Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 29 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 ... LastLast
Results 481 to 500 of 568

Thread: Xbox 360 Slim

  1. #481 SP
    Party Rocking! Razviii123's Avatar
    Quote Originally Posted by extazyhy View Post
    mi'am cumparat xbox'ul asta acum de craciun l'am luat din italia cu 300� si nu merge modat!
    Fail.

  2. #482 SP
    Junior Member extazyhy's Avatar

    xbox

    sa stii ca nu m'am uitat in carticica..dar am un prieten care se ocupa cu astea si mi'a zis ca doar dupa sarbatori..acum nu stiu sigur...

    ---------- Post added 27-12-2010 at 11:48 AM ----------

    sa stii ca nu m'am uitat in carticica..dar am un prieten care se ocupa cu astea si mi'a zis ca doar dupa sarbatori..acum nu stiu sigur...

    ---------- Post added 27-12-2010 at 11:49 AM ----------

    sa stii ca nu m'am uitat in carticica..dar am un prieten care se ocupa cu astea si mi'a zis ca doar dupa sarbatori..acum nu stiu sigur...

    ---------- Post added 27-12-2010 at 12:23 PM ----------

    ..

  3. #483 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Cum sa nu existe ? La Diverta am vazut chiar zilele trecute spray cu aer comprimat, care pare perfect pentru tastaturi.
    Citeste inca odata TOT ce am scris. Poate vezi si asta :

    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Tuburile cu aer comprimat sunt relativ ok, insa pretul unui astfel de tub este prea mare si se termina repede
    Am avut cateva, dar chiar nu merita. Iti ajunge cat sa-ti cureti tastatura de cateva ori sau tot calculatorul de max. 2 ori. Daca dai ca lumea peste tot in calculator, la tastatura si prin alte locuri (poate mai ai o consola, una, alta) gata - s-a terminat.

  4. #484 SP
    Member jon209's Avatar
    Vreau sa imi iau si eu un xbox 360 Slim si ce ma intereseaza cel mai mult e netul....se conecteaza direct ca la pc sau trebuie router....eu am net de la RDS

  5. #485 SP
    Member i.gamer's Avatar
    Are Wi-Fi deci se conecteaza wireless!Iti trebuie internet wireless,nu conteaza daca e RDS sau UPC sau alta firma.
    Din punct de vedere al designului,eu zic ca arata oribil fata de cel vechi.Nu este f mic in comparatie cu modelul vechi iar la noi pretul este aproximativ la fel.Singurele avantaje reale sunt Wi-Fi-ul,hdd-ul mai mare si kinectul incorporat(asta e cel mai mare avantaj dupa parerea mea!).

  6. #486 SP
    Member jon209's Avatar
    Eu ma gandeam ca doar conectez cablu de net care il am si la pc

  7. #487 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Daca vrei net pe PC si X360 ai nevoie de router. Sau poti conecta consola prin WiFi (desigur, ai nevoie de router), iar Kinect-ul merge pe orice X360. Nu prea exista diferente majore, MS sustine ca e mai fiabila si silentioasa, dar...

  8. #488 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    Eu ma gandeam ca doar conectez cablu de net care il am si la pc
    Poti sa pui linistit cablul de la RDS in el ca are si conexiune PPoE, ramane doar sa bagi userul si parola de la net in xbox. Daca ai doua placi de retea poti face un bridge connection intre PC si Xbox si o sa ai net pe amandoua, dar pe xbox o sa mearga doar daca ai PC-ul deschis. Cel mai simplu e cu un router, dar ramane sa te decizi care varianta este mai fiabila pentru tine.

  9. #489 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Si-a instalat vreunul dintre voi hdd "alternativ" pe el ? Am inteles ca ar merge si variante de 120 GB ?

  10. #490 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Si-a instalat vreunul dintre voi hdd "alternativ" pe el ? Am inteles ca ar merge si variante de 120 GB ?
    Sunt unele Wester Digital de laptop (2,5") care merg. Sigur merge cel de 250GB. Dar cred ca merg toate dimensiunile oficiale (20gb, 60gb si 120gb). Trebuie doar sa il patch-uiesti sa-l recunoasca drept Hitachi sau ceva de genul, ca sa apara ca fiind microsoft original. Mai multe gasesti pe google sau youtube.

  11. #491 SP
    Junior Member PSPGo's Avatar
    Aspectul nu mi se pare atat de rau, insa este mai atragator la vechea consola X360. Daca ar fi pastrat design-ul la fel era perfect, poate doar sa o faca lucoasa, dar in acelasi design. La ea imi place luciul, sistemul de racire mult mai bun si schimbarea alimentarii (nu se mai poate brick-ui). Alte avantaje aduse noi console nu am observat. Voi ce-ati observat ? Ce are in plus noua consola ?

  12. #492 SP
    Member i.gamer's Avatar
    ^HDD mai mare si Wi-fi plus senzor Kinect incorporat

  13. #493 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    N-are niciun senzor incorporat.

  14. #494 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    HDD mai mare nu e, ca poate fi un Super Elite, care si el are 250 GB. Poate sa ia varianta fara Kinect, deci nu o sa aiba senzorul incorporat, Poate tu o confunzi cu intrarea pentru Kinect.
    In principiu, noua consola are intrarea pentru Kinect, Wi-Fi si design nou (airflow mai bun...).
    Oricum, daca acum iti iei o consola, mergi sigur pe Slim, fara ezitare.

  15. #495 SP
    Member okayo's Avatar
    aprindere si deschidere unitate dvd prin touch, mai multe porturi usb.

  16. #496 SP
    Junior Member nebunu1's Avatar
    Vrea un prieten sa cumpere xbox 360 slim(4gb) + kinect.
    Ce vroiam sa stiu este daca pot cumpara orice hard drive pentru slim.
    Pot sa il gasesc si separat ? Merge si acela de 120, 250...

  17. #497 SP
    Member jon209's Avatar
    Sa imi spuna si mie cineva ce am gratis pe net prin contul ala free de il ofera ei

  18. #498 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Te referi la silver?Pai, video-uri,poze,demo-uri etc.Pentru a juca online ai nevoie de gold.

  19. #499 SP
    Member jon209's Avatar
    Eu nu vreau sa joc online ma intereseaza sa iau demo-uri teme etc

  20. #500 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Pentru asta nu ai nevoie de gold, insa majoritatea temelor si a tuturor maruntaielor(ma refer la DLC-uri,costume pt avatar, etc) nu sunt pe gratis.Ele trebuie platite cu microsoft points.Demo-urile, videourile trailers nu te costa nimic.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 29 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts