Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Help Problema cablu HDMI

  1. #1 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Help Problema cablu HDMI

    Salutare tuturor.Am si eu o problema cu , conectarea unui Xbox 360 Slim la o un TV cu plasma prin HDMI , in sensul ca dupa ce conectez cablul , pe TV arata ca nu primeste semnal.Am incercat ambele porturi HDMI , dar pe niciunul nu functioneaza.Cablul e luat de pe EMAG si la review am vazut pe un user care spunea ca lui ii merge sa conecteze un PS3 la un LCD.Va rog dati-mi niste sugestii.

  2. #2 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Am avut si eu cablul ala,e o porcarie,chiar ieri mi-am luat altul,philips.Mai bine pui bani si iei unu' mai bun.

  3. #3 SP
    Banned Angelatabet's Avatar
    Am Xbox 360 şi HDMI. Dacă aş schimba cablurile vasului �ncă funcţionează, dar xbox are �ncă nici o imagine sau un sunet. Am �ncercat schimbarea cablului HDMI, dar inca mai sunt obtinerea de aceeaşi problemă.

  4. #4 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Angelatabet View Post
    Am Xbox 360 şi HDMI. Dacă aş schimba cablurile vasului �ncă funcţionează, dar xbox are �ncă nici o imagine sau un sunet. Am �ncercat schimbarea cablului HDMI, dar inca mai sunt obtinerea de aceeaşi problemă.
    WTF !?!?! Ori este prea devreme, ori sunt eu prea retardat, dar ma jur ca nu inteleg ABSOLUT nimic. Tradu-ne, te rog, aceasta fraza, daca poti, in limba romana.

  5. #5 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by Angelatabet View Post
    Am Xbox 360 şi HDMI. Dacă aş schimba cablurile vasului �ncă funcţionează, dar xbox are �ncă nici o imagine sau un sunet. Am �ncercat schimbarea cablului HDMI, dar inca mai sunt obtinerea de aceeaşi problemă.
    Hei!If you talk better the english languange,please tell us your problem in english,because we don't understand what you're trying to say in romainian.Cheer!

  6. #6 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Don't feed the Bot

  7. #7 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Doh c'mon.Baiatul incerca sa spuna si citez : Am xbox si hdmi.Daca schimb slotul in care am bagat cablul el functioneaza dar xbox-ul tot nu are imagine sau sunet.Am incercat sa schimb cablul HDMI dar problema persista.

    Daca se poate chiar as vrea sa dati un simptom pentru cu am aceeasi problema.Am vaz pe careva care a reusit sa se conecteze dar la 720p cu acelasi cablu.Nu stiu ce poate sa aiba....sa fie din Xbox?Mentionez ca pe un Home Cinema merge.

  8. #8 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Daca faci conectarea prin cablu AV functioneza?

  9. #9 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Da
    Cand conectez cu HDMI nu merge

    Sent from Galaxy 5 Xtreme gaming mod by Marinake

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Problema cablu hdmi By steauacroitoru in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 20 Last Post: 15-12-2008, 18:28

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts