Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 21 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 411

Thread: Ce parere aveti de noul dashboard ce va veni in toamna?

  1. #1 SP
    Member piratu360's Avatar

    Ce parere aveti de noul dashboard ce va veni in toamna?

    oare acest nou dashboard sa vina odata cu un nou ban wave???? ast parerile voastre aici

  2. #2 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Trebuia neaparat facut un thread special pentru asta? Nu se putea discuta pur si simplu la Clubul Xbox 360?

  3. #3 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    lasa-l domnu... ce daca a deschis... eu unul il astept sa vina... simt nevoia de schimbare

  4. #4 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Da si eu vreau schimbare. Sunt foarte nerabdator

  5. #5 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Si eu astept noul dashboard din ultimul clip arata foarte bine.

  6. #6 SP
    Member piratu360's Avatar
    Quote Originally Posted by SpitFire View Post
    Trebuia neaparat facut un thread special pentru asta? Nu se putea discuta pur si simplu la Clubul Xbox 360?
    era mai simplu sa iti dai o parere decat sa critici , dar unii numa pt asta sunt buni (sau facuti), bafta multa

  7. #7 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Si eu sunt foarte curios sa il vad. Vreau o schimbare.

  8. #8 SP
    Member piratu360's Avatar
    sa fiu sincer abia ast sa vina, mai ales cu faza cu jocurile de pe hard (long live the lens !!! ) dar si cu sistemul de avatare si alte minuni pe care le are

  9. #9 SP
    Member mishu's Avatar
    pai si cum o sa facem rost de el??facem update sau cum??

  10. #10 SP
    Member zNowkid's Avatar
    da.va fi un update cu dashboardul respectiv.dar mai e de asteptat.

  11. #11 SP
    Member N3O2005's Avatar
    si eu sunt destul de curios cum va fii ... din video-urile de prezentare arata foarte foarte bine

  12. #12 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Oare oamenii astia chiar n-or fi invatat nimic de la XBMC ?

  13. #13 SP
    Member alalalt's Avatar
    Parerea mea e ca o sa avem parte de un ban in masa.. banuiesc ca au lucrat mult impotriva pirateriei si ca noul update va aduce un mod de verificare al firmwareului. Just my 2 cents

  14. #14 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    mie mi se pare super ghei, girlish, kiddie (toate la un loc). nu imi plac deloc avatarurile pe care le-au aratat ei si daca ala va fi trendu mai bine ma lipsesc. au facut marketplace-ul mai accesibil in masura in care o mare masura din el noi nu il putem folosi (partea de video) si iar thumbnailurile alea mari sunt pentru tot moronu care nu isi vede jocu in lista si se panicheaza. e clara intentia de a-si largi targetul, acaparand si alte categorii de virsta printr-o interfata mai prietenoasa. so, mie nu imi place deloc si ma gindesc serios sa NU aplic acest "upgrade", chiar daca asta inseamna sa nu mai intru pe Live deloc (oricum nu ma omoram eu in ultimul timp).

  15. #15 SP
    Member alalalt's Avatar
    Bun, si cu jocurile care vor necesita acest update ce faci?

  16. #16 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    de ce sa il necesite? eu nu am intilnit pina acum joc care sa nu iti ruleze din prima. da, nu merge partea de multiplayer ptr ca nu esti legat la Live si nici nu ti se downloadeaza patchuri automat, insa nu vad care e problema sa rulezi un joc in single. eh, si daca pina la urma se intimpla asa...vind consola si raman cu PS3u. de fapt, singurele motive pentru care nu am vindut-o inca se numesc Too Human si GoW2 pentru ca in rest nu am ce juca pe ea.

  17. #17 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu stiu cum e cu cele de Xbox 360, pt. ca nu am avut niciodata consola deconectata... insa eu am intalnit jocuri de Xbox care nu vroiau sa ruleze pana nu-si faceau update. S-ar putea sa tina doar de emulator, not sure...

    Teoretic ar trebui jocurile sa mearga ok. After all, nu toti au conexiune la internet. Insa ma gandesc ca s-ar putea sa fie ca in cazul PSP, unde daca nu ai firmware-ul necesar, ti-l face oricum de pe disk. Asa ca one way or another, vor cam forta update-ul.

  18. #18 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    da, tin minte ca dupa ce am bagat Def Jam Icon in consola la 2 zile dupa ce mi-am luat-o, a cerut update. Si asta desi nu eram conectat la Live si n-am fost niciodata inainte.

  19. #19 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    h0stile... poti face linistit update-ul... va exista posibilitatea sa alegi ce vrei sa utilizezi... dashboard nou sau pe cel vechi... vei putea sta linistit pe acelasi sistem de blade-uri, dar cu toate facilitatile noi... ... si da, sunt jocuri care nu merg daca nu faci updates sau unele in care nu poti folosi anumite facilitati chiar si in single player datorita DRM-ului (vezi Forza Motorsport 2)

  20. #20 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    intr-adevar...s-a vehiculat ca iti vei putea alege insa am impresia ca zvonul asta a fost infirmat....nu mai am linku

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 21 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 04-06-2015, 10:49
  2. Replies: 16 Last Post: 22-09-2014, 14:57
  3. Replies: 21 Last Post: 02-07-2014, 13:59
  4. Noul Dashboard 2.0.16091.0 By Marinake in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 20 Last Post: 10-09-2012, 13:35
  5. Ce parere aveti despre cele 2 jocuri? By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 04-12-2011, 06:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts