Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 856 of 903 FirstFirst ... 356 756 806 846 854 855 856 857 858 866 ... LastLast
Results 17,101 to 17,120 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #17101 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Si pe UK au intrat!

  2. #17102 SP
    Junior Member IBogdAn3L's Avatar
    Ok, ms mult


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #17103 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    Salut. Am o intrebare. Sunt plecat si nu am consola cu mine si am luat jocul Knack care e gratis la ps+ cu aplicatia de pe telefon. O sa pot sa imi descarc jocul si in consola peste o luna sau 2 cand ajung acasa?

  4. #17104 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Da, fara probleme, daca ai ps plus activ.

  5. #17105 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    Da am ps+. Ms mult!

  6. #17106 SP
    Member lucas22010's Avatar
    posibil sa se mai fi discutat, imi cer scuze pentru asta, dar am un PS4 prima varianta si un ps3, pe ambele activat playstation plus cu acelasi account.
    vreau sa cumpar inca un ps4 pro (am 2 copii) si intrebarea mea este daca se poate activa si pe acesta playstation plus cu acelasi account, daca se pot descarca si juca aceleasi jocuri pe ambele console ps4.
    multumesc

  7. #17107 SP
    Member bdevil's Avatar
    Da, se poate, pui o consola principala PS4 pe Primary si cealalta pe Secondary. Exista si anumite restrictii, pe consola Secondary vei putea juca jocurile doar cu contul pe care e activat PS+ si de pe care sunt cumparate jocurile (daca le cumperi digital). Alt cont nu va putea juca jocurile pe Secondary, asa ca vezi cum le imparti copiilor consolele astfel incat fiecare sa joace pe contul lui (daca e cazul). Daca amandoi joaca de pe un singur cont principal, nu e prea mare bataia de cap cu configurarea conturilor.

    Gasesti tutoriale pe net usor:

    https://www.youtube.com/watch?v=lSqRg6XJNd8

    Mare grija la activarea / dezactivarea consolelor, stiu ca se poate face doar o data la 6 luni desi e posibil sa se fi schimbat politica intre timp, nu m-am mai lovit de situatie eu dupa ce mi-am configurat cele doua PS4-uri cu fratele meu.

  8. #17108 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    https://blog.eu.playstation.com/2018...unching-today/

    Ceva "features" binevenite in system update 5.50. Eu tot astept PSN ID name change

  9. #17109 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Lista tuturor studio-urilor Sony, alaturi de proiectul la care lucreaza in momentul de fata. Viitorul gamingului nu a fost demult asa de luminos.

    https://www.resetera.com/threads/son...-projects.397/

  10. #17110 SP
    Member paulone's Avatar
    Fratilor sunt disperat, rog un ajutor....deci am PS4PRO si am descarcat Uncharted 4....totul a mers ok pana la cap.17 cand am dat de un bug/glitch peste care nu mai pot trece deci nu mai pot continua jocul....capitolul incepe cu personajul principal si prietena lui,,,ei bine tipa nu mai vine sa-i fac scara ca sa continue jocul, pur si simplu sta degeaba....am incercat cu restarturi si nimic....ce sa fac? Hiba e ca save-urile anterioare sunt de la capitolele 11-12 deci daca ar fi sa-l rejoc am din nou multe de facut...asa ceva nu am patit de cand sunt....
    Asta e clipul....

  11. #17111 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Poate nu am inteles eu bine, dar vad ca ai terminat cu bine capitolul si ai inceput urmatorul, 18.

    le: ah, sorry. da, incearca un restart chapter sau load last auto save.

  12. #17112 SP
    Member Alex_P's Avatar
    Păi nu cred ca e clipul lui ala. Are mai mult de 1 an clipul acela.

    ---------- Post added 19-03-2018 at 19:51 ----------

    Poti incerca sa reîncepi capitolul respectiv. Sau cu unul înainte daca asa nu merge. 16 adică. Si iti faci o salvare și acolo.

  13. #17113 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Uita-te catre ce iti arata ea si apasa L3 ca sa focusezi (cred ca era un jeep), apoi ar trebui sa poti continua.

  14. #17114 SP
    Member paulone's Avatar
    Am reusit in cele din urma dupa nenumarate incercari....clar este o hiba a jocului deoarece am gasit pe you tube si la altii patania asta....trebuie sa te uiti la tipa si sa invarti un pic lassoul ala de la brau....oricum asa ceva n-am mai pomenit in sute de jocuri de consola....
    Asa se manifesta hiba si din clip vad ca tipul asta a reusit cu un banal restart de capitol, eu nici dupa 10 restarturi n-am reusit, in cele din urma am reusit cred ca printr-un noroc...La min.12.20 din clip tipul da un restart, deci 12 min s-a chinuit si ala

  15. #17115 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Pai daca il joci in Spaniola si normal! Elena Fisher(Americanca, Gringo puta), no habla espanol, comprende?

  16. #17116 SP
    Member paulone's Avatar
    Bre....jocul meu este in ENGLEZA clipul ala e doar o mostra de pe YT ca sa vedeti cum se manifesta acea hiba....

  17. #17117 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Impermeabil la sarcasm. Good stuff.

  18. #17118 SP
    Member westy9009's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Lista tuturor studio-urilor Sony, alaturi de proiectul la care lucreaza in momentul de fata. Viitorul gamingului nu a fost demult asa de luminos.

    https://www.resetera.com/threads/son...-projects.397/
    Doamne ... ce istorie in lumea Gaming pot scrie aceste studiouri

  19. #17119 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Cred ca imi marit actulul PS4 Pro sa fac loc editiei limitate GoW. Prin urmare, caut sa salvez niste filmulete/proiecte de pe PS4 actual, pe un stick/HDD extern. Ca ulterior sa le transfer pe noua consola. Reprezinta ditamai operatiunea sau este destul de facil?
    Am inteles ca am nevoie de o sursa de stocare externa formatata FAT sau exFAT? Dincolo de asta, trebuie sa le iau manual, filmulet cu filmulet si copy to external device? Ma apuca vara daca e asa..

  20. #17120 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    e usor sa le transferi, poti sa selectezi mai multe deodata. singura chestie ca dureaza destul de mult. rata de transfer e destul de mica de pe ps4 pe mediu de stocare extern. il pui sa copieze cand pleci de acasa ca dureaza ceva, mai ales daca ai multe filmulete, si nici nu poti folosi ps cat se copiaza...acuma mai exista posibilitatea mai rapida sa iei ps nou si sa ii pui hdd vechi pe el. sa le schimbi intre ele.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 856 of 903 FirstFirst ... 356 756 806 846 854 855 856 857 858 866 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts