Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 29 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 ... LastLast
Results 501 to 520 of 568

Thread: Xbox 360 Slim

  1. #501 SP
    Member jon209's Avatar
    si daca imi permiteti sa fiu un pic off topic.... la PS3 sunt gratuite?

  2. #502 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    La PS3 e gratuit sa te joci multiplayer.

  3. #503 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by eugenarad View Post
    Demo-urile, videourile trailers nu te costa nimic.
    Corect. Doar ca foarte multe demo-uri nu le poti descarca la aparitie, trebuie sa astepti o saptamana daca ai xbox live silver. Si e al naibii de frustrant.

  4. #504 SP
    Junior Member dIAs's Avatar
    o intrebare cei de la debo sunt seriosi pentru a achizitiona o consola de la ei ?

  5. #505 SP
    Junior Member Torinezu's Avatar
    in legatura cu xbox slim cred ca donelly stie multe ca el se ocupa cu reparat etc. zilele astea imi cumpar si eu THE SLIM sper sa nu fie prob cu ea

  6. #506 SP
    Junior Member adrian82's Avatar
    si eu am cumparat-o acum 3 zile ma bucur de ea si ma joc cat pot de mult sa vedem ce pica la ea daca au dat garantie 1 an de zile.
    Daca pica in prima luna o duc inapoi si imi iau banu.
    Apropo cand e in sarcina temperatura scoasa de ventilator ajunge la 50 de frade cam asa cu aproximatie in rest e rapida in toate comenzile pe parcurs vom vedea ce pica prima data

  7. #507 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Are garantie numai 1 an?!?!?!?

  8. #508 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by adrian82 View Post
    si eu am cumparat-o acum 3 zile ma bucur de ea si ma joc cat pot de mult sa vedem ce pica la ea daca au dat garantie 1 an de zile.
    Daca pica in prima luna o duc inapoi si imi iau banu.
    Apropo cand e in sarcina temperatura scoasa de ventilator ajunge la 50 de frade cam asa cu aproximatie in rest e rapida in toate comenzile pe parcurs vom vedea ce pica prima data
    Nu cred ca modelele Slim mai au probleme de fiabilitate cum aveau cele vechi. Nu cred ca ai de ce sa iti faci griji.

  9. #509 SP
    Junior Member khensi's Avatar
    miam luat un xbox 360 asta ultimul care e aparut cu 250 gb am facut bine ca eu nu ma pricep la ele ca e prima mea consola asta?

  10. #510 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ai facut foarte bine. E o consola foarte buna

  11. #511 SP
    Junior Member khensi's Avatar
    tudyniuz stii de jocu acela dynasty warriors 7 care a aparut pe 8 aprilie 2011. Eu il am pentru xbox 360 . Imi trebuie neaparat un tv hd pentru jocul acela. Ca consola mea vine pe 20 luna care vine si nu ma pricep la astea ca eu mam jucat mai mult pe pc?

  12. #512 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu conteaza ce televizor ai. O poti conecta si prin cablul component care este inclus in cutia consolei. Toate jocurile arata mai bine pe un televizor HD, dar poti folosi si un televizor SD daca are intrare SCART

  13. #513 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Il poti pune si pe un monitor de calculator cu un cablu VGA pentru Xbox 360.

  14. #514 SP
    Junior Member khensi's Avatar
    nustiu sper ca no sa am probleme cu el e primu xbox 360 care il iau. nu ma pricep la ele.

    ---------- Post added 02-05-2011 at 01:29 PM ----------

    in strainatate iti da 2 ani garantie l ele asa am primit eu mio spus mama.

    ---------- Post added 02-05-2011 at 05:09 PM ----------

    care e mai bun xbox 360 sau ps 3?

  15. #515 SP
    Junior Member adrian82's Avatar
    Nu vei avea probleme eu l-am fortat deja si sta foarte bine cu temperatura , doar atat cand joci si ai dvd introdus in unitate sa nu misti unitatea , mi se pare mie ca dvd-ul nu e prins asa cum trebuie ca la dvd de pc cu o presa magnetica si de aceea sare din suport.
    Aiurea gandita treaba la dvd de la xbox dar in fine pe ansamblu e ok , sunetul pe optic super se aude efecte etc, hdmiul e 1080p reglabil , se conecteaza rapid prin wifi , am ramas unimit cat de rapid a facut conexiunea instant pot spune .
    Daca nu ar fi jocurile atat de scumpe . adaus la noi in tara ar fi super ok .

  16. #516 SP
    Junior Member SiLl3nTKiLl's Avatar
    Quote Originally Posted by adrian82 View Post
    Nu vei avea probleme eu l-am fortat deja si sta foarte bine cu temperatura , doar atat cand joci si ai dvd introdus in unitate sa nu misti unitatea , mi se pare mie ca dvd-ul nu e prins asa cum trebuie ca la dvd de pc cu o presa magnetica si de aceea sare din suport.
    Aiurea gandita treaba la dvd de la xbox dar in fine pe ansamblu e ok , sunetul pe optic super se aude efecte etc, hdmiul e 1080p reglabil , se conecteaza rapid prin wifi , am ramas unimit cat de rapid a facut conexiunea instant pot spune .
    Daca nu ar fi jocurile atat de scumpe . adaus la noi in tara ar fi super ok .
    La mine gaseste reteaua si nu vrea sa se conecteze trebuie sa il duc la garantie .. are 5 zile

  17. #517 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Trebuie sa umbli la setari. E putin mai diferit fata de alte dispozitive. Ma indoiesc ca e defect.

  18. #518 SP
    Junior Member SiLl3nTKiLl's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Trebuie sa umbli la setari. E putin mai diferit fata de alte dispozitive. Ma indoiesc ca e defect.
    Ce setari?

  19. #519 SP
    Member kosashu's Avatar
    Quote Originally Posted by SiLl3nTKiLl View Post
    La mine gaseste reteaua si nu vrea sa se conecteze trebuie sa il duc la garantie .. are 5 zile
    Degeaba il duci, sigur nu ai introdus datele retelei bine (SSID sau password)

  20. #520 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu mai stiu exact dar tin minte prima data cand am setat wi-fi la Slim imi gasea reteaua dar nu se conecta. Trebuie setat pe WPA sau ce ai tu in conexiunea din modem.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 29 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts