Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Problema Alone in the Dark

  1. #1 SP
    Member JamiroQuai's Avatar

    Problema Alone in the Dark

    Tocmai am terminat alone in the dark si nu mi-a dat achievementul A Day In Central Park de 150,acordat la sfarsitul jocului.
    Este stiut faptul ca poti derula de la o misiune la alta daca apesi LB si RB.Cand am inceput jocul asa am facut la primul capitol am dat skip la o misiune din greseala,iar la sfarsitul capitolului nu mi-a dat achievement.Am jucat in continuare asa iar de la capitol 2-8 mi-a dat toate achievementurile,insa nu si cel de 150.M-am gandit ca nu am deblocat achievementul din cauza faptului ca nu am terminat primul capitol.M-am apucat sa il joc de la capat,mi-a dat si achievementul de la primul capitol,insa cel de la sfarsit tot nu mi s-a deblocat.Dupa ce am terminat jocul mi s-au sters automat toate salvarile si acum trebuie sa o iau de la capat.Oare daca termin direct ultimul capitoul este posibil sa il deblochez,pentru ca nu mi-ar pica deloc bine sa fiu nevoit sa il incep din nou.

  2. #2 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...Alone in The Dark (5), că e a 5-a parte, e un cuib de glitch-uri, bug-uri, etc. at�t pe PS3 c�t și pe X360. Eu am pățit faze ireale �n jocul ăla...una dintre ele fiind chiar faza de care vorbești tu.

    Uite rezolvarea
    (citește tot)

  3. #3 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Mersi mult,Ronan,o sa incerc din nou sa vad daca toate misiunile sunt galbene.
    LE:Nu cred ca mai am nici o sansa sa il obtin pentru ca am dat New Game fara sa imi dau seama si acum toate misiunile sunt gri.Iar eu nu ma mai apuc inca o data sa il termin.

  4. #4 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...aiurea așa . Poate �n vacanța de vară

    Hai că nu-i un joc lung/greu. Eu �n maxim 2 zile i-am făcut 1k/1k și Handyman Carnby Achievement Guide.

    Aici e chidul dacă te răzg�ndești:

    http://www.consolegames.ro/forum/f52...ndyman-carnby/

    ...și �ncă unul (alternativa) făcut de un alt băiat (defapt sunt am�ndouă acolo):

    Handyman Carnby Achievement Guide(s) - Xbox360Achievements.org

    E bine să te uiți peste am�ndouă. Cum jocul e aiurea...nimeni nu știe c�nd se contorizează combinațiile.

  5. #5 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Achievementul Handyman's Carnby il am deja,ce-i drept destul de greu l-am obtinut (ultima combinatie fiind ammo box+taped mosquito spray=extra pack bomb). ,imi mai lipsesc vreo 2-3 achievementuri,dar nu e asta problema.
    Stiu ca puteam sa il termin mult mai usor,dar am tinut mortis sa il termin fara guide-uri,dar tot am mai tras eu cate un ochi pe youtube la unele faze in care nici nu mi-ar fi trecut prin cap ca aceea era rezolvarea. Poate daca o sa am timp si rabdare o sa ma apuc din nou de el.Oricum mersi mult pentru sfaturi si ghiduri.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Alone in the Dark: Illumination By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 28-01-2015, 21:23
  2. Licitatie: Alone in the Dark XBOX360 By BoDoPSX in forum Licitatii
    Replies: 10 Last Post: 19-06-2009, 18:38
  3. Alone in the Dark: Inferno By Tekken in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 03-12-2008, 19:04
  4. Alone in the Dark: Inferno Dark Key Trailer By istrategie in forum Videos
    Replies: 1 Last Post: 05-11-2008, 23:16
  5. Replies: 2 Last Post: 12-10-2008, 11:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts