Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Vand cont PSN cu jocuri achitizionate(+jocuri PlayStationPlus)#1

  1. #1 SP
    Junior Member Bogdanel's Avatar

    Vand cont PSN cu jocuri achitizionate(+jocuri PlayStationPlus)#1

    Contul contine jocuri achizitionate in format digital. Contul mai contine si jocuri achizitionate cu PlayStationPlus, dar pentru a juca acele jocuri trebuie sa reactivati abonamentul. Pentru realizarea corecta a tranzactiei o sa va ofer toate informatiile necesare ale contului(acces la adresa de gmail, parole, etc.).Am creat o noua adresa de gmail special doar pentru acest cont. Vand oriunde in tara.

    Jocurile fara PlayStationPlus sunt:
    A Way Out
    Battlefield 4
    Battlefield 1
    Battlefield Hardline
    Call of Duty WWII
    Doom
    Fifa 18
    Mortal Kombat XL
    Resident Evil 7 Biohazard
    Resident Evil Revelations 2
    Devil May Cry 4 Special Edition
    Warframe
    Destiny

    Jocurile cu PlayStationPlus sunt:
    Anthem
    Absolver
    Beyond Two Souls
    Mafia 3
    XCOM 2
    Rayman Legends
    Trials Fusion

    !!PRETUL ESTE 900 DE LEI!!

    Daca aveti intrebari sau doriti mai multe detalii, puteti sa imi scrieti oricand.
    Va invit sa va uitati si in celelalte anunturi ale mele daca doriti si alte jocuri.
    Va multumesc!
    Attached Images Attached Images 4.jpg 3.jpg 2.jpg 1.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member Bogdanel's Avatar
    PRET NOU!!
    800 de lei

  3. #3 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu vreau sa fiu eu cel care te dezamăgește, dar ar fi o minune sa vinzi contul ăla cu mai mult de 150 de lei.

  4. #4 SP
    Junior Member Bogdanel's Avatar
    La cat s-a investit in el...valoreaza cu mult peste pretul afisat crede-ma...
    Stiu ce zic pentru ca am mai vandut conturi si jocuri...

  5. #5 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Are dreptate colegul de mai sus, ai niste jocuri care valorează foarte puțin. La jocurile digitale majoritatea banilor sunt pierduți din secunda 1, in nici un caz nu e o investiție.

    Daca tu crezi ca ai pe cont ceva care valorează atât dă-ne mai multe detalii.

  6. #6 SP
    Junior Member Bogdanel's Avatar
    Nu va suparati dar va deranjeaza cu ceva anuntul? Este anuntul meu si pretul meu. Daca va intereseaza sa cumparati contul, putem vorbi in privat si ofer orice detaliu doriti.
    Altfel...nu vad de ce atata agitatie daca nu va intereseaza. Am facut un rau sau ceva ca am pus acest anunt? Nu cred
    O zi buna

  7. #7 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai...cam incalca regulamentul pe care sigur nu l-ai citit la inregistrare
    16. Nu este permisa vanzarea conturilor "fantoma", conturi generate pentru sharing de jocuri, sau conturi care sunt susceptibile de a fi banate de catre Sony, Microsoft sau Nintendo!
    Chiar tu zici in toate anunturile ca ai facut special adresa de email pentru fiecare cont, tocmai, probabil, ca sa poti vinde apoi conturile.
    Iar conform regulilor PSN, vanzarea de conturi este ilegala
    5.9. Do not share, buy, sell, rent, sub-license, trade, transfer, phish for or harvest any accounts, account details, or other account credentials.
    Trecand peste asta, preturile alese de tine sunt nesimtit de mari. Da, poate cand au aparut individual, meritau banii astia, dar Doom, FIFA 18, Battlefield-urile, A way Out, samd...majoritatea sunt in EA Access sau se cumpara pe cativa zeci de lei bucata. Jocurile sunt mult prea vechi iar unele din ele au fost deja date gratis.

    Pe langa asta, comportamentul tau pe care-l vedem prin comentarii gen:
    Stiu ce zic pentru ca am mai vandut conturi si jocuri...
    denota un aer de superioritate.

    Dar nu asta este motivul pentru care ti-am inchis toate anunturile. Ci primul punct, partea cu incalcatul regulamentului forumului si PSN-ului.

    Nu mai zic de up cu disperare la mai putin de 24h...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Vand cont PSN cu jocuri achizitionate(+jocuri PlayStationPlus)#2 By Bogdanel in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 23-08-2021, 02:28
  2. Vand cont PSN Romania cu multe jocuri AAA By tphaseitx in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 7 Last Post: 21-10-2019, 21:54
  3. Vand cont PSN Romania cu foarte mult jocuri AAA By tphaseitx in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 2 Last Post: 16-10-2019, 12:55
  4. Vand jocuri PS4 Bucuresti + cont de 4 jocuri By st3or in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 3 Last Post: 15-09-2017, 01:43
  5. Vând cont PSN pe România, cu jocuri și dlc-uri PS4: By mars attack in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 2 Last Post: 31-07-2017, 08:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts