sigla de la fiecare joc ce apara la profil e cea veche cu Paradise City si in backround albastru,nu e cea care ar trebui,adica motocicleta si o masina mai sus cu backround portocalui si albastru...stie care vreo solutie ?(orice in afara de xbox live,caci nu am cum accesa).Va multumesc !

  11. #51 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...update-ul inclus pe disc schimbă poza, și alte chestii din joc, automat. Mergi la un prieten și intră c�teva secunde pe Live să-și facă update calumea sau dă un clean cache and retry with the disc again.

  12. #52 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    11 Iunie - Big Surf Island.

  13. #53 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Daca mai joaca cineva, lasati mesaj aici. Mi-a revenit subit cheful de Burnout si Takedown-uri.

  14. #54 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Xbox, PS3 ?

    Ieri am avut probleme toata ziua cu internetu, azi vin uratii aia de la net si sper sa rezolve ceva.

  15. #55 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Pai, nu e pe aria Xbox 360 ?

  16. #56 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Ba da... Nu m-am uitat.

  17. #57 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    hai Mika ca oricum voiam sa ma apuc de facut challengeuri,acu ca mi-am luat si camera xbox live.Jamiroquai poti sa ni te alaturi.

  18. #58 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Oricand doriti. Cel mai probabil, ma gasiti pe live. Daca sunt online, doar lasati-mi un mesaj.

  19. #59 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Eu intru la 4:30 si stau pana pe la 8-9.


  20. #60 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Eu sunt deja in Burnout si stau pana tarziu. Eu prefer sa fac challenge-uri, dar daca vreti altceva no problem.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Burnout Paradise By cj_quest in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 27-06-2014, 23:57
  2. A closer look: noile bikes din Burnout By MonkY in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 24-08-2008, 16:17
  3. Detalii despre "Burnout Bikes Pack" By Mika in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 06-08-2008, 15:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts