Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 34 of 34

Thread: Limbo

  1. #21 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    got it. e cam frustrant jocul, mai ales unde am ajuns eu. m-a cam enervat, asa ca l-am lasat. astept walkthrough ca n-am nici un chef sa-mi bat capul cu el.

  2. #22 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    astept walkthrough ca n-am nici un chef sa-mi bat capul cu el.
    ...ce om!

    Păi dacă așa e genul. Unde-i distracția dacă citești ce trebuie să faci, etc. - Hai mă!!

  3. #23 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Vad ca incepe moda jocurilor de 15 dolari. Pe GameTrailers ziceau ca ai cam 3 ore de gameplay la campanie.

  4. #24 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...ce om!

    Păi dacă așa e genul. Unde-i distracția dacă citești ce trebuie să faci, etc. - Hai mă!!
    nu de alta, dar nu prea ma atrage in mod deosebit jocul.

  5. #25 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Vad ca incepe moda jocurilor de 15 dolari. Pe GameTrailers ziceau ca ai cam 3 ore de gameplay la campanie.
    Daca e asa scurt jocul astept sa ajunga macar la 800 puncte.

  6. #26 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Sunt unele care au destul continut pentru cei 15 dolari, nu-i problema—Blacklight Tango, de exemplu—dar pe langa faptul ca unele jocuri sunt scurte si relativ sarace in continut (Joe Danger, de exemplu, joc fain, dar nu merita nicicum 15 dolari), mai apare problema ca, odata dati banii pe un joc de pe PSN sau XBL, tu nu-ti mai poti scoate investitia pentru ca nu-l poti da la schimb, nu-l poti vinde mai departe.

  7. #27 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Sunt unele care au destul continut pentru cei 15 dolari, nu-i problema�Blacklight Tango, de exemplu�dar pe langa faptul ca unele jocuri sunt scurte si relativ sarace in continut (Joe Danger, de exemplu, joc fain, dar nu merita nicicum 15 dolari), mai apare problema ca, odata dati banii pe un joc de pe PSN sau XBL, tu nu-ti mai poti scoate investitia pentru ca nu-l poti da la schimb, nu-l poti vinde mai departe.
    treaba asta cu vandutul mai departe, teoretic, e interzisa. In orice caz Limbo, din toate videoclipurile vazute, imi starneste interesul. Pacat ca nu am xbox

  8. #28 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Am terminat acum trial-ul...intradevar e ceva deosebit, il cumpar clar..chit ca e mai short..puzzle-urile sunt geniale to say the least.

  9. #29 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    L-am terminat aseara. Un joc genial din toate punctele de vedere: gameplay, artwork, grafica, puzzles. Astept cu interes Limbo 2!!

  10. #30 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Sackboy Gets Transported Into LimboBigPlanet

    If you have a PS3 and have been dying to play the XBLA hit Limbo, then your reading the right post. Once again the users of LittleBigPlanet have invented a new creative level, this one by bra2008 of the game Limbo. The level, Limbo, Son of the Forest, delivers some of Limbo's gloomy traps and puzzles to Sony's system. The video below is a demo of the level. Check it out.

  11. #31 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Se potriveste cel mai bine vorba "Frumos. Dar nu prea." Oricum, laudabila executia.

  12. #32 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...acuma l-am terminat și eu. Bă ce om...am murit la final ca un prost (nu fac spoiler) dar am murit de patru ori consecutiv că luam:

    No Point in Dying
    Complete the game in one sitting with five or less deaths
    ...din prima

    Am mai murit o singură dată (am ratat un magnet).

    Eh, iau o pauză de zece minute și-l rejoc. Mi-a luat ~ o ora și 45 de minute să-l termin.

    După mine...mai bine implementau și-un achievement pentru speed run. Așa ceva nu lipsește la genul ăsta de jocuri. Poate pe viitor...ceva DLC, cine știe

    Oricum nu mă las p�nă ce nu găsesc toate OUĂLE alea (defapt nu-s ouă că-s orbs...dar eu le zic OUĂ ). Jocul merge p�nă la 110% nu 100%

    ...LIMBOOOOOO! lalalala - silly song.

  13. #33 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Am vazut in leaderboard si 125% ... dar tind sa cred ca e vreun bug ceva, l-am terminat si eu aseara, ultimul puzzle m-a "facut cu capul" ca sa zic asa...off to the egg hunt !

  14. #34 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    L-am luat si eu aseara. Foarte bun joculetul. Arata superb, sunetul este la inaltime, la fel si animatiile. Merita fiecare banut chiar daca e scurt.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Limbo va veni si pe PS3 si PC By Tudoran in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 21-07-2011, 00:43
  2. Media Library - Limbo - Trailer - PS3 By andreicristian9 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 09-07-2011, 18:46
  3. Limbo Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 3 Last Post: 19-07-2010, 22:25
  4. Limbo a fost anuntat doar pe Xbox 360 By naz in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 17-06-2010, 08:56

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts