Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 175 of 903 FirstFirst ... 75 125 165 173 174 175 176 177 185 225 275 675 ... LastLast
Results 3,481 to 3,500 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #3481 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    La fel am spus si eu.In astfel de expouri il pun in cutie de plastic transparent fara aerisire.

  2. #3482 SP
    Junior Member cata10's Avatar
    Salut ! Am facut si eu precomanda acum o luna si ceva la playstation 4 pe emag. O sa fie prima mea consola, si vreau sa va intreb cate ceva, pentru ca nu ma pricep aproape deloc la console, si majoritatea intrebarilor cu siguranta o sa va para prostesti .
    In primul rand, care este chestia cu psn, ps+ si playstation store? am auzit de la unii si de la altii ca nu ar merge online in romania, si ca sunt niste riscuri daca iti faci cont pe UK , sau US, ca sa poti juca...
    Alta chestie : eu de exemplu nu am cont de playstation store , si am auzit ca vor fi niste jocuri free pentru PS4 , si nu as vrea sa le ratez, pentru ca daca la noi consola o sa vina in 2014, o sa le pierd, as putea sa imi fac de acum cont pe playstation store si sa le obtin asa ?
    Inca ceva foarte prostesc de altfel , internetul pe consola cum merge ? Pur si simplu prin conecatarea firului de internet la consola banuiesc nu ? Dar daca am rooter o sa fie probleme ?

    Multumesc anticipat pentru raspunsuri, chiar sunt nou in lumea consolelor deasta am pus aceste intrebari .

  3. #3483 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    PSN este contul de care ai nevoie ca să te poţi conecta, PS+ este un abonament la care primeşti dreptul de a downloada câteva jocuri în fiecare luna şi pe care le poţi juca atât timp cât eşti abonat PS+ şi oricum îţi trebuie pt a te juca în multiplayer.
    Stai liniştit că nu sunt probleme dacă joci cu cont UK dar neapărat prin router altfel îţi vede ip şi nu te lasă sa joci.
    Şi ca să nu pierzi jocurile de PS+ te conectezi de pe un PC sau Laptop în sonyenterteinment cu acelaşi date şi le pui acolo in download list.
    In cazul tău dacă nu ai cont, îţi faci pe net, caută pe google cum sa faci cont e mai nasol cu PS+ pt ca nu se activează pe net, eu am încercat şi nu am putut, îţi trebuie consolă fizic, cam asta e tot ce nu înţelegi caută pe google .

  4. #3484 SP
    Member palflo's Avatar
    ce magazine mari cunoaste-ti in uk pt a cumpara consola ps4 ?? ms.

  5. #3485 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    @palfo ShopTo,Amazon (insa Amazon nu cred ca garanteaza data lansarii pentru comenzile facute acum)

    ON : Cei care au avut bundle Watch Dogs (pe Amazon.com) vor primi la pretul de $399 2 controllere Ceea ce a fost ieri o presimtire azi s-a adeverit

    My Amazon "Watch Dogs" preorder chat with Amazon. YMMV : PS4

  6. #3486 SP
    Member palflo's Avatar
    jenei dar la shopto trimit in ziua lansarii?? am gasit un bundle cu killzone shadow fall la 399.85 lire

  7. #3487 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Probabil il vei primi cu 2-3 zile dupa lansare.

  8. #3488 SP
    Member palflo's Avatar
    jenei eu am pe cineva in londra si am vb sa il ia el de acolo si apoi sa il trimita in tara . cel din londra o primeste in ziua lansarii de pe shopto??

  9. #3489 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Da.Am zis 2-3 zile transport in RO.Spune acelei persoane sa trimita cu curier rapid si sa aleaga cea mai rapida metoda

  10. #3490 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by palflo View Post
    jenei eu am pe cineva in londra si am vb sa il ia el de acolo si apoi sa il trimita in tara . cel din londra o primeste in ziua lansarii de pe shopto??
    Poti comanda si tu de la shopto .

  11. #3491 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Quote Originally Posted by mentorica View Post
    Poti comanda si tu de la shopto .
    Trimit si electronice in România ?

  12. #3492 SP
    Member palflo's Avatar
    aveti idee cat costa transportul din uk in ro??

  13. #3493 SP
    Member Ramon's Avatar
    Trimit, trimit. Am postat pe topicul celalalt.

    25-50 lire.

  14. #3494 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pretul PS4 in diferite tari
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1382096781548.jpg

  15. #3495 SP
    Member MSlv's Avatar
    Brazilia incearca sa fie un fel de China pentru Americi, se vrea incurajarea productiei (sau macar asamblarii) locale pentru a putea vinde ceva (electronic) la preturi competitive in aceasta tara. Nu degeaba foxconn si-a construit fabrica acolo, exista o versiune speciala de iPhone pentru brazilia (cu logo-ul agentiei nationale de telecomunicatii)... Alternativa e importul taxat la greu si astfel se ajunge la preturi din astea.

    In alta ordine de idei, e oficial, Driveclub a fost amanat pentru "early 2014". In locul lui Sony ofera la PS+ Contrast. Deci anul asta ps4 a ramas fara Driveclub si Watch_dogs...

  16. #3496 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    Brazilia incearca sa fie un fel de China pentru Americi, se vrea incurajarea productiei (sau macar asamblarii) locale pentru a putea vinde ceva (electronic) la preturi competitive in aceasta tara. Nu degeaba foxconn si-a construit fabrica acolo, exista o versiune speciala de iPhone pentru brazilia (cu logo-ul agentiei nationale de telecomunicatii)... Alternativa e importul taxat la greu si astfel se ajunge la preturi din astea.

    In alta ordine de idei, e oficial, Driveclub a fost amanat pentru "early 2014". In locul lui Sony ofera la PS+ Contrast. Deci anul asta ps4 a ramas fara Driveclub si Watch_dogs...
    Parfum daca imi dau contrast în locul lui driveclub de care nu eram interesat. Daca il dau in 2014 moca cu atat mai bine, inca un joc în plus.

  17. #3497 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    http://slumz.boxden.com/f13/computer...g-now-1990512/

    COMPUTER BILD: PS4 breakdown live stream is happening now - Update number 2 in terms of noise: After an hour in the operation, the PS4 is significantly quieter than the PS3. The new console settles at 0.83 Sone , the predecessor controls the fan at prolonged high, reaching a whopping 2.1 sone.

    How quickly moves up the PS4? When tested in the laboratory, a value of just under 21 seconds was produced. FYI: This is the development version of the device. During testing, the panel is not connected to the Internet.

    Disk Info
    As there are more questions about the hard drive was, here are a few details: The PS4 a HGST (Western Digtal) inserted 2.5-inch drive with 500 gigabytes of memory and 5,400 rpm. Important info for all hobbyists: It will only plates with a maximum height of 12.5 millimeters in the case.



    Disk Info Part 2
    The built-in PS4 plate moves from the working speed obviously in the average range. Comparable hard disk reach 80 to 100 megabytes per second.

    Screw Update
    The screw that holds the hard drive in the case, of course, has no Torx format. It is a conventional Phillips screw. The remaining fixations in the housing can be opened only with a special Torx screwdriver.

    Disk differences
    The PS4 swallows written as disks with a height up to 12.5 mm. For the PS3 gamers could only install disks with a maximum height of 9.5 mm.

  18. #3498 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Greutate PS4 si DS4

    PS DS3 cântăreşte aprox 190g
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1382108651182.jpg uploadfromtaptalk1382108659518.jpg

  19. #3499 SP
    Member cipvas's Avatar
    Oare ce urmeaza? Ce culoare are laserul de la blocul optic sau ce miros are plasticul din compozitie.

  20. #3500 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am inteles ca urmează sa il desfacă, să-i scoată "organele" si sa ne arate si ventilatorul

    Hdd-ul vad ca e tot la 5400 rpm, cred ca un SSD iar nu are şanse, păcat

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts