Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 21 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 ... LastLast
Results 241 to 260 of 411

Thread: Ce parere aveti de noul dashboard ce va veni in toamna?

  1. #241 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    dupa 12 face update?

  2. #242 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    exista posibilitatea sa NU iti faci avatar? sau e obligatoriu?

  3. #243 SP
    Member richardm27's Avatar
    E obligatoriu, din cate am inteles e prima optiune care iti intra dupa update.

  4. #244 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    mare branza frate cu avatarele...o ardeti manly man ? sigh..

  5. #245 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Avatarele sunt COOL

  6. #246 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    nu am nimic contra avatarurilor, insa mie astea nu imi plac deloc. mai mult imi plac cele din Home, insa nici de alea nu sunt chiar multumit. e pur si simplu chestie de gust. asa cum nu imi plac nici Miis, nu imi plac nici astea si as fi dorit sa stiu daca ti-l baga pe git sau nu.

    marea greseala pe care o fac developerii e ca toate avatarurile facute de ei sunt umane (poate vroiam un martzian verde) si in plus sunt toate perfecte si fericite. well, lumea nu e intotdeauna asa si nu toata lumea isi doreste un avatar care arata ca un om si care ride ca prostu in continuu. uite d'aia imi plac cele din LBP. nu imita oameni si totusi sunt mult mai umane si fun to play with ca sa zic asa decit astea din NXE sau cele din Home. ideea e ca nu imi doresc un Second Life de console, nu vreau avatare 'cool' pe care sa mi le bage ei pe git in forma in care vor ei, ci sa imi dea de ales intre cit mai multe modele. poate vreau un alien ca in Spore, nu stiu, creepy and cute, poate vreau un klingonian din Star Trek sau un sith lord din Star Wars. sper ca pe viitor sa updateze sistemul si sa iti permita sa ii customizezi mai mult sau eventual sa iti permita si alte modele decit ceva disponibile acum.

  7. #247 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...există măști? și tricouri cu biotech/biohazard logo?

    Unul din astea le vreau acolo sus!
    Attached Images Attached Images ronan_south_4.jpg ronan_south3.jpg

  8. #248 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    dementiala prima. ce privire are. parca zice....i'm sad to see you without a mask...almost dead.

  9. #249 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    nu am nimic contra avatarurilor, insa mie astea nu imi plac deloc. mai mult imi plac cele din Home, insa nici de alea nu sunt chiar multumit. e pur si simplu chestie de gust. asa cum nu imi plac nici Miis, nu imi plac nici astea si as fi dorit sa stiu daca ti-l baga pe git sau nu.

    marea greseala pe care o fac developerii e ca toate avatarurile facute de ei sunt umane (poate vroiam un martzian verde) si in plus sunt toate perfecte si fericite. well, lumea nu e intotdeauna asa si nu toata lumea isi doreste un avatar care arata ca un om si care ride ca prostu in continuu. uite d'aia imi plac cele din LBP. nu imita oameni si totusi sunt mult mai umane si fun to play with ca sa zic asa decit astea din NXE sau cele din Home. ideea e ca nu imi doresc un Second Life de console, nu vreau avatare 'cool' pe care sa mi le bage ei pe git in forma in care vor ei, ci sa imi dea de ales intre cit mai multe modele. poate vreau un alien ca in Spore, nu stiu, creepy and cute, poate vreau un klingonian din Star Trek sau un sith lord din Star Wars. sper ca pe viitor sa updateze sistemul si sa iti permita sa ii customizezi mai mult sau eventual sa iti permita si alte modele decit ceva disponibile acum.
    I totally agree.
    Din ce am vazut pe net, toate avatarurile din noul dashboard sunt pur si simplu niste porcarii.Nici eu nu sunt adeptul avatarurilor umane, voiam sa-mi pun un broscoi sau un ratoi de exemplu, ca asa vrea muschii mei.

    Nu dau 2 bani nici pe ban-urile lor, daca x sau y vrea sa-si modeze consola inseamna ca nu are chef sa dea bani pe orice prostie de joc ce apare. Daca primeste ban, sa fie sanatos, poa sa-si ia alta consola cu banii salvati de la achizitionarea unor titluri aiurea.
    Cum spuneam in alt post, in afara de shootere(Halo, Gow, COD si inca vreo 2) si cateva sport-uri, multiplayer-ul de pe console nu mi se pare asa stralucit.A venit WOW, a ingenuncheat tot.

    Atata caz referitor la "atentie cei cu console modate, o sa primiti ban, in sfarsit, yey".Apa de ploaie, la cat costa un Xbox la SH sau un Arcade nou.E mai rentabil sa iei 2 console si sa modezi una din ele decat sa cumperi tot ce pare smecher si sa le vinzi dupa 2 zile si sa pierzi bani, asa cum am luat eu teapa cu Mass Effect, Gears of War, etc.

    Chiar sunt curios ce contine noul dashboard, la cat tam-tam s-a facut asupra lui, it better be good.

  10. #250 SP
    Member richardm27's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...există măști? și tricouri cu biotech/biohazard logo?

    Unul din astea le vreau acolo sus!
    LOL Ronan ! Zici ca sunt decupate din South Park !

  11. #251 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by richardm27 View Post
    LOL Ronan ! Zici ca sunt decupate din South Park !
    ...păi eu le-am făcut. Try thys -> SP-Studio (hai sunt chiar curios ce iese din asta)

  12. #252 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Nu dau 2 bani nici pe ban-urile lor, daca x sau y vrea sa-si modeze consola inseamna ca nu are chef sa dea bani pe orice prostie de joc ce apare. Daca primeste ban, sa fie sanatos, poa sa-si ia alta consola cu banii salvati de la achizitionarea unor titluri aiurea.
    Cum spuneam in alt post, in afara de shootere(Halo, Gow, COD si inca vreo 2) si cateva sport-uri, multiplayer-ul de pe console nu mi se pare asa stralucit.A venit WOW, a ingenuncheat tot.

    Atata caz referitor la "atentie cei cu console modate, o sa primiti ban, in sfarsit, yey".Apa de ploaie, la cat costa un Xbox la SH sau un Arcade nou.E mai rentabil sa iei 2 console si sa modezi una din ele decat sa cumperi tot ce pare smecher si sa le vinzi dupa 2 zile si sa pierzi bani, asa cum am luat eu teapa cu Mass Effect, Gears of War, etc.

    Chiar sunt curios ce contine noul dashboard, la cat tam-tam s-a facut asupra lui, it better be good.
    scuza-ma ca iti spun, dar esti patetic

  13. #253 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Nici o problema Mo, fiecare cu parerea lui.
    Cand Microsoft o sa invete sa-si respecte clientii (ma inclusiv la concursul gamespot de SF2 HD in care nu s-a permis alt stick decat cel oficial Microsh_it cu joystick si butoane de kakao Hori), o sa reincep sa-mi cumpar jocuri pe xbox, pana atunci ma rezum la jocurile de la Capcom si Blizzard pe PS3 si PC.

  14. #254 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    pai vinde 360-ul daca tot esti nemultumit de el si de serviciile MS... nu stiu de ce va complicati atat cativa de pe aici cu produse care nu va aduc nici o multumire... vindeti-le oameni buni si cu banii pe ele luati-va ceva ce va atrage

  15. #255 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    PC = microsoft...

  16. #256 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Tocmai m-am uitat puțin peste noul meniu My account, și �mi place. Cred că cel mai util sub-meniu, după părerea mea, din cele prezente acolo este Games.

    Rapid și sigur

  17. #257 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    nush
    de ce atata agitatie...eu stiam ca jocul conteaza....dar se pare ca pe unii ii afecteaza atat de tare ca MS au incercat sa faca ceva diferit si ca nu s-au gandit ca sunt clienti care nu or sa aprecieze avatarele...luand in calcul ca nintendo au incepu trendu-ul
    ...si stim cu totii cate succes are consola in vanzari...
    parca ne numeam gameri...fitze
    daca 10 oameni zic ca li se pare o idee buna trebuie sa se sttranga alti zece care sa judece
    in fine
    chill

  18. #258 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    pai vinde 360-ul daca tot esti nemultumit de el si de serviciile MS... nu stiu de ce va complicati atat cativa de pe aici cu produse care nu va aduc nici o multumire... vindeti-le oameni buni si cu banii pe ele luati-va ceva ce va atrage
    sper ca nu m-ai inclus si pe mine in aia cativa. sa nu ma intelegi gresit. nu as vinde consola din cauza asta. eu imi exprimam punctul de vedere bazat pe gusturile pe care le am eu. mai ca imi vine sa imi iau un arcade pe care sa il updatez si pe cea de acum sa o las asa. i already miss my blades

    sekhemet, de judecat judeca toti, doar ca unii ajung la o concluzie si altii la alta

    anyway, in alta ordine de idei...ce se intimpla cu temele pe care le-am cumparat deja? mi se updateaza temele automat pentru a suporta noul dashboard?

  19. #259 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    da
    numai ca temele vor fi reconfigurate pe noul dash
    nush
    lumam vazut ca unii nu sunt incantati de cum arata temele pe noul dash
    mie personal mi se par mai misto
    in fine
    dupa cum ai zis si iu...concluzii multiple

  20. #260 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    asta e bine. ma gindeam eu ca au facut ceva ca sa nu le pierdem (ca doar am dat bani pe ele). eh...asteptam...eu miine o sa fiu la serviciu asa ca abia pe seara o sa pot sa fac update-ul insa o sa urmaresc aici impresii la cald.

    intre timp..pls check CG homepage

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 21 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 04-06-2015, 10:49
  2. Replies: 16 Last Post: 22-09-2014, 14:57
  3. Replies: 21 Last Post: 02-07-2014, 13:59
  4. Noul Dashboard 2.0.16091.0 By Marinake in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 20 Last Post: 10-09-2012, 13:35
  5. Ce parere aveti despre cele 2 jocuri? By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 04-12-2011, 06:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts