Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Vand God of War 4 2018 PS4 (Standard, Delux, Stone Mason, Consolă Pro etc) PRECOMANDĂ

  1. #1 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar

    Lightbulb Vand God of War 4 2018 PS4 (Standard, Delux, Stone Mason, Consolă Pro etc) PRECOMANDĂ

    .

    PRECOMANDĂ jocuri / articole God of War 2018 pentru PS4 (PlayStation 4)

    CONTACT --> redactat !


    •• 245 Lei / buc. (+ bonus, 3 skin-uri pentru scutul lui Kratos) - fizic, nou, sigilat.


    Altele :

    Figurine Kratos 18 cm (ÎN STOC) - 189 Lei
    Digital (cod) - 245 lei
    Digital Deluxe Edition - 275 Lei
    Stone Mason's Edition - 850 Lei
    Consolă PS4 Pro 1TB, Limited Edition - 1999 Lei
    Loot Crate - 350 Lei
    (cu hanorac GoW şi alte collectibles misterioase)
    Hardcover Collector's Guide - 145 Lei + skin special pt. controller
    Paperback Strategy Guide - 99 Lei





    ** pot aduce și altele, dacă sunt doritori, exceptând Limited Edition sau Collector's Edition.

    --
    Transport GRATUIT prin curier (cu verificare) în afara Brașovului, la achiziționarea a 2 bucăți. Pentru o bucată, ofer transport GRATUIT prin Poștă, la plata integrală în avans !
    ---

    - fiind vorba de precomenzi, este necesară achitarea unui avans de minim 30 lei sau 10%. Eu voi face la rândul meu plata în avans distribuitorilor autorizați. Depunerea se face online sau la orice ghișeu al principalelor bănci din România, fie via PayPal, fie prin Mandat Poștal sau personal, în mână, în Brașov.

    - ofer elemente de siguranță în privat, precum copie de buletin sau link-uri către conturile mele de eBay, Okazii etc., unde am încheiat peste 1500 de tranzacții, calificativele fiind 100% pozitive.

    ---
    - pentru cel digital, puteți descărca jocul pe 20 aprilie, în timp ce jocurile fizice vor ajunge între 26 aprilie și 4 mai ! Ele sunt, bineînțeles, noi, sigilate și conțin bonusurile pentru precomenzi.

    Dacă preferați să nu plătiți integral în avans, prețurile ramburs pentru transport sunt de la 11 Lei prin Poștă, respectiv de la 17 Lei prin curier (cu verificare).


    ---


    Pentru alte detalii, nu ezitați să mă contactați --> redactat !
    .

  2. #2 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar
    BUMP!

  3. #3 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ai ceva in stoc acum?

  4. #4 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Ai ceva in stoc acum?
    Nu. Nu are nimeni ... Cei care l-au primit au fost din presa de specialitate si l-au primit doar pentru review.

    Ale mele vor ajunge intre 26 si 28 aprilie din SUA, cu posib. de intarziere pana pe 4 mai.

    Noul pret : 235 LEI

    .

  5. #5 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar
    UP !

    Ultimele precomenzi disponibile - 229 LEI

    Figurine Kratos (în stoc) - 179 LEI

    .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 4 Last Post: 25-04-2018, 21:39
  2. Replies: 1 Last Post: 28-03-2018, 18:53
  3. Vand - Precomandă Far Cry 5 PS4 (Standard, Deluxe, Gold, Figurine etc) By Nightcrawl3r in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 23-03-2018, 04:21
  4. Vând FIFA 18 XBOX One, joc fotbal 2018 pentru consolă X1, Nou şi sigilat ! By Nightcrawl3r in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 15 Last Post: 25-01-2018, 07:14
  5. Replies: 5 Last Post: 22-12-2017, 05:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts