Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 13 of 13

Thread: Xbox 360 Wireless Controller and 20GB Hard Drive

  1. #1 SP
    Member reborn2603's Avatar

    Xbox 360 Wireless Controller and 20GB Hard Drive

    La link-ul de mai jos vedeti o afacare tare buna, dar e valabila doar in USA si m-am gandit ca poate suntem destui de multi aici care ar vrea sa cumpere acest produs incat sa se merite drumul.
    Desi pe site spun ca nu au pe stoc, am primit mail de la ei anuntandu-ma ca au destule pe stoc.

    Buy the Refurbished Microsoft Xbox 360 Wireless Controller and 20GB Hard Drive and other Xbox accessories at circuitcity.com la $ 39

    Daca ar mai fi doritori va rog raspundeti la acest thread.

  2. #2 SP
    Junior Member GameTime's Avatar
    daca ar fi fost hard-ul mai mare as fi dorit eu.....insa nu am ce face cu 20GB...

  3. #3 SP
    Member reborn2603's Avatar
    ok...da poti sa il vinzi pe aici 40 de dolari ii faorte putin. Poate se adauga inca vreo 5 dolari la transport dar tot iesi bine cu el.

  4. #4 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Crezi tu ca doar 5 dolari e transportul din SUA pana aici?
    Daca de pe shopto(Anglia) costa 3,5lire un amarat de dvd, nici pe departe la fel de greu ca un hdd+controller.

  5. #5 SP
    Member reborn2603's Avatar
    daca suntem mai multi care cumparam nu costa mai mult ca impartim transportul, deaia insist sa ne adunam mai multi de aici.

  6. #6 SP
    Junior Member claudiu_m_2005's Avatar
    dar daca nu trimit direct catre RO degeaba , tre sa luam prin cineva din america si o sa te coste mai mult
    am dreptate sau nu?

  7. #7 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    shippingul pe posta normala din us pana aici e 30$ si daca comanzi un pix asa ca...plus ca sunt si refurbished , garantie nexam...intradevar circuit city nu trimite aici == nu merita

  8. #8 SP
    Member collector's Avatar
    daca gasesti cu hard de 60 gb , chiar daca e ceva mai scump , eu ma bag !

  9. #9 SP
    Member reborn2603's Avatar
    muggs,
    prietene, nu intelegi... Eu am pe cineva in USA la care vor venii hdd-urile de la circuit city, apoi persoana respectiva le va trimite in Romania. In Feb anul trecut am facut asa cu un notebook de 17 inch (cu cutia lui a venit,deci era urias) si am platit transport 30 de dolari, apoi eu am vrut nush ce asigurare deci am ajuns al 60 de dolari. Daca suntem 10 care sa comande, asta ar insemna max 5 dolari pe cap. Care parte din cele de mai sus nu intelegi tu?

  10. #10 SP
    Junior Member claudiu_m_2005's Avatar
    daca dai comanda, te rog sa ma treci pe lista , NEAPARAT!da-mi te rog un pm cu id tau sa vb ceva in legatura cu laptopul

    hopaaa , cred ca a dat faliment site`ul

  11. #11 SP
    Member collector's Avatar
    da .. au cam dar faliment circuitcity astia

  12. #12 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Incredibil. Cand ma hotarasem sa cumpar si eu de la ei

  13. #13 SP
    Member reborn2603's Avatar
    si sa nu iubesti America.....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts