Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Intrebari in legatura cu Xbox 360 Exclusivitati , filme , LIVE GOLD !:)

  1. #1 SP
    Member andreiaka's Avatar

    Intrebari in legatura cu Xbox 360 Exclusivitati , filme , LIVE GOLD !:)

    Am si eu cateva intrebari , as dorii sa achizitionez un xbox 360 slim si m-am tot informat luni bune...Am vazut ca are exclusivitati bune precum Gears Of War , Halo , Forza , Alan Wake , Quake , Fable.. Am vazut ca ps3-ul are o caruta de exclusivitati : LBP , killzone , resistance , GT5 , kratos in MK9 , soul calibur, metal gear solid 4 etc...Vreau sa stiu daca vor mai aparea ceva exclusivitati pentru xbox 360 anul asta.. PS3 am avut , unul slim , si aveam un televizor slab ( plat ) NO HD , FULL HD , NO HDMI Etc.. Se vedea groaznicin resistance fall of man.. Am inteles ca xbox 360 ruleaza 720p pe orice tv... sau 480p..

    Filme : Pot pune stick in 360 cu filme si sa le vizionez pe TV ?

    Xbox 360 LIVE , se merita sa dai 120 RON pe AN ? Am vazut ca la PS3 e gratis..
    Si daca la XBL selectez pe Romania s-ar putea sa ma baneze ?

  2. #2 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Nu te banează, dar practic te banezi singur. Nu o să ai acces la niciun fel de serviciu sau ofertă pentru țări precum USA și Uk.
    Și așa, chiar dacă setezi UK, de exemplu, tot n-o să ai acces la skytv, netflix, ci numai în cazul în care folosești un proxy server.

  3. #3 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Si voi astia cu XBL ce selectati ?

  4. #4 SP
    Member PayneKiller's Avatar
    United Kingdom. Cum naiba sa randeze o consola in rezolutie HD (minim 720p) pe un televizor care nu suporta mai mult de 480p? Pe deasupra, pentru a randa mai mult de 720p iti trebuie cablu HDMI...

  5. #5 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Si daca vreti sa va uitati la un film sau sa asculti muzica , merge sa conectezi un stick si sa vizionezi is sa asculti ?

  6. #6 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Monky sigur știe răspunsul, eu mă uit rar acasă la filme.

  7. #7 SP
    Member Viteza's Avatar
    Probabil ca merge daca il ai modat. Daca ramai legal, poti sa faci streaming de pe pc

  8. #8 SP
    Junior Member KidGamer's Avatar
    Se merita din plin abonamentul la XBL Gold, dai un ban dar vei primi continut mult mai bun decat de la concurenta care il ofera gratis.

  9. #9 SP
    Member eneea's Avatar
    adica ce continut primesti mai mult decat la PSN??
    sincer mie nu mi se oare ca merita , dar e parerea mea

  10. #10 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by KidGamer View Post
    Se merita din plin abonamentul la XBL Gold, dai un ban dar vei primi continut mult mai bun decat de la concurenta care il ofera gratis.
    Asa e...psn e varza, clar se merită

  11. #11 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Poti asculta muzica direct de pe stick.
    Poti vedea filme direct de pe stick, dar nu te gandi la mkv-uri.

    Nu poti face cont pe Romania. Alegi UK sau US.

    Nu incepeti iar cu psn vs live.

  12. #12 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Mersii DJ MO , scurt si la obiect !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Cont Xbox live intrebari By cosmincmp in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 14 Last Post: 23-08-2013, 10:52

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts