Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 33 of 33

Thread: Game VS Game ?

  1. #21 SP
    Member alysefu's Avatar
    Quote Originally Posted by rici123 View Post
    Stie cineva daca la xbox 360 slim primesc o luna gratis live ?
    Da.

  2. #22 SP
    Junior Member rici123's Avatar
    Mi-ar placea sa am si eu o luna gratis de proba .Dar nu cred ca ai numa daca scrie pe cutie 1 month bonus live sau ceva de genu ...

    Doresc sa cumpar forza motorsport 3 limited edition sau forza motorsport 4 limited edition , dar de 4 nu stiu sigur daca o sa am bani. Stie cineva de unde pot cumpara inafara de ebay sau amazon?

  3. #23 SP
    Member alysefu's Avatar
    Quote Originally Posted by rici123 View Post
    Mi-ar placea sa am si eu o luna gratis de proba .Dar nu cred ca ai numa daca scrie pe cutie 1 month bonus live sau ceva de genu ...

    Doresc sa cumpar forza motorsport 3 limited edition sau forza motorsport 4 limited edition , dar de 4 nu stiu sigur daca o sa am bani. Stie cineva de unde pot cumpara inafara de ebay sau amazon?
    Nu... nu scrie pe cutie sau iti dau ei cand cumperi un cod sau ceva de genu.. dupa ce cumperi consola iti creezi cont direct dupa consola dupa ce il faci iti spune acolo ai 1 luna gratis de proba de xbox live poti juca online vorbii cu prietenii etc.... oricum chestia asta o poti face de 3 ori adica ma refer poti face 3 profiluri cu cate o luna fiecare de GOLD . Sper ca te-am ajutat .

  4. #24 SP
    Junior Member rici123's Avatar
    Ooo super atunci. Mersi frumos alysefu !!!

    Saptamana asta care vine vreau sa imi fac un card PayPal ca sa pot cumpara de pe ebay.co.uk sau amazon.co.uk jocuri, accesorii de xbox 360 si multe altele pt. ca au preturi mai bune ca noi .

    PS: Sper sa nu mai ninga prea mult in Oradea sa pot merge in mediagalaxy la Lotus Center sa o cumpar , ca e zapada de jumate de metru in strada ...

  5. #25 SP
    Junior Member rici123's Avatar
    De cand ma stiu joc doar jocuri de racing gen nfs, gta ,dirt 2,3 etc etc . Am auzit despre "Alan Wake" multe puncte forte , grafica/poveste...
    As putea sa iau alan wake collectors edition. Vreau sa stiu daca merita jocul. Este ok ? Cam cat tine ? ~20 ore ? Multumesc.

    Sau Read Dead Redemption ?

  6. #26 SP
    Junior Member rici123's Avatar
    Azi am primit consola. Xbox 360 slim 250GB gears of war 3 edition. Sunt foarte multumit de ea.
    Momentan ma joc shift 2 unleashed, e super, dar greu.

  7. #27 SP
    Junior Member rici123's Avatar
    Acum 2 zile am primit xbox 360 slim 250gb pachet cu geara of war 3 si 800 microsoft point inclus.
    Este foarte foarte tare. Acuma joc shift 2 care este exagerat de greu, apoi gears of war 3.
    Cand le termin va spun ce jocuri as dori sa cumpar.

  8. #28 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Fara suparare, dar ai scris acelasi lucru in zile diferite.Cum e asta contributie la comunitatea de console gamers?
    De ce crezi ca ne-ar interesa ce jocuri ai dori sa cumperi in continuare?
    Pt a te decide? Exista thread special pt asta.

  9. #29 SP
    Junior Member rici123's Avatar
    Asta este thread'ul man

  10. #30 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Nu functioneaza asa, fiecare isi face thread si spune toate prostiile acolo, ce a mancat aseara si ce se gandeste sa faca saptamana viitoare...altfel ti se sterge threadul de catre moderatori in secunda 2.

  11. #31 SP
    Junior Member rici123's Avatar
    Bine bine am intelea domnu' intelectual
    Good bye.

    Ps: nu mi-a aparut pe telefon cand am scris prima oara, de aceea am scris a doua oara si apoi am vazut.

  12. #32 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu n-am inteles rostul thread-ului asta.

    Sa ne spui tu ce jocuri iti cumperi? Exista thread pentru asta.

    Sa ceri sfaturi in legatura cu urmatoarea achizitie? Exista thread pentru asta.

    Sa intrebi detalii legate de Xbox360 si Xbox Live? Exista thread pentru asta.

    Hai sa nu mai umplem spatiul pe forum doar de dragul de a-l umple

  13. #33 SP
    Junior Member rici123's Avatar
    Okk. Thread closed.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Game 4 By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 2 Last Post: 20-05-2015, 14:24
  2. Replies: 6 Last Post: 25-02-2013, 00:50
  3. In-game advertising By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 30 Last Post: 25-05-2010, 21:23

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts