Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 60 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 ... LastLast
Results 301 to 320 of 1182

Thread: Forza Motorsport 3

  1. #301 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by CrissX View Post
    Treaba asta cu gold=download demo e cea mai mare magarie pe care am auzit-o, si cei care sustin ca a downloada un demo de pe torente e piraterie = fara cuvinte...
    Du-te si mai bea niste apa, poate-ti revii.

  2. #302 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Ca membru Gold. mi se pare normal sa am niste beneficii fata de cei care au contul Silver/gratuit. Carcotasi cu Silver de pe-aici, voi nu intelegeti un lucru, eu platesc pentru un serviciu premium, voi nu, iar eu, prin banii pe care-i dau lunar, va facilitez si voua accesul la demo-uri, chiar daca le primiti cu o saptamana intarziere. Hosting-ul oricarui fisier pe servere impreuna cu o viteza de download buna = bani, asa ca inainte sa va scandalizati in asa hal mai bine v-ati gandi la aspectul asta.
    Poate sunteti toti niste batrani cu un picior in groapa de nu aveti rabdare cateva zile.

    Aici imi inchei prezentarea impresiilor despre Forza Motorsport 3 demo.

  3. #303 SP
    Member CrissX's Avatar
    Cu Gold, nu castigi nimic. Microsoft castiga.
    Si aici vorbim de un demo, care ar fi trebuit sa fie gratuit pentru orice detinator de consola Xbox 360, nu de "beneficiile" pe care ti le aduce Gold-ul. Developer = Turn 10, Microsoft = money.
    Impotriva Microsoft si Electronic Arts, as sustine pirateria fara retineri.
    "Turn 10" au tot meritul pentru acest joc, nu Micro****.

  4. #304 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Orice utilizator de live are dreptul GRATUIT la demo-uri. Doar ca cei cu silver au mai tarziu cu o saptamana.

  5. #305 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by Sanjuro View Post
    Poate sunteti toti niste batrani cu un picior in groapa de nu aveti rabdare cateva zile.
    Poate suntem.
    Cat timp cei de pe PC si PS3 au demo-urile TOTI IN ACEEASI ZI, nu inteleg de ce M$ ne obliga sa asteptam cateva zile.
    Inteleg beneficiile Gold-ului si mi se pare normal ca cei care platesc sa aiba mai multe facilitati, dar consider ca TOTI trebuie sa aiba dreptul de a juca un demo in ziua in care el apare, si nu mai tarziu cu o saptamana.

  6. #306 SP
    Junior Member MareleVlad's Avatar
    eu am rezolvat treaba asta facand un nou cont de live cu gold-ul respectiv de o luna

    poate ajuta pe cineva informatia

  7. #307 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    One more left

  8. #308 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    am incercat si eu demo-ul. nu pot sa zic ca mi-a placut dar nici ca mi-a displacut.

    grafic, arata ok. nu are nici un efect deranjand, dar se putea mai mult. din primele poze arata fotorealist. acum arata doar ca un joc. iluminarea este slaba (grafic vorbind) iar texturile sunt ok. se putea si mai bine. masinile arata bine spre foarte bine, au multe poligoane si sunt conturate frumos. bordul este oribil, dar poate pt ca m-am obisnuit eu cu cel din NFS Shift. controlul este ok, dar...pentru o simulare, parca ma asteptam la mai mult decat shift. nu mi se pare cu nimic mai deosebit (abele le joc cu volan). sunetul, este destul de boooring. masinile suna diferit in principiu, da...parca e doar acelasi lucru. motor + frane. peisajul arata bine.

    imi place ca nu e eye candy (ca nu are motion blur din plin + alte efecte nefolositoare), ca merge bine, fluent si...cam atat. pot sa zic ca nu sunt prea impresionat. mai astept si alte pareri.

  9. #309 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Masinile suna diferit in principiu, da...parca e doar acelasi lucru. motor + frane.
    Ce ar fi trebuit sa se mai auda de la acele masini? Muzica data la maxim? In afara de motor si cauciucuri ce asculti tu in timpul unei curse? Pasarelele de pe marginea drumului sau daca striga vreunul ca vinde cascaval si rosii de curte?

  10. #310 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    zgomote de fundal. circuitul este la munte. nu se aud pasari, apa...nimic. sa nu mai zic de ceva muzica antrenanta...

  11. #311 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Trage pe dreapta si o sa le auzi. Si la al doilea viraj al traseului, daca te duci pe margine si asculti atent, o sa auzi manele de la niste romani veniti la gratar.

  12. #312 SP
    Member DRAGOS10's Avatar
    sal ,ce volan este mai bun cel de la microsoft sau cel de la logitech? pt xbox 360

  13. #313 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    eu am logitech si raspunde foarte bine la comenzi.

    Dj Mo, o sa trag pe dreapta cand ajung diseara acasa sa aud manelele

  14. #314 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Trage pe dreapta si o sa auzi manele de la niste romani veniti la gratar.
    EPIC

  15. #315 SP
    Junior Member vlad2006's Avatar
    doar mie mi se pare ciudat ca daca bagi masina in parapet la peste 100mph ai doar cateva avarii (asta pe simulation la damage). dupa mine masina aia ar trebui sa ramana intepenita acolo.
    pacat ca pana acum nu s-a reusit realizarea unui simulator auto care sa aiba implementat si un model de avariere al masinii cat mai realist.

    formula 1 cand va ajunge si pe xbox360 ?

  16. #316 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    2010.

  17. #317 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by vlad2006 View Post
    pacat ca pana acum nu s-a reusit realizarea unui simulator auto care sa aiba implementat si un model de avariere al masinii cat mai realist.
    Really?
    Cate simulatoare auto ai jucat, incluzandu-le pe cele de pe PC?

  18. #318 SP
    Junior Member vlad2006's Avatar
    pe xbox360 - forza 2, grid, nfs shift, dirt, dirt 2, demo forza 3 , burnout paradise

    pe pc - formula 1 cam tot ce a aparut, un test drive mai vechi

    care e dupa parerea ta cel mai bun simulator auto actual ? preferabil pe xbox360.

  19. #319 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by vlad2006 View Post
    pe xbox360 - grid, nfs shift, dirt, dirt 2, burnout paradise
    Nici unul din astea, nu este simulator.

  20. #320 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...ai uitat Crazy Taxi lol

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 60 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 ... LastLast

Similar Threads

  1. Forza Motorsport 5 By tudyniuz in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 94 Last Post: 01-05-2015, 10:19
  2. Forza Motorsport 4 By Nash in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 541 Last Post: 28-08-2013, 19:01
  3. Forza Motorsport 2 By Dj Mo in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 89 Last Post: 16-05-2012, 15:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts