Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 174

Thread: Scoala de Drift (FM3)

  1. #21 SP
    Member stanzor's Avatar
    stiu, mi-ai spus. cand vei sa intrii te voi astepta cu cea mai mare placere.

    ---------- Post added 05-10-2010 at 12:42 PM ----------

    pai raptore tocmai de aia s-a facut thread-ul asta, ca sa facem cunoscut driftul din forza

  2. #22 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by raptorscream View Post
    din cate stiu nu prea's multi p'aci cu drifturile stan, iar io nu cre k mai imi iau gold curand pe contu meu, am vrut sa intru aseara de pe alt cont, da' mi'a cam fost lene ca nu aveam masina ...
    iti dau eu o masina ?

  3. #23 SP
    Junior Member Raresh's Avatar
    am si eu fm3 dar nu stiu cum sa ajustez tunning-ul pentru a fi doar de drift! a si nu am net la consola dar totusi daca imi poate spune careva cele mai bune optiuni la tuning pentru drift as fi recunoscator

  4. #24 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by Raresh View Post
    am si eu fm3 dar nu stiu cum sa ajustez tunning-ul pentru a fi doar de drift! a si nu am net la consola dar totusi daca imi poate spune careva cele mai bune optiuni la tuning pentru drift as fi recunoscator
    poftim ! Forzamotorsport.net Forums - FM3 Drift Database

  5. #25 SP
    Member stanzor's Avatar
    @raresh, dezactivieaza asisturile. totul pe off inafara de abs , care te ajuta la inceput, dar dupa ce inveti sa faci drifturi bune (aici incluzand tandem drift) il vei pune pe off deoarece iti confera viteza mai mare ceea ce ti-a data @razavan este foarte folositor si daca tot ai spus ca nu ai internet pe consola , urmareste video-ul acesta
    de aici am invatzat eu , deoarece nici eu nu aveam internet pe consola cand am inceput. Din acest video inveti cum sa te misti sau cum sa te dai cu barca (am glumit), dar te "perfectionezi" atunci cand joci online pentru ca vezi multi jucatori cu stil diferit de drift de drift

  6. #26 SP
    Junior Member Raresh's Avatar
    aham am inteles de cand am luat consola nu am bagat internet, desi din cate stiu parca ai vreo luna gratuit, imi e ca iau bann pt ca o am modata stiu cat de frumos e sa joci pe net... doar m-am jucat pe ps3 o gramada dar na.. ms oricum amandurora acum incerc sa fac curse , sa imi fac rost de bani pentru a tuna un ford focus rs :X (asa am vazut la ken block :">)

  7. #27 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    poti sa ne dai un thanks dar totusi te sfatuiesc sa iti iei un datsun daca vreai sa faci stunturi

  8. #28 SP
    Member stanzor's Avatar

    Talking

    ken block are ford fiesta si ceea ce face el nu se numeste drift !!!!!!! mai ales ca e awd(all wheel drive) pentru drift iti trebuie rwd(rear wheel drive) adica tractiune pe spate. am sa-l citez pe un bun prieten de pe live: "awd is for people who can't drift an rwd car" nu ma intelege gresit. Nu poti face drift cu o masina cu tractiune integrala, adica te ajuta rotile din fata, ceea ce strica tot farmecul. Te chinui putin la inceput , dar vei vedea ca merita off topic: Pana in noiembrie mai este , atunci vine ban wave-ul

  9. #29 SP
    Junior Member Raresh's Avatar
    1. cum dau thanks?
    2. mda am facut 1 tampenie, am facut focus rs si asta are tractiune fata. stiam ca driftu e cu tractiune spate dar totusi era pe site-ul acela si am zis ca merge, de mers merge asa si asa, se fac f greu drifturile oricum, si acum ce ma fac eu cu ditamai upgradeurile 0 cash si 1 masina care nu poate sa faca nimic? mai degraba iau jocul de la capat... sa fac rost mai usor de bani. (a si e un filmulet pe youtube cu ken block cand schimba la fordu ala tractiunea de pe spate cu cea la toate rotile )

  10. #30 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by Raresh View Post
    1. cum dau thanks?
    2. mda am facut 1 tampenie, am facut focus rs si asta are tractiune fata. stiam ca driftu e cu tractiune spate dar totusi era pe site-ul acela si am zis ca merge, de mers merge asa si asa, se fac f greu drifturile oricum, si acum ce ma fac eu cu ditamai upgradeurile 0 cash si 1 masina care nu poate sa faca nimic? mai degraba iau jocul de la capat... sa fac rost mai usor de bani. (a si e un filmulet pe youtube cu ken block cand schimba la fordu ala tractiunea de pe spate cu cea la toate rotile )
    este un butonas acolo in dreapta sub ce am scris "thanks"

  11. #31 SP
    Junior Member Raresh's Avatar
    nu-l vad! ca v-as da la aman2

  12. #32 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Trebuie sa ai minim 10 posturi ca sa poti da Thanks.

  13. #33 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by .raZVan. View Post
    este un butonas acolo in dreapta sub ce am scris "thanks"
    Si cu ce te incalzeste daca iti da un thanks?

  14. #34 SP
    Member rZvFTW's Avatar

  15. #35 SP
    Junior Member Raresh's Avatar
    a pai de aia nu il gasesc! pentru ca nu il am iti fac print?

  16. #36 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Nu ai 10 posturi, de asta nu poti.

  17. #37 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Si cu ce te incalzeste daca iti da un thanks?
    cu multe

  18. #38 SP
    Member stanzor's Avatar
    asteptam candidati !!macar incercati

  19. #39 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    O sa incerc eu weekend'ul acesta stanzor....
    As vrea sa ma antrenezi tu deoarece vreau sa primesc lectii de la profesionisti, nu de la ''marinari''

  20. #40 SP
    Member raptorscream's Avatar
    @raresh dute la upgrade in dreapta si ai "traction conversion" sau ceva de genu si alege acolo RWD

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii generale despre scoala By AndRewqp in forum Offtopic
    Replies: 1401 Last Post: 07-07-2015, 18:26
  2. Intamplari la scoala ! By paunstefan in forum Offtopic
    Replies: 111 Last Post: 30-11-2009, 00:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts