Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 28 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast
Results 201 to 220 of 542

Thread: Forza Motorsport 4

  1. #201 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    mda... si scrie mai jos:



    iti urez succes la invatarea limbii germane!

    Mii de Scuze am vazut mai tarziu ca singura limba e Germana, ... Ciudat ca pe amazon.co.uk scrie ca nu a pe stoc editia ultimate.

  2. #202 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Bine ca vorbesc germana de la 3 ani. Il pot lua fara probleme. Mai e si pe amazon.fr la acelasi pret cu cel din .de daca preferati franceza. Eu inca nu stiu care dintre cele doua versiuni sa o iau.

  3. #203 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    azi apare demo... stie careva cam pe la ce ora apar noutatile pe live?

  4. #204 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Daca ai cont pe UK cam pe la 13:00, cel tarziu 14:00 ar trebui sa fie pe live.

    Spun asta pentru ca asa apar si titlurile XBLA sau DLC-urile.

  5. #205 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    si uite asa tragem chiulu de la serviciu...

  6. #206 SP
    Member raptorscream's Avatar
    a aparut demou pe live, necesita GOLD si io n'am deocamdata

  7. #207 SP
    rtl
    Junior Member rtl's Avatar
    Quote Originally Posted by raptorscream View Post
    a aparut demou pe live, necesita GOLD si io n'am deocamdata
    niste nenoriciti!!

  8. #208 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Mi se pare genial jocul. Imi place la nebunie feeling-ul, e diferit fata de FM3.
    Grafic arata exceptional, si nu ii pot reprosa nimic, decat poate ca aliasing-ul un pic cam maricel, dar.. cam atat.

  9. #209 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Tocmai ce am jucat demo-ul. Grafic un pic peste fm3 in game si in photo mode e bestial, controlul masini pare mult mai real " asta nu insemna ca in fm3 era slab " , doar ca este mai placut. Raspunde mai bine masina, mai ales daca in curba supravirezi si vrei sa revi pe trasa. In challenge am scos cu bmw m5 1.55.234...si eram pe locul 10.000 si ceva ; bine lovisem parapetii de vreo 6 ori ...

  10. #210 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    oh da, in sfarsit vom juca forza 4.
    imi place noul look 3d al bordului cu iluminarile de rigoare, da o senzatie mai confortabila la volan
    ca si gameplay imi pare identic cu forza 3, inca tot nu pot sa simt masinile ca in gt5; dar nu ma plang, forza are un feeling aparte, creat perfect pentru controllerul xbox. La grafica, chiar daca nu simt imbunatatiri majore fata de forza 3, este liderul incontestabil pe console.

    ---------- Post added 03-10-2011 at 10:08 PM ----------


  11. #211 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    E doar un demo si nu cred ca putem zice prea multe deocamdata. Mie personal in vreo 3-4 curse mi s-a parut la fel ca si FM3. Grafica arata mai bine, dar nu vreau sa ma pronunt atat de repede. Meniul arata cam la fel.

    Lucrul care ma bucura cel mai mult este inceputul cursei. In FM3 credeam ca mor inainte de fiecare cursa cand scartaiau franele. La fiecare cursa!!! Am scapat.

    Astept jocul full. Am iesit locul 33k la Rivals cu Zonda, merge foarte bine.

    Stie cineva cate masini vor fi in total in joc? Fara DLC.

  12. #212 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Xbox 360 racing game Forza Motorsport 4 will pack a garage of 500 cars made by a selection of 80 manufacturers.
    insa spre deosebire de GT5, aici toate masinile au bord si merg inspectate cu ajutorul kinectului... si fiecare are prezentare facuta de Jeremy Clarskon.

  13. #213 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    + Nu o sa fie 80% japoneze

  14. #214 SP
    Junior Member tazman's Avatar
    Din cate stiu eu doar masinile prezente in Auto Vista vor putea fi inspectate cu ajutorul kineticului si doar ele vor avea prezentarea lui Clarkson

  15. #215 SP
    Member SiCK's Avatar
    Demo-ul m-a facut sa ma simt ca atunci cand am vazut prima data Gran Turismo 3. Fenomenal, complet.
    Un clip offscreen, hard difficulty (altfel e prea usor), am adaugat un filtru sa nu fie asa naspa, dar oricum, this rocks.




    http://www.pix2links.com/images/stvw3.gif

  16. #216 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    nu mai jucati cu muzica ca stricati feelingul...

    setati custom soundtrak si puneti pauza... asa scapati de ea.

  17. #217 SP
    Member anes's Avatar
    Forza 4 BMW Theme Free on Xbox LIVE Marketplace | Gamer Euphoria

    A premium Xbox Dashboard theme based on Forza 4 is currently free.

    The theme features a BMW M5 as it’s main design. Since the theme is premium, this offer may be limited or even a mistake so be sure to take advantage of the situation and get it now.

  18. #218 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    si cum il luam? mie imi da eroare pagina aia.

  19. #219 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Mie mi-a mers.
    BMW M5 Theme - Xbox.com

  20. #220 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Eu l-am luat direct de pe xbox.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 28 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast

Similar Threads

  1. Forza Motorsport 5 By tudyniuz in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 94 Last Post: 01-05-2015, 10:19
  2. Forza Motorsport 2 By Dj Mo in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 89 Last Post: 16-05-2012, 15:29
  3. Forza Motorsport 3 By Axeaxel in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1181 Last Post: 16-05-2012, 15:28

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts