Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Ce Xbox sau PS merge pe televizorul meu ?

  1. #1 SP
    Junior Member EuSuntChuckNorr's Avatar

    Ce Xbox sau PS merge pe televizorul meu ?

    Salut !
    As vrea sa imi iau o consola de jocuri ( XBOX sau PlayStation) , dar problema este urmatoarea :
    Nu stiu care ar merge pentru televizorul meu
    Panasonic TX 25PX100 , dat fiind faptul ca nu este nici cu plasma ...
    Ati putea sa imi spuneti va rog daca ar merge vreo consola pentru televizorul meu si daca da , care ar fi ?
    Multumesc .

  2. #2 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Eu zic sa iti iei ce vrei, merge orice consola

  3. #3 SP
    Junior Member EuSuntChuckNorr's Avatar
    Quote Originally Posted by ilie11 View Post
    Eu zic sa iti iei ce vrei, merge orice consola
    Inclusiv cele next gen ?

  4. #4 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    televizorul tau are intrare RCA (Audio video)? cea cu trei mufe, una galbena ptr video si doua (rosie+alba) pentru audio?


    daca da, va functiona fara probleme orice consola PS3 sau 4, Xbox 360 sau One. Daca are doar intrare scart, si atunci folosind un adaptor Scart-RCA poti folosi orice consola, dar in situatia cu adaptor trebuie sa ai grija sa cumperi ceva de calitate

  5. #5 SP
    Member BlackGremlin's Avatar
    Sa-ti cumperi o consola next gen si sa te joci pe tv-ul ala,ar fi prostia secolului.Nu ai cum te bucuri cu adevarat de calitatea imaginii pe tv-ul ala(nici macar cu un ps3 sau 360).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Merge controller-ul de la xbox 360 la PC? By Fila88Ady in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 30-08-2010, 21:58

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts