Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 74 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 ... LastLast
Results 841 to 860 of 1467

Thread: Schimburi si Vanzari jocuri PS4 Cluj-Napoca

  1. #841 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Vand FIFA 16 - 160 lei.
    Vand Call of Duty Advanced Warfare - 70 lei.
    La pachet - 210 lei.
    Valabil doar in Cluj si accept schimb doar cu Need for Speed-ul nou.
    Ma puteti si contacta telefonic:

  2. #842 SP
    Junior Member dang3rhk's Avatar
    fifa aproape cumparat

  3. #843 SP
    Member Victor420's Avatar
    Schimb Witcher 3 (+soundtrack, stickers, harta) cu MGS5/Until Dawn/Journey PS4
    Attached Images Attached Images 1nchpl-ci46lnkr92zxzhfj3zga82p_hvuo8k5_jjcc.jpg

  4. #844 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Vand Call of Duty Advanced Warfare - 70 lei.

    Valabil doar in Cluj si accept schimb doar cu Need for Speed-ul nou.
    Ma puteti si contacta telefonic:

  5. #845 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Call of Duty Advanced Warfare rezervat.

    Cumpar Need For Speed 2015.
    Ma puteti si contacta telefonic:

  6. #846 SP
    Junior Member cristianbam's Avatar
    @Victor420
    Salut, ai un nr de telefon? PM me please =)
    Dau la schimb MGSV.

  7. #847 SP
    Member LeventeV's Avatar
    OFF: Nu are cineva de vanzare o consola PS Vita? Nu conteaza modelul, numai sa aiba un card de memorie minim 8 Gb.

  8. #848 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Cumpar Need For Speed 2015.

  9. #849 SP
    Member marv's Avatar
    G-xtreme, nu mi-o lua in lume de rau, da' mi se pare ca faci spam aici. Imi apare ca s-a postat pe thread si intru sa vad ce e nou, dar dau tot de anunturile tale. Daca vrei sa faci reminder atat de des, iti recomand sa deschizi un nou thread cu anuntul tau. Mersi.

  10. #850 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by marv View Post
    G-xtreme, nu mi-o lua in lume de rau, da' mi se pare ca faci spam aici. Imi apare ca s-a postat pe thread si intru sa vad ce e nou, dar dau tot de anunturile tale. Daca vrei sa faci reminder atat de des, iti recomand sa deschizi un nou thread cu anuntul tau. Mersi.
    Acestea sunt datele in care am postat, mereu on topic (inainte de aceasta perioada am avut o activitate mai latenta):
    02-11-2015 11:32
    04-11-2015 15:36
    06-11-2015 10:36
    07-11-2015 13:54
    08-11-2015 20:23
    Yesterday 18:52

    Acest thread a fost deschis de mine. Regulament CG:
    "5. Nu folositi UP-uri consecutive decat dupa o perioada de minim 24h! Orice post al dvs. urmat de un alt post in perioada mai mica de 24h va fi automat "merged" de catre server. Deasemenea nu sunt permise UP-uri decat pe threadurile de vanzare/cumparare proprii."

    Daca ai o problema personala cu mine, imi scrii pe privat. Daca nu, te invit sa faci ce fac si restul membrilor pe acest thread si sa ramai la subiect.

  11. #851 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Mai puneti si altii jocuri la vanzare ca bate vantu si vi se pare ca doar @G-XtremE vinde! (sau cumpara)

  12. #852 SP
    Junior Member Ic3f1r3's Avatar
    Cumpăr Ac:unity la un preț decent

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  13. #853 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Ati vazut careva la Altex/MG pe raft Fallout 4? Sau ramane orasul nostru de "5 stele" iar ultimul asa si cum e defapt?

  14. #854 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by Ic3f1r3 View Post
    Cumpăr Ac:unity la un preț decent

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    Assassin's Creed - Unity PS4 | ALTEX
    100 lei altex

  15. #855 SP
    Junior Member Ic3f1r3's Avatar
    Mda e bun și asta doar ca ma gândeam la 70-80 :d

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  16. #856 SP
    Member marv's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    Acest thread a fost deschis de mine. Regulament CG:
    "5. Nu folositi UP-uri consecutive decat dupa o perioada de minim 24h! Orice post al dvs. urmat de un alt post in perioada mai mica de 24h va fi automat "merged" de catre server. Deasemenea nu sunt permise UP-uri decat pe threadurile de vanzare/cumparare proprii."

    Daca ai o problema personala cu mine, imi scrii pe privat. Daca nu, te invit sa faci ce fac si restul membrilor pe acest thread si sa ramai la subiect.
    E foarte buna ideea cu thread-ul, e bine ca l-ai facut, ziceam doar ca mi se pare ca postezi prea des aceleasi lucruri. Desi regulamentul mentioneaza UP-uri la 24 de ore cred ca pe un thread care se adreseaza unui grup mai mare de oameni, cum e acesta, ar fi de bun simt sa fie mai mare timpul de asteptare pana sa pui un nou reminder.

    Dupa cum am mentionat in primul post, nu mi-o lua in nume de rau, n-am nimic cu tine (ce motive as avea). Trebuia sa sune ca o sugestie ce am scris eu, nu ca un repros.

  17. #857 SP
    Member LeventeV's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    Ati vazut careva la Altex/MG pe raft Fallout 4? Sau ramane orasul nostru de "5 stele" iar ultimul asa si cum e defapt?
    Ieri seara am fost la Altex, si n-au primit inca, dar la 4games este deja, bineinteles cu 10-20 ron mai scump.

  18. #858 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    Ati vazut careva la Altex/MG pe raft Fallout 4? Sau ramane orasul nostru de "5 stele" iar ultimul asa si cum e defapt?
    Cica este la MG Polus, in "gluma asta de oras"

  19. #859 SP
    Member Victor420's Avatar
    Quote Originally Posted by Victor420 View Post
    Schimb Witcher 3 (+soundtrack, stickers, harta) cu MGS5/Until Dawn/Journey PS4
    Vandut.

  20. #860 SP
    Junior Member samhaii's Avatar
    Cumpar Diablo 3 ultimate edition.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 74 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 ... LastLast

Similar Threads

  1. Schimburi / Vanzari jocuri XBOX Cluj-Napoca By nameless_fear in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 216 Last Post: 27-09-2017, 11:55

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts