Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 13 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 LastLast
Results 221 to 240 of 250

Thread: 48-ore Xbox Live Gold coduri moca

  1. #221 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by bubu98 View Post
    Imi dai si mie te rog un cod? Multumesc
    Le-ai probat pe toate ?

  2. #222 SP
    Junior Member InnvictaWrath's Avatar
    Nici macar 1 nu pot sa iau .. Fix astazi mi-a expirat gold.ul cand era Gear of War .. ahh nu pot sa cred

  3. #223 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Vezi ca nu poti downloada Games with Gold cu Trial de 48 de ore. Sau cu prima luna gratuita. Iti trebuie cumparat Gold minim o luna. BTW e 20 de lei luna de GOLD, inteleg ca sunt multi bani, dar totusi...

  4. #224 SP
    Junior Member InnvictaWrath's Avatar
    Calm, am rezolvat. Am luat pe 3 luni.

  5. #225 SP
    Junior Member Mitza123123's Avatar
    Nu mai incercati codurile le-au luat nesatulii) Nu au inteles ca daca folosesti 100 tot 48 de ramane iti raman..... V-am spus sa nu va mai chinuiti...

  6. #226 SP
    Member DobaiSzilard's Avatar
    48 de ore* iti raman )

  7. #227 SP
    Junior Member Mitza123123's Avatar
    Am gresit )

  8. #228 SP
    Junior Member Just4Joker's Avatar
    Ma poate ajuta si pe mine cineva cu niste coduri trial?
    I-am promis fiului meu ca vom juca FIFA 14 impreuna.
    Am bagat o gramada de bani in ziua lui care a fost chiar acum cateva zile + FIFA 14 2mil si chiar nu mai am bani sa-i ofer un alt cadou pana luna viitoare. N-aveti idee cat de mult as aprecia atat eu,cat si copilul meu daca ne-ati oferi niste coduri (sau unul singur). Ne-ati face sarbatorile (ce a mai ramas din ele) mult mai frumoase!

  9. #229 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Nu e nevoie de GOLD pentru a juca Fifa 14 impreuna cu fiul dvd. de pe aceeasi consola.

  10. #230 SP
    Junior Member Just4Joker's Avatar
    Nuu , nu vrem sa jucam noi doi. Vrem sa jucam impotriva celorlalti. Vorba fiului meu : "Asa nu avem ambitie ! "
    Deci, va mai rog inca o data. Multumesc frumos.
    Credeti-ma ca eu de ieri caut site-uri /forum-uri si altele ca disperatu' pentru a face rost de coduri. Fara succes pana acum din pacate

    ---------- Post added 29-12-2013 at 21:05 ----------

    Deci va rog, scuzati pentru dublu post, insa copilul meu ma innebuneste sa-i iau un cod. Nu-i prea mare, are 11 ani.
    Daca ati avea idee ce prost ma simt... va rog ,salvati-ma cumva!

  11. #231 SP
    Member angloma's Avatar
    Quote Originally Posted by Just4Joker View Post
    Nuu , nu vrem sa jucam noi doi. Vrem sa jucam impotriva celorlalti. Vorba fiului meu : "Asa nu avem ambitie ! "
    Deci, va mai rog inca o data. Multumesc frumos.
    Credeti-ma ca eu de ieri caut site-uri /forum-uri si altele ca disperatu' pentru a face rost de coduri. Fara succes pana acum din pacate

    ---------- Post added 29-12-2013 at 21:05 ----------

    Deci va rog, scuzati pentru dublu post, insa copilul meu ma innebuneste sa-i iau un cod. Nu-i prea mare, are 11 ani.
    Daca ati avea idee ce prost ma simt... va rog ,salvati-ma cumva!
    done

  12. #232 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Just4Joker View Post
    Nuu , nu vrem sa jucam noi doi. Vrem sa jucam impotriva celorlalti. Vorba fiului meu : "Asa nu avem ambitie ! "
    Deci, va mai rog inca o data. Multumesc frumos.
    Credeti-ma ca eu de ieri caut site-uri /forum-uri si altele ca disperatu' pentru a face rost de coduri. Fara succes pana acum din pacate

    ---------- Post added 29-12-2013 at 21:05 ----------

    Deci va rog, scuzati pentru dublu post, insa copilul meu ma innebuneste sa-i iau un cod. Nu-i prea mare, are 11 ani.
    Daca ati avea idee ce prost ma simt... va rog ,salvati-ma cumva!
    Buna dimineata, daca nu sunt insistent intreb : chiar e mult 6$ / luna de GOLD ? Intreb pt. ca 6$ x 3.4 lei = 20 lei pt. 30 de zile. Si daca nu convine dupa expirare nu e obligatorie prelungirea. Ca idee eu de aici le cumpar : Buy Xbox Live 1 Month Gold Card Membership - Online Code Delivery

  13. #233 SP
    DDA
    Junior Member DDA's Avatar
    SAL...ma ajuta cnva cu un cod Xbox liv3...tnx

  14. #234 SP
    Junior Member Foarfeca's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Buna dimineata, daca nu sunt insistent intreb : chiar e mult 6$ / luna de GOLD ? Intreb pt. ca 6$ x 3.4 lei = 20 lei pt. 30 de zile. Si daca nu convine dupa expirare nu e obligatorie prelungirea. Ca idee eu de aici le cumpar : Buy Xbox Live 1 Month Gold Card Membership - Online Code Delivery
    Am văzut postul ăsta din greșeală.Nu știu cum am ajuns aici, dar nu mă pot abține să nu comentez.Dacă ție nu ți se pare mult 6$, de ce nu îi dai tu?

  15. #235 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Îi dă, poți sta liniștit!

  16. #236 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by Mișu View Post
    Am văzut postul ăsta din greșeală.Nu știu cum am ajuns aici, dar nu mă pot abține să nu comentez.Dacă ție nu ți se pare mult 6$, de ce nu îi dai tu?

    Ce impertinet ești! Omule, atâta timp cât și-a permis să cumpere o consola, respectiv câteva jocuri originale.. nu cred ca e imposibil să dea 20 lei pentru o luna de Gold.

    Mi se pare de ***** să vii pe forum pentru a cerși GOLD, iar pe lângă asta îl mai bagă și pe copil la înaintare.. Pariez că 20 de lei cheltui pe un pachet de țigări, sau pe o cafea.

    Noroc!

  17. #237 SP
    Member angloma's Avatar
    i-am dat eu un cod pt 2 zile , probabil si-a cumparat gold dupa

  18. #238 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    La indivizi de genul nu merita sa le dati nici macar atentie. Cum Dzeu iti iei BMW sa-ti plimbi "gagicutza", dar nu ai bani de benzina?

  19. #239 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Mișu View Post
    Am văzut postul ăsta din greșeală.Nu știu cum am ajuns aici, dar nu mă pot abține să nu comentez.Dacă ție nu ți se pare mult 6$, de ce nu îi dai tu?
    Ba da, mi se pare mult 6$ / luna dar nu vad alta alternativa de a te juca cu prietenii. Pe langa asta acel link postat de mine duce spre cel mai accesibil pret pt. o luna de GOLD, crede-ma ca am cautat pe tot net-ul si ala e cel mai mic pret. De obicei cumpar tot de acolo LIVE GOLD de 3 luni iese vreo 56 lei.

    Pe de alta parte de ce ma ataci ? Adica sunt un impertinent ca incerc sa ajut omul aratandu-i cel mai mic pret ? Nu de alta dar vreau sa vad cum te poti juca cu prietenii on-line pe consola doar din coduri de 48 de ore. Am postat vreo 50-100 de coduri pe pagina anterioara si s-au epuizat instant. De curiozitate luna are 30 de zile, adica iti trebuie 15 coduri / luna, chiar gasesti atatea ???? Luna de luna ?

    Parerea mea este ca efortul de a gasii coduri de 48 h de GOLD depaseste pretul de 20 de lei / luna.

  20. #240 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Stiu eu un tip care a stat 3 luni pe coduri de 2 saptamani.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 13 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 LastLast

Similar Threads

  1. Coduri gratuite de Xbox Live Gold By tsunami_x3 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 84 Last Post: 26-11-2016, 19:00

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts