Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 39

Thread: Xbox Constanta

  1. #1 SP
    Junior Member giveme5's Avatar

    Xbox Constanta

    Salut ma intereseaza sa stiu daca sunt consolisti in constanta cu care se poate face schimb sau trades de jocuri. Nu de alta dar este mult mai usor asa si si mai rapid. Mai schimbam si noi putin jocurile de care ne-am plictisit

  2. #2 SP
    Junior Member razvitim's Avatar
    Da sigur,am eu catea jocuri de xbox daca vrei sa facem schimb,sau am si unu de ps3 in caz ca te intereseaza.

  3. #3 SP
    Junior Member giveme5's Avatar
    Pai sunt interesat, nu trebuie sa fie permanent. Oricum sunt uimit ca sunt asa putin constanteni pe aici

  4. #4 SP
    Junior Member laufer's Avatar
    Am intrat si eu de curand in acest club (mi-am luat consola si sunt si din CTA). Din pacate momentan nu am decat jocuri pt Kiect Adventures, Fitness, si Kinect Sports. Momentan nu vreau sa fac schimb pentru ca inca ma joc pe ele destul de mult. Luna viitoare cred ca o sa-mi cumpar 2-3 jocuri.

  5. #5 SP
    Junior Member giveme5's Avatar
    Nu e problema, dar e bine sa stim macar unii de alti ptr eventuale trade-uri sau pur si simplu...pentru a schimba impresii

  6. #6 SP
    Junior Member federer2009's Avatar
    Lasati si voi un id de mess, un numar de contact orice in afara de gamertagul de pe live poate facem un schimb ceva...pana atunci..salutare!!!!

  7. #7 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Ce jocuri aveti baieti ?

  8. #8 SP
    Junior Member giveme5's Avatar
    id : eugenrullz

  9. #9 SP
    Junior Member laufer's Avatar
    Salutare, ce jocuri aveti pentru schimb? Aveti de vanazare jocuri pe care nu le mai jucati?

  10. #10 SP
    Junior Member gforce's Avatar
    Am intrat si eu de curand in acest club si sunt si din CTA.Nu am decat kinect adventure si doresc sa mai achizitionez si Fitness, si Kinect Sports.
    Cum ti se par jocurile care merita mai mult banii?
    Multumesc.

    ---------- Post added 21-06-2011 at 04:20 PM ----------

    Aceiasi intrebare o am si eu: Aveti de vanazare jocuri pe care nu le mai jucati?

  11. #11 SP
    Junior Member laufer's Avatar
    Pai depinde ce-ti doresti, daca vrei sa fac fitness, este foarte bun cel cu fitness, are exercitii care dupa 30-40 min esti cam terminat (daca stai la birou toata ziua ca mine). Iar kinect Sports imi place foarte mult, mai ales box-ul. Pentru o intalnire cu prietenii este perfect. Daca ar fi sa aleg intre cele doua, as alege Kinect Sports pentru ca ai mai multe jocuri.

  12. #12 SP
    Junior Member gforce's Avatar
    Am cumparat si eu GTA si NFS shift, unul ptr mine si unul ptr fimiu,si am dat comanda ptr kinect sports,e un baiat in cta care mi-l aduce ptr 125 ron.
    Multam ptr recomandare.

  13. #13 SP
    Junior Member laufer's Avatar
    Felicitari. EU mi-am cumparat acum FIght Night Champions. Cel cu sports este misto in doi, sau mai multi, distractie garantata

  14. #14 SP
    Banned NikoBellic's Avatar
    care aveti salvare dupa ce ati aterminat jocul dead space ignition xbox 360 ?

  15. #15 SP
    Junior Member gforce's Avatar
    Salut,
    Am mai cumparat si jocurile;
    Call of Duty: Black ops
    Mass Effect 2
    Crisis 2
    Kinect Sports
    Fifa 11
    Fantastic Pets Kinec

  16. #16 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Gforce, ad mee pt Kinect Sports( GT este kragod)

  17. #17 SP
    Junior Member vicy's Avatar
    sall sunt din mangalia id meu vicy_dragos

  18. #18 SP
    Junior Member yoyy's Avatar
    sunt din constanta si as dori dori sa achizitionez un ps3 sau xbox 360 as vrea sa intru si eu in clubul vostru de gameri ador in special dragon ball sunt fanatic dupa acest joc indiferent ce dragon ball e id meu : marcusebastian91

  19. #19 SP
    Junior Member vicy's Avatar
    sall am urmatoarele jocuri fifa 08,10,11,12,dead space 1,2, call of juarez the cartel ,call of duty-black ops,assasin creed -brother hood,blur,halo 3 ,halo rech ,burnout paradise, spiderman,gears of war 2, va astept pe id vicyhunter sa jucam

  20. #20 SP
    Member Plavs's Avatar
    salutare si eu sunt din constanta gametag Plavs ma gasiti pe gow 3 bf3 mw3 si asa mai departe

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts