Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 41 to 60 of 90

Thread: GTA IV tips and tricks

  1. #41 SP
    Junior Member theasi91's Avatar
    joaca cineva in weekendul asta un gta pe live ?

  2. #42 SP
    Member mishu's Avatar
    A facut cineva achievementul ala in care trebuie sa rezisti 5 minute cu 6 stele.Daca da,imi spuneti si mie cum ati facut?

  3. #43 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    L-am facut dar stiu ca m-am chinuit de cateva ori.L-am reusit pe aeroport.Ma duceam inainte si inapoi pe pista de aterizare si dupa 5 minute am reusit si am iesit pe o straduta.

  4. #44 SP
    Junior Member bHz One's Avatar
    Da` cum faci 6 stele?

  5. #45 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Myshu View Post
    A facut cineva achievementul ala in care trebuie sa rezisti 5 minute cu 6 stele.Daca da,imi spuneti si mie cum ati facut?
    E simplu, urmează una din aceste două tactici:




  6. #46 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    easy way indeed.

    Totusi eu am luat achievementul pe calea normala (the hard way)

  7. #47 SP
    Member mishu's Avatar
    Mersi mult RonanN1As mai vrea sa deblochez "Half a Million",unde trebuie sa am $500.000.Am gasit ceva pe youtube unde trimiti masini turismo la brucie,dar e nu cred ca am optiunea aia deblocata.Am iconita garajului pe harta dar garajul nu se deschide.

  8. #48 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Stai liniștit că acel achievement se poate face și după ce termin jocul

  9. #49 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Doar jucand jocul o sa faci achievement-ul .

    Tip: este o misiune, nu spun care, unde o sa primesti rewarrd $250,000 deci stai linistit.

  10. #50 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Quote Originally Posted by Myshu View Post
    Mersi mult RonanN1As mai vrea sa deblochez "Half a Million",unde trebuie sa am $500.000.Am gasit ceva pe youtube unde trimiti masini turismo la brucie,dar e nu cred ca am optiunea aia deblocata.Am iconita garajului pe harta dar garajul nu se deschide.
    Dupa ce ai sa livrezi toate masinile pe care ti le cere Stevie prin mesajele text ai sa poti primi bani pentru orice masina pe care o duci la garaj.

  11. #51 SP
    Member mishu's Avatar
    Nu mai am nici o misiune pe harta si am sunat pe toata lumea pentru job,dar nu am gasit nimicNu cred ca am ajuns la Stevie.Eu primesc prin e-mail de la unu Brucie(nu Stevie) poze cu masini pe care trebuie sa le fur si sa le livrez la atelierul lui.

  12. #52 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Achievementul cu 500.000 $ il faci terminand campania. Acum cred ca trebuie sa astepti sa te sune cineva sa-ti dea misiune

  13. #53 SP
    Member mishu's Avatar
    Pai ma suna multi dar toti vor sa joace biliard sau sa manance cu mine,etc.

  14. #54 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by Myshu View Post
    Nu mai am nici o misiune pe harta si am sunat pe toata lumea pentru job,dar nu am gasit nimicNu cred ca am ajuns la Stevie.Eu primesc prin e-mail de la unu Brucie(nu Stevie) poze cu masini pe care trebuie sa le fur si sa le livrez la atelierul lui.
    Fa-le pe alea si dupa ce faci 10 transporturi primesti achivement si dupa o sa primesti mesaje cu poze de masini de la Stevie.

  15. #55 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by Myshu View Post
    Pai ma suna multi dar toti vor sa joace biliard sau sa manance cu mine,etc.
    pai parca trebuie sa iesi cu ei sa iti creasca nivelul de "prietenie" cu unii pana cand o sa iti dea joburi, nu mai sunt sigur de asta.

  16. #56 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    E simplu, urmează una din aceste două tactici:

    YouTube - GTA IV - One Man Army achievement - Guide

    YouTube - GTA 4 one man army achievement
    eu am furat elicopterul de politie (faci automat 5 stele) m-am plimbat 5 minute si gata

  17. #57 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    un guide despre girlfriends, mie mi-a fost foarte folositor cand am jucat jocul

  18. #58 SP
    Junior Member maquis's Avatar
    salut , incerc sa gasesc si eu infernus`ul in gta4 si nu dau de el... stiu de unde sa fac rost de el , dar nu`l gasesc... mentionez ca jocul este termiant, dar nu 100% ... aveti vreo idee care m`ar putea ajuta ?

  19. #59 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Baga parola si asa il vei avea.Nu iti va bloca niciun achivement.

  20. #60 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Nu exista parola de Infernus .E dar pt :Turismo,Cognoscenti.FBI Buffalo,Comet,SuperGT,mai sunt motocicletele,baca si elicopteru...deci daca tu sti vreun cod de infernus,inpartasestel cu noi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast

Similar Threads

  1. Vreau sa renunt la fumat. Tips&Tricks By vishu in forum Offtopic
    Replies: 24 Last Post: 02-12-2014, 16:44
  2. Mass Effect - Pareri Generale/Tips/Tricks By Bobby in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 17 Last Post: 25-09-2008, 14:02
  3. Tips/Tricks Geometry Wars 2 By Bobby in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 01-08-2008, 22:55
  4. Soul Calibur IV Tips and Tricks By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 01-08-2008, 15:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts