Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 13 of 13

Thread: Tom Clancy Hawx

  1. #1 SP
    Member PumaS's Avatar

    Tom Clancy Hawx

    Am luat astazi Tom Clancy Hawx si am introdus dvd-ul in xbox360 Core shi il vede ca pe un film apare in bara (Play STOP rewind etc ) pe fundal cu logo XBOX360 . Ce pot face? Multumesc

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sa nu fi primit diskul de making off in locul jocului... Am inteles ca si Dj Mo are probleme cu HAWX-ul primit de la Ubisoft Romania. Da-i un PM, poate el a gasit o solutie.

    P.S. Ai incercat sa-l copiezi pe HDD ? Sau stai... ca tu ai Core si nu ai HDD... grrr... ia uita-te pe spate, poate spune ca necesita HDD pentru a putea fi playable...

  3. #3 SP
    Member PumaS's Avatar
    eu am intelege k e vb de Firmware sau ceva de genul bine nu prea ma pricep. Doar opinii

  4. #4 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    E original jocul, consola e modata ?

  5. #5 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Stati linistiti ca el a luat mai mult ca sigur jocul de pe torrente (scz ca zic de warrez) si ii apare logo xbox360 deoarece are firmware 1.5 si pt al juca ii trebuie 1.51.

  6. #6 SP
    Senior Member mark's Avatar

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pai in cazul acesta PumaS, intra pe internet si fa-ti update la firmware-ul de la Xbox360... fara vre-un joc modat in consola. Ar trebui sa-ti rezolve problema (daca este asa cum zice IlieRazvan).

  8. #8 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Stati linistiti ca el a luat mai mult ca sigur jocul de pe torrente (scz ca zic de warrez) si ii apare logo xbox360 deoarece are firmware 1.5 si pt al juca ii trebuie 1.51.
    Asta e asa ca sa te afli in treaba si sa te dai de gol de fapt ca si tu ai patit la fel
    Eu patesc chestia asta cu foarte multe jocuri din cauza DVD-ROMului si tot varianta Core o am.
    Ca sa mearga fie bag si scot discu de vreo 3-4 ori sau restartez consola cu discul in ea si sigur imi vede jocul.

  9. #9 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Khan mai bine taceai,ca sa sti si tu pentru culura ta generala am deja 1.51 plus ca nu am incercat jocul,eu unul citesc comentarile de la tor**nte.

  10. #10 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    ii x2

  11. #11 SP
    Junior Member ATOM10BC's Avatar
    E o imagine cu erorii si eu am stricat un dvd ,dar am gasit si varianta buna si mi a mers , tocmai ce l am terminat si pot sa va spun ca se merita sa l jucatii (eu si prefer genul asta de jocuri ) dar iti trebuie varianta 1.51 firmware

  12. #12 SP
    Admin MonkY's Avatar
    La urmatorul post despre cum ardeti diskurile aiurea - BAN !

  13. #13 SP
    Member PumaS's Avatar
    jocul este cumparat de pe amazon.co.uk nu este joc pirat se pare k a fost problema de firmware dar am schimbat si dvd-rom-ul era un samsung si sarise si lupa de pe fix adica il invartea ciudat si il si zgaria si aparea si eroarea cu Clean Disk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Tom Clancy's HAWX Wii By CrysMM in forum Nintendo Wii
    Replies: 1 Last Post: 07-02-2011, 22:22
  2. Tom Clancy�s HAWX Demo, disponibil pe PSN By eXist in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 01-03-2009, 23:02
  3. Tom Clancy's HAWX imagini noi By SpitFire in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 20-01-2009, 15:06

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts