Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Campionat Fifa 2011 @ X360

  1. #1 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar

    Campionat Fifa 2011 @ X360

    Am vazut ca sunt foarte multi doritori de un campionat de Fifa 2011 pe 360 , cum a fost 2010 pe PS3 oraganizat de AndRewqp , campionatul va incepe peste o saptamana adica pe 6.10.2010 , deoarece nu stiu cand o sa ne ajunga comenzile de la GameShop si sa ne invatam si noi cu jocul , deoarece cred ca nu va fi la fel ca cel demo.
    Cine vrea sa se inscrie lasa gamertag-ul aici si echipa cu care doriti sa participati(fara internationale).
    Deci sunt primul : I Flavius RO I - F.C. Barcelona.

  2. #2 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    rbt18 -arsenal , putem sa incepem campionatu de pe la 8 incolo? saptamana urmatoare o sa fiu plecat din tara

  3. #3 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Iti dai seama ca pana facem grupele...etc etc , o sa mai dureze ceva , deocamdata mai asteptam 14 jucatori.

  4. #4 SP
    Member mihai84's Avatar

    re

    -mihai1984steaua -chelsea abea astept sa vad ce o sa iasa

  5. #5 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Doar o mica sugestie, nu mi se pare corect ca fiecare sa isi aleaga o echipa. Ceea ce a facut Andrei a fost mult mai bine gandit, cei care se inscriu mai tarziu sunt cu mult dezavantajati. Si consider ca e bine sa mai astepti, nici nu a aparut jocul, unii il comanda din strainatate si ajunge mai greu. Consider ca ar trebui sa astepti o luna cel putin.
    De asemenea, ar fi frumos sa scrii si tu reguli, premii (daca exista). M-as baga si eu dar nu stiu cand imi ajunge jocul.

  6. #6 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    din cate vad @Dj-RainY se ocupa de acest campionat, daca vrei poti sa ma contactezi prin PM sau Ym! daca vrei sa te ajut cu regulamentul si organizarea campionatului. din lipsa de timp nu cred ca vom face unul si pentru X360, vorbesc de cel oficial CG.ro, dar asta nu inseamna ca nu sunt sanse. trebuie sa ma consult si cu ovidiu inainte.

    @GS0Ls premii nu vor fi, cel putin nu din partea CG.ro, numai daca organizatorii acestui campionat vor sa dea din propiul buzunar.

    in curand, in cateva zile, va aparea si threadul pentru campionatul oficial, aveti putina rabdare.

  7. #7 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Rog sa se stearga acest thread , deoarece am in minte alt proiect.

  8. #8 SP
    Junior Member CooL's Avatar
    Jucatori pt. FIFA 11 (PC) ??

    click pt. link !!

  9. #9 SP
    Member kane86's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Campionat Fifa 13 By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 05-12-2012, 18:00
  2. Campionat FIFA 11 By selea in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 11 Last Post: 23-12-2010, 21:51
  3. Replies: 15 Last Post: 30-11-2010, 15:47
  4. Fifa 2009 - campionat By AndRewqp in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 196 Last Post: 15-08-2009, 18:31
  5. Campionat FIFA 09 pt PS3 By Spike in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 46 Last Post: 11-05-2009, 12:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts