Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 8 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 144

Thread: Halo 4

  1. #81 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Imi cer scuze daca linkul contine spoilere (n-am jocul) am postat mai mult pt. guide

  2. #82 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar

  3. #83 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    zis iz spartaaaaaa bicheeeez
    Attached Images Attached Images fullbody.png

  4. #84 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Lansare Halo 4 sambata in showroom Emag. Detalii in link (sper sa nu se inteleaga ca fac reclama Emag sau MS, incerc doar sa anunt in ideea ca poate sunteti interesati si veniti).

    eMAG Newsletter

  5. #85 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    S-a introdus SWAT daca intereseaza pe cineva. Bine ca jocul asta primeste atentia unui arcade ordinar pe forumul nostru in timp ce toate mediocritatile se discuta in draci. Ma bucur asa....

  6. #86 SP
    Member eastbason's Avatar
    Prea putina lume cunoaste HALO....

  7. #87 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    cateva poze de la lansarea de ieri. au fost aprox. 150 de persoane (presa ioc) si s-au dat multe premii (sepci Halo, 8 jocuri, 5 controllere wireless de X360 si 2 bundle-uri X360 250GB cu Halo 4).
    Attached Images Attached Images imgp4720.jpg imgp4721.jpg imgp4737.jpg imgp4741.jpg imgp4744.jpg imgp4745.jpg imgp4753.jpg imgp4756.jpg

  8. #88 SP
    Junior Member kradzor's Avatar
    Cat de superba poate sa fie povestea in halo 4 pot sa zic ca e cea mai buna de la mass efect 3 + ca si cartile halo si seria toata halo e incredibila la capitolul story. Am terminat campania putin trist de sfarsit dar si bucuros stiind ca vor mai fii inca vreo 3 jocuri(?) dupa 4 asa ca abia astept si sa nu mai zic de cele 5 capitole online pe care le astept sa apara toale si apoi le joc cap coada Multiplayeru e bestial si competitiv , m-as juca halo 4 peste cod sau orice altceva anytime

  9. #89 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Playlist update: Team Snipers 4vs4. Inca astept cu pumnii stransi un mod normal free for all.

    Also: "Hi, my name is Terminator!"
    Attached Images Attached Images fullbodyx.png

  10. #90 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    cateva poze de la lansarea de ieri. au fost aprox. 150 de persoane (presa ioc) si s-au dat multe premii (sepci Halo, 8 jocuri, 5 controllere wireless de X360 si 2 bundle-uri X360 250GB cu Halo 4).
    De stiam veneam si eu sa mai iau un xbox acasa ca in 2007, lol.

    Pacat ca n-a fost mediatizat :/

  11. #91 SP
    Junior Member kradzor's Avatar
    pay nu e un mod deja ? king of the hill sau regicide e ffa parca nu mai stiu sigur dar e un ffa sigur.

  12. #92 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    E doar Regicide, care nu satisface pohtele lupilor singuratici nici pe departe. Vreau un mod normal de FFA, fara obiective.

  13. #93 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Hi, my name is Lil' Daddy, the brother of Big Daddy
    Attached Images Attached Images lildaddy.png

  14. #94 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Multa munca, dar mi-am deblocat prima specializare dupa Spartan IV si anume Operator:



    PS: ca de obicei pe threadul asta io centrez, io dau cu capu. Incep sa ma obisnuiesc totusi
    Attached Images Attached Images fullbodyxxx.png

  15. #95 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  16. #96 SP
    Junior Member kradzor's Avatar
    eu ma duc pe Wetwork prima data cred dar nu prea am stat sa fac asa mult xp pt specializations dar daca chiar vrei sa faci lvl mare si rapid joacate capitolele alea online ca iei carca xp nu ai idee... am jucat ieri al 5 parca sau al 4 lea , era o misiune cu robotul frate... am luat la sfarsit 6k xp si nu ajunsesem pe primu loc deci... daia joaca lumea alea online lol nu stiam de ce ca practic sunt misiuni total diferete fata de capilolele alea 5 ce apar 1 pe sapt ... Mdah ... bagama la friends daca vrei poate ne intalnim cateodate prin joc si nu stiu care suntem desi eu ma joc cam tarziu , noaptea .. gamertag Darxtars

    ---------- Post added 26-11-2012 at 02:53 PM ----------

    mda stiam si eu de hartile alea ce or sa apara sper sa fie mici sau macar 2 mici si una mare. Pacat ca nu prea joaca lumea halo pe aici... sunt niste harti faine facute de fani ce nu le poti juca numai cu prietenii ( de la friends si nu match macking search thingy) mai ales aia mica in spatiu bestiala .. da nah asta e .
    @Raskolnikov1944 Lasa ca te mai ajut si eu , iti mai dau si eu niste pase )

  17. #97 SP
    Member Mythul's Avatar
    Primul meu joc din seria Halo....ce pot zice...epic !

  18. #98 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

  19. #99 SP
    Senior Member Rasko's Avatar

  20. #100 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Aseara a aparut Crimson Map Pack, primul dintr-o serie de 3. Cele 3 harti noi sunt superbe, this game's getting better and better.

    Aveti si un trailer:


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 8 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 2 Last Post: 02-06-2009, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts