Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Cumpar FIFA 18 PS4

  1. #1 SP
    Junior Member vanbrightside's Avatar

    Cumpar FIFA 18 PS4

    Cumpar FIFA 18 PS4 - 200 lei, nu conteaza varianta.

    Bucuresti, predare personala.
    Telefon 0720 364 606. Recomand telefon in detrimentul mesajului pe forum.

  2. #2 SP
    Member ro_explorer's Avatar
    Pai cumpara de pe PS store sau din magazin, cine te opreste ? E tot atat.

  3. #3 SP
    Junior Member vanbrightside's Avatar
    Quote Originally Posted by ro_explorer View Post
    Pai cumpara de pe PS store sau din magazin, cine te opreste ? E tot atat.
    Pai hai sa facem asa, trimite`mi 79lei si o sa il iau din magazin, dat fiind faptul ca este 279.
    PS store este la fel sau 269, nu retin exact. Imi trimiti tu 69 de lei, eu iti trimit codul de PSN si apoi mi`l dai tu in format fizic.

    As vrea sa spun ca apreciez faptul ca ai raspuns, dar inputul tau nu are nici cel mai mic sens, cel mai posibil doreste a mari post count-ul. Aia e, probabil nu e prima oara cand te trezesti vorbind. Ultima cu siguranta nu va fi.

    Ca final, iti voi da un citat din Biblie. "Fericiti cei saraci cu duhul ca a lor este Imparatie Cerurilor".

  4. #4 SP
    Member ro_explorer's Avatar
    Bun citatul, mai ales pentru cei care se zgârcesc la 79 RON amărâți.
    Dă-mi ibanul ca îți trimit 100, ca să ai și de o cutie de pringles când joci prima data mirobolantul joc.

    Și ca să înțelegi de ce am sugerat sa ți-l iei din store initial: jocul de abia s-a la sat și tu te aștepți la reduceri de 30% asa sin senin? Încă o data, bun citatul ala din Biblie.

    Vrei sa joci ultimile apariții? Sari cu banul.... nu aștepta pomeni.

  5. #5 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Quote Originally Posted by ro_explorer View Post
    Bun citatul, mai ales pentru cei care se zgârcesc la 79 RON amărâți.
    Dă-mi ibanul ca îți trimit 100, ca să ai și de o cutie de pringles când joci prima data mirobolantul joc.

    Și ca să înțelegi de ce am sugerat sa ți-l iei din store initial: jocul de abia s-a la sat și tu te aștepți la reduceri de 30% asa sin senin? Încă o data, bun citatul ala din Biblie.

    Vrei sa joci ultimile apariții? Sari cu banul.... nu aștepta pomeni.
    Imi cer scuze ca intervin,dar poti sa-mi spui si mie cu ce a gresit omul,ca ofera o anumita suma pe un joc?Atata vreme cat il gaseste si la 200 ron sigilat(pot sa iti arat si link-ul de pe olx,momentan indisponibil),de ce ar da 280?Daca tu esti "barosan" si iti permiti,nu inseamna ca toata lumea e ca tine.E ca si cum vezi 2 masini,acelasi model,aceleasi caracteristici,dar una la un pret mult mai mare decat cealalta,iar tu o iei pe cea mai scumpa,vezi doamne,hai sa ne batem cu pumnii in piept,ca avem avutii...Cel mai bine ar fi sa ne lasam de "haiducie" si sa ne vedem de treaba.

  6. #6 SP
    Member ro_explorer's Avatar
    Nu a greșit cu nimic, îmi cer scuze de intervenție. Carry on...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts