Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Modarea xbox 360 slim

  1. #1 SP
    Junior Member XPlayer's Avatar

    Modarea xbox 360 slim

    salut, credeti ca acum se poate moda versiunea slim de xbox 360 tinand cont ca are tot unitate optica LT

  2. #2 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Rabdarea e o virtute. O sa vedem cand or sa inceapa sa se vanda. Pana atunci sunt doar speculatii.

  3. #3 SP
    Junior Member adydeluxe's Avatar
    nici nu a aparut pe piata noul xbox ca deja vreti sa-l modati.respect celor care cumpara jocurile.

  4. #4 SP
    Junior Member edythebest's Avatar
    Nu cred ca cei de la Microsoft sau axat pe securitatea consolei, deci cred k se va moda!!!

  5. #5 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Eu recunosc ca nu ma pricep...dar nu unitatea optica trebuie "modata" la xbxo 360 ? Nu cred ca s-a schimbat ceva acolo.

  6. #6 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Xplayer, slim are unitate Lite-On.. insa are firmware nou. s-ar putea moda prin metoda veche de lipire a firelor, pentru a putea fi schimbat firmware sau mai bine zis, pentru a extrage key-ul, dar trebuie sa asteptati ca dupa ce se fac aceste lucruri (daca se vor face) sa apara si un firmware "modificat". insa nu stim inca exact, asteptam sa vedem ce si cum..
    sunt sanse sa nu fie modabil, daca este schimbat pcb-ul .. ramane de vazut.

  7. #7 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Un pic de rabdare si se va rezolva. Are acelasi chip ca si ultima versiune de LiteOn 93450c

  8. #8 SP
    Junior Member MacenKrace's Avatar
    Credeti k se poate moda in asa fel incat sa nu fii banat pe live?

    Si din cate am vazut hardul pare a fi mai accesibil decat celalalt. Credeti k se poate face ceva?

  9. #9 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by MacenKrace View Post
    Credeti k se poate moda in asa fel incat sa nu fii banat pe live?
    Nu, nu se poate. Thx God for that !

  10. #10 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Stire de ultima ora: mi-am modat Xboxul Slim si citeste si jocuri de PS3 sau Wii acum!

    (Acest post este un pamflet si trebuie tratat ca atare)

  11. #11 SP
    Junior Member gaby2by4's Avatar
    al meu face si clatite ...si mi'a zis tipul la care l'am modat ca in curand cu update'ul 2.56 pot sa il folosesc pe post de grill

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts