Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Iti vei cumpara PS4 Pro?

Voters
377. You may not vote on this poll
  • Da, voi cumpara cu siguranta!

    140 37.14%
  • Nu, sigur nu voi cumpara!

    111 29.44%
  • Probabil voi cumpara anul viitor

    56 14.85%
  • Nu stiu inca

    70 18.57%
Page 68 of 155 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 118 ... LastLast
Results 1,341 to 1,360 of 3086

Thread: PS4 Pro

  1. #1341 SP
    Member toto's Avatar

  2. #1342 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    ^ right?

  3. #1343 SP
    Member Hider141's Avatar
    Referitor la Horizon Zero Dawn, atat timp cat va avea gameplay foarte bun si poveste bine dezvoltata, pe mine nu ma va dezamagi daca va avea "downgrade" vizual pe PS4 normal.

  4. #1344 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Nu inteleg de ce credeti ca va avea vreun downgrade, jocul va arata la fel ca in prezentari. Versiunea de PRO va fi imbunatatita, atat. Asta nu inseamna ca va versiunea de ps4 va arata mai rau . Plus ca este vorba de o exclusivitate, nu e Ubisoft aici !

  5. #1345 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Au ajuns consolele în depozit, stoc suficient pentru anul ăsta. Nu spun despre ce depozit e vorba, poate se supără cineva, bănuiți voi

    Bonus: PS VR vine si la noi la sfârșitul lui ianuarie 2017. Mai bine mai târziu decât niciodată.

  6. #1346 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Nu inteleg de ce credeti ca va avea vreun downgrade, jocul va arata la fel ca in prezentari. Versiunea de PRO va fi imbunatatita, atat. Asta nu inseamna ca va versiunea de ps4 va arata mai rau .
    What ?

  7. #1347 SP
    Member Hider141's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Nu inteleg de ce credeti ca va avea vreun downgrade, jocul va arata la fel ca in prezentari. Versiunea de PRO va fi imbunatatita, atat. Asta nu inseamna ca va versiunea de ps4 va arata mai rau . Plus ca este vorba de o exclusivitate, nu e Ubisoft aici !
    Downgrade pe PS4 sau upgrade pe PS4 Pro, depinde de perspectiva.
    Cert e ca nu va arata la fel pe ambele, si cel putin unele dintre secventele de gameplay din Horizon ZD prezentate pana acum au fost rulate pe PS4 Pro.

    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Au ajuns consolele în depozit, stoc suficient pentru anul ăsta. Nu spun despre ce depozit e vorba, poate se supără cineva, bănuiți voi
    Si, ai dat deja precomanda?

  8. #1348 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu, aștept un pachet Limited Edt.
    Sper sa vad asa ceva si cu Pro
    162720.alfabetajuega-ps4-slim-final-fantasy-xv-europa.jpg

  9. #1349 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Nu mai fac pre-comenzi din principiu. Si eu astept/sper sa avem anul asta, macar 1-2 bundle lansat, nu doar consola "cheala" (sa vedeti ce de Watchdogs o sa se vanda la pachet, exact ca atunci cand s-a lansat PS4).
    Ar fi fost binevenita una cu Horizon Zero Dawn (ca tot fi vorba), dar nu o sa avem asa ceva in 2016.

    In ceea ce priveste.. diferentele (expuse de domnul din clipuletul de mai sus), ma asteptam ca lucrurile sa fie asa.
    Cum am mentionat si anterior, nu scoteau Pro-ul ca sa aiba ce se umple de praf pe rafturi.
    Sunt convins insa ca nu va fi.. asa de rau, o sa merite in continuare un PS4 Vanilla, la fel cum o as merite si Slim.
    Daca nu iesea Pro, lumea nu s-ar fi bucurat oricum de jocuri?
    Totodata sa nu uitam ca pentru cei care inca nu au un PS4, un Vanilla la pret promotional ar insemna o "afacere" buna, "great value for the money" cum ar zice americanu'.

    PS: un filmulet interesant (despre PS4/Pro si o posibila evolutie a lucrurilor in urmatoarea perioada),
    .

  10. #1350 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ar trebui să vină anul ăsta pachete cu WD2 si CoD. Vorbesc despre pachete oficiale, nu făcute de magazin. Horizon cu siguranță când se lansează, martie 2017.

    LE: Interesant video, are dreptate in mare, dar și exagerează aproape de final.

  11. #1351 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Eu am precomanda si la Altex si la Emag, insa nu va livra nimeni nimic inainte de data lansarii oficiale.

  12. #1352 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Ar trebui să vină anul ăsta pachete cu WD2 si CoD. Vorbesc despre pachete oficiale, nu făcute de magazin. Horizon cu siguranță când se lansează, martie 2017.

    LE: Interesant video, are dreptate in mare, dar și exagerează aproape de final.

    Nimic cu BF1 ?!

  13. #1353 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    EA are exclusivitate cu Ms pentru pachetele oficiale, Sony cu Activision pentru CoD. Se poate doar prin magazin in cazul in care exista înțelegere, cum a fost cu Fifa 17, consola simpla si joc separat.

  14. #1354 SP
    Member Sherwood's Avatar
    De maine dam liber la unbox-uri pe youtube (ca sa nu stricam "traditia" inceputa cu PS4 slim).

  15. #1355 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Am vazut ca acum la Altex arata stoc epuizat, deci cine mai vrea sa faca precomanda trebuie sa mai astepte. Sunt curios daca toti cei care au dat preocomanda vor si primi consola in ziua lansarii.

  16. #1356 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Au ajuns consolele în depozit, stoc suficient pentru anul ăsta. Nu spun despre ce depozit e vorba, poate se supără cineva, bănuiți voi

    Bonus: PS VR vine si la noi la sfârșitul lui ianuarie 2017. Mai bine mai târziu decât niciodată.
    Am spus mai sus, stoc suficient pentru acest an. Dacă e deja în depozit eu cred ca ajunge, nu?

  17. #1357 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Am vazut ca acum la Altex arata stoc epuizat, deci cine mai vrea sa faca precomanda trebuie sa mai astepte. Sunt curios daca toti cei care au dat preocomanda vor si primi consola in ziua lansarii.
    E de la site mai mult ca sigur. M-am uitat la jocurile care sunt in mod normal pt precomanda si ele apar la fel, cu stoc epuizat.

  18. #1358 SP
    Member Sherwood's Avatar

  19. #1359 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Ce de aaw.. ooh.. ugh.. taci ca am inventat culorile.
    Frumos cu HDR dar cam atat. Nu este oricum ceva exclusiv Pro. Sa vedem cu ce "vine" in plus fata de Slim si Vanilla.

  20. #1360 SP
    Member Hazer's Avatar
    Oooooh, aaaaaaa, techonorogy!

    Sper sa nu duc lipsa HDR-ului atat de mult. Este asa de game-changing? Am descoperit recent ca TV-ul meu 4K nu a primit de la Sony update de HDR.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 155 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 118 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts