Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 19 of 19

Thread: Romania wants XboxLIVE!

  1. #1 SP
    Member Viteza's Avatar

    Romania wants XboxLIVE!

    S-a inceput un grup pe FB. Cred ca daca il popularizam suficient si punem presiune putem schimba ceva!

    https://www.facebook.com/groups/188896487871146/

    La lupta!!!!!!

  2. #2 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Putem! Da, sa o facem acum cu totii, vom reusi! Microsoft va vedea grupul de pe facebook si isi va revizui atitudinea!!!!

  3. #3 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Putem! Da, sa o facem acum cu totii, vom reusi! Microsoft va vedea grupul de pe facebook si isi va revizui atitudinea!!!!
    ))))

    vitezomane stirea aia e din 2010, acum e alt sef la microsoft r(r)omania, un polonez parca

  4. #4 SP
    Member razu's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Microsoft va vedea grupul de pe facebook si isi va revizui atitudinea!!!!
    cum sa nu, pentru ca exista o piata de desfacere atat de evidenta pentru jocuri de 360

  5. #5 SP
    Junior Member simionanton's Avatar
    nu mai aveti rabdare? jucati-va singurei sau cu un prieten cu controlleru in 2 pana vine mai e

  6. #6 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by vitezomanul View Post
    S-a inceput un grup pe FB. Cred ca daca il popularizam suficient si punem presiune putem schimba ceva!

    https://www.facebook.com/groups/188896487871146/

    La lupta!!!!!!
    Hai la lupta cea mare
    Rob cu rob să ne unim

    Și Xbox Live RO
    Prin noi să-l făurim.

  7. #7 SP
    Member Plavs's Avatar
    este destul de frustrant ca nu ne iau in seama dar nici cine stie ce de romani care joaca originale (specific din romania) pe live nu sunt cred ca suntem dar nu cred ca suntem cu mult peste o mie .dar asta este pana cand vom avea live in romania ne facem cont pe unde putem si asta este dac putem sa facem ceva contati si pe mine

  8. #8 SP
    Member Viteza's Avatar
    Mai sunt si alti doritori de Xbox Live in romania?

  9. #9 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Bineinteles ca sunt... toti cred ca vrem asta, dar nu este posibil

    LE: Mda... dupa ce am mai citit pe internet se pare ca trebuie sa existe o anume lege pentru a putea pune la dispozitie acest serviciu in Romania, pai ce lege sa faca babaciunile din parlament? Daca il intrebi pe Vadim de Xbox Live sigur stie ce e... NOT. Nu stiu sigur dar asa am citit... Monky e mai documentat asupra chestiei asteia, parca el a lansat acea petitie de acum cativa ani.

  10. #10 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    @Vitezomanul, ce s-a intamplat cu presiunea de pe FB? Te-au contactat directorii de la xbox live? Cand ne da drumul MS la serviciu si noua?

    Cate likeuri le mai trebuie??

  11. #11 SP
    Member Viteza's Avatar
    presiune...cu 143 de semnaturi nu schimbi nici macar primarul de la Pogoanele...daramite Xbox Live in Romania...
    Grupul momentan functioneaza in sensul ca membrii au socializat, s-au intalnit si pe LIVE, unde au interactionat si s-au distrat cu conturile UK si jocurile originale cumparate din Romania...Sper ca nu a fost prea fina ...cum ce? Ironia.

    Tu esti in grup? Ai xbox? Joci originale?

  12. #12 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Ironia este intr-adevar fina. Totusi, din explicatiile tale exhaustive, am inteles ca doar userii cu Xbox si jocuri originale sunt in grup? Vai de viata mea... pai cum sa dea M$oft drumul la Live in Romania cand doar 143 de oameni nu pirateaza

  13. #13 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by vitezomanul View Post
    presiune...cu 143 de semnaturi nu schimbi nici macar primarul de la Pogoanele...daramite Xbox Live in Romania...
    Grupul momentan functioneaza in sensul ca membrii au socializat, s-au intalnit si pe LIVE, unde au interactionat si s-au distrat cu conturile UK si jocurile originale cumparate din Romania...Sper ca nu a fost prea fina ...cum ce? Ironia.

    Tu esti in grup? Ai xbox? Joci originale?

    Hai ca am fost putin deplasat si fin, s-au suparat Rosii.Rectific:

    Da, am xbox, da, am originale.
    Da, am PS3, da, am originale.
    Nu, nu sunt in grup, insa m-a amuzat asta cu "La Lupta!!!" si cu presiunea de nu am mai putut. Tu crezi ca MS isi ia managment decisions din likeurile de pe facebook (fie ele si 300.000)?

    In alta ordine de idei, daca vrei sa facem un joc pe xbox live, cu cont de UK, nu de Romania, te astept.

  14. #14 SP
    Member Moromete's Avatar
    Bill Gates was here!i-like..jpg

  15. #15 SP
    Member Plavs's Avatar
    asta este ar fi tare sa avem live in ROmanica si in loc de zune/sky sa fie taraf/etno sau poate chiar mynele tv.si mai sunt curios de ce aplicati exclusiviste o sa ne bucure live in romania.Ar trebui sa facem un thread cu ce vrea romanul pe viitorul live romania

  16. #16 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Sia as este threadul asta prea fantezist, ala ar fi prea de tot, in conditiile in care cel putin pe xbox360 nu o sa se intample.

  17. #17 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Fantezist sau nu,cel ce a facut grupul merita umpic de respect totusi.Clar ca atitudinea ne strica pe noi si se vede asta din posturile acestui thread.

  18. #18 SP
    Member Moromete's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Fantezist sau nu,cel ce a facut grupul merita umpic de respect totusi.Clar ca atitudinea ne strica pe noi si se vede asta din posturile acestui thread.
    Realist borbind ai si tu umpic de dreptate

  19. #19 SP
    Member Plavs's Avatar
    OFFk hai sa fim realisti.nu cred ca exista roman de pe live care sa nu isi doreasca cont pe romania,dar momentan este o fantezie si nici macar una palpabila in viitorul apropiat(deasta faceam misto)
    ON: se vede cat de interesati sunt romani de live romania sunt 18 post
    si ca live romania sa fie cat de cat palpabil ar trebui sa piratam mai putin si sa cumparam originale(nu va dati cu parerea despre"sa piratam mai putin si sa cumparam originale mai mult" sunt alte thread pt asta si discuti infinite)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 1039 Last Post: 19-11-2021, 18:26
  2. Problema XboxLive By thetiger111 in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 12-09-2010, 02:27
  3. Cadorisesc un key pentru cod5 waw beta xboxlive By Srachi in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 3 Last Post: 28-10-2008, 02:10

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts