Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Xbox 360 cu RROD = Xbox Slim ??

  1. #1 SP
    Junior Member Dntz2003's Avatar

    Xbox 360 cu RROD = Xbox Slim ??

    Salut,

    Daca mi-a dat RROd Elite-ul si ma duc cu el la garantie la Emag oare primesc in loc un Xbox Slim?
    Emag are urmatorul mesaj daca dai search la Xbox Elite : <Acest produs nu mai face parte din oferta eMAG>
    So? Ceva pareri?

  2. #2 SP
    Junior Member EuEuEu's Avatar
    Mai dai o diferenta si iti da Xbox slim, cred.

  3. #3 SP
    Junior Member Sali3ri's Avatar
    Decat sa intrebi aici mai bine le dai lor mesaj sau ii suni.

  4. #4 SP
    Junior Member Dntz2003's Avatar
    Am sunat la ei si spun asa. Adu Elite-ul.....il trimitem la furnizor si dupa aia iti spunem. Decat sa-l duc sa primesc un Elite inapoi mai bine mai astept o luna si primesc un Slim inapoi.....nu le dau nicio dif de bani....garantie ce sa zic.

  5. #5 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Macar de deschideai threadul pe aria corespunzatoare... Ma'ntelegi?

  6. #6 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by Dntz2003 View Post
    Am sunat la ei si spun asa. Adu Elite-ul.....il trimitem la furnizor si dupa aia iti spunem. Decat sa-l duc sa primesc un Elite inapoi mai bine mai astept o luna si primesc un Slim inapoi.....nu le dau nicio dif de bani....garantie ce sa zic.
    Oricum daca era modat ia-ti gandul de la Slim sau chiar si Elite, chiar daca au Slim pe stoc oricum o sa il trimita la verificat mai intai.

  7. #7 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    In mod normal ti se ofera ceva similar, dar poti sa refuzi si atunci ti se returneaza valoarea de pe factura.
    Asta daca totul e ok, firmel pot gasi tot timpul chichite in favoarea lor, eu am ramas cu ochii-n soare la o garantie pentru ca factura nu era pe numele meu

  8. #8 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    In mod normal ti se ofera ceva similar, dar poti sa refuzi si atunci ti se returneaza valoarea de pe factura.
    Asta daca totul e ok, firmel pot gasi tot timpul chichite in favoarea lor, eu am ramas cu ochii-n soare la o garantie pentru ca factura nu era pe numele meu
    Si nu ti se pare normal?

  9. #9 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Si nu ti se pare normal?
    Ba da, am zis eu ca nu e normal ? In rromanica orice e normal.
    Ca idee, un amic s-a dus in Belgia in magazin tot asa cu un XBOX 360 cu probleme (nu ii citea discurile). S-a dus fara garantie, fara nimic, doar cu xbox-ul si accesoriile in cutie. Aia au verificat serial-ul de pe consola si i-au dat o alta consola noua, sigilata pe loc.

    Dar na...acolo e tara civilizata, unde magazinele isi respecta clientul. La noi te respecta pana ii dai banul (de multe ori nici macar pana atunci).

    Insa asta e alta discutie, exista topic pt ea (Ce fel de tara e Romania).

  10. #10 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Din cate stiu eu `Xbox 360 Elite PHAT` - nu se mai fabrica.
    In mod normal ar trebui sa ti se ofere un Xbox 360 Slim.
    Acum depinde daca furnizorul - de la care au luat cei de la emag consola, mai au console PHAT. (pe stoc)

    ---------- Post added 29-12-2010 at 03:15 AM ----------

    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Oricum daca era modat ia-ti gandul de la Slim sau chiar si Elite, chiar daca au Slim pe stoc oricum o sa il trimita la verificat mai intai.

    Depinde.
    Nu toti verifica sa vada daca consola a fost modata.

  11. #11 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Si tu de ce readuci la viata un thread mort de mult timp?

  12. #12 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Si tu de ce readuci la viata un thread mort de mult timp?
    Imi cer scuze - nu am vazut data.
    Oricum era al 3 lea - ca ordine ma refer.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts