Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Xbox 360 "Games with Gold" in Romania

  1. #1 SP
    Junior Member CodrinMarius's Avatar

    Xbox 360 "Games with Gold" in Romania

    Buna,

    Tocmai mi-am cumparat un xbox 360 de 250GB. Va rog daca ma poate ajuta cu urmatoarele:
    - vreau gold membership, am vazut ca de pe forum l-as putea cumpara mai ieftin ca in magazin;
    - de preferat, cine imi vinde codul, poate imi explica cum sa fac sa am acces la Gold ca am inteles ca nu se poate pe RO. Ma intereseaza pentru Games with Gold care vad ca nu e disponibil pentru RO.

    Multumesc,
    Codrin

  2. #2 SP
    Member eneea's Avatar
    Iti faci cont, iar la adresa pui o adresa din Anglia, cauta pe net un hotel/muzeu...la nr de tel poti pune nr tau de mobil.
    Apoi cumperi gold si pur si simplu dai "reedem"

  3. #3 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Eneea ai sarit peste pasul cerut de om : Cine ii vinde codul trebuie sa ii si explice ce si cum, eventual sa-i dea si adresa de creare a contului, etc....

    Ma omoara oamenii carora le explici pe alt thread ce trebuie sa faca pas cu pas, si mai deschid un thread separat.

    Anyway here we go againg :
    - cod de GOLD il poti cumpara pe loc cu cash de pe : Altex, Emag, Domo, Flanco, etc.
    - cu plata online (card bancar, Paypal ) il poti cumpara de pe : Amazon.com: Xbox Live 3 Month Gold Membership [Online Game Code]: Video Games
    sau UK and EU Xbox Points sau www.gamepointsnow.com tot cu livrare imediata (max. 2 ore pe mail)
    - sau chiar de pe consola dai Join Gold today si te duce in pagina de plata...


    - nu inteleg ce ne omoara ca contul nu este pe Romania, engleza este a doua nostra limba deci nu ar trebuii sa ne fie greu sa ne facem un cont Microsoft cu adresa de Anglia / UK. Atata timp cat ne-am putut face un cont de Yahoo sau Google, cel Microsoft e floare la ureche
    - si totusi daca e chiar ata de greu, da-mi adresa ta de mai si spune-mi parola si ti-l creez chiar eu.
    - Games with Gold e o prostie de program, buna ca ne da jocuri antice dar moka, in majoritatea cazurilor un joc cunoscut pe luna si unul de 2 lei si 10 bani...

    Scuze faptul ca am scris atata dar crede-ne ca si noi am invatat pas cu pas, nu ne-a dat nimeni mura in gura, asa cum facem noi acum cu incepatorii in ale consolelor. Si totusi daca avem rabdarea necesara, nu incercati sa ne irositi pe toata, avem stres destul de la job ca sa mai avem inca unul in plus pe forum. Si cu toate astea incercam in continuare sa ajutam lumea pentru ca daca noi nu ne ajutam unii pe altii .....

    Anyway ca sa ma repet nu este Rocket Sience ca sa creezi un cont Microsoft (poti sa-l faci de pe PC, pe Xbox Home Page | Games and Entertainment | Microsoft - Xbox.com dai Register, selectezi o adresa de mail actuala / sau poti creea una de Outlook, selectezi o parola si la adresa bagi : McDonald's Waterloo Stationmai multe informaţii‎Unit 43,The Colonnade, Waterloo Station
    Lambeth, London SE1 8SW, United Kingdom
    +44 20 7928 4809
    sau nr. tau de tel personal,.....

  4. #4 SP
    Junior Member CodrinMarius's Avatar
    Multumesc, mi-am facut. Totul e ok. Inainte sa imi expire Gold -ul de o luna primit cu consola o sa imi iau de la allromedia un cond de 1 an.

  5. #5 SP
    Member Sopi's Avatar
    Daca am GOLD pe romania pot sa ma joc online nu?Diferenta este de jocurile ce trb sa le cumperi nu?

  6. #6 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Joci aceleasi jocuri cu acelasi abonament ca si pe UK. Romania nu este vazuta ca si tara cu electricitate sau internet asa ca nu e nevoie de Gold.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Games with Gold By RonanN1 in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1000 Last Post: 27-07-2023, 23:35
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Games with Gold - Xbox 360 By iry in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 238 Last Post: 10-02-2016, 11:24
  4. Pronosticuri FREE GAMES with GOLD By eneea in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 29 Last Post: 17-10-2014, 22:43
  5. Detalii despre promotia "Games with Gold" By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 27 Last Post: 02-08-2013, 14:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts