Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 675 of 903 FirstFirst ... 175 575 625 665 673 674 675 676 677 685 725 775 ... LastLast
Results 13,481 to 13,500 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #13481 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Nah, dacă nu ați vrut XOne și Kinect, teroriștilor, huoa
    PlayStation 4, noul dispozitiv de comunicare pentru teroriști
    Pai pe PS4 sunt mai multi useri, si ii mai usor pt ei, sa se ascunda, pe cealantă parte, sunt cam putini, si...

  2. #13482 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Nu mai stiu, pentru controllere nu se ofera garantie nu ? dar cele venite odata cu PS-ul ?

  3. #13483 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cum să nu, doi ani. Am certificat de garanție separat pt al doilea controller. Cel care vine cu PS4, la fel

  4. #13484 SP
    Junior Member ticaaa's Avatar
    se merita sa cumpar ps 4 numai pentru exclusivitati ? am vazut ca nu are asa multe
    din ce am vazut im place Bloodborne, infamous, uncharted ,nier,horizon, until dawn , last of us ,gt
    nu sunt chiar putine dar totusi nu stiu ce sa fac

  5. #13485 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    uploadfromtaptalk1447783938718.jpg

    Asta e ca faza aia " În afară de cele 6 goluri primite nu au mai avut nici măcar o singură ocazie "

  6. #13486 SP
    Junior Member ticaaa's Avatar
    sa inteleg ca s-a mai pus intrebarea asta ?

  7. #13487 SP
    Banned orionpaxbb's Avatar
    bre, "se merita sa cumpar ps 4 numai pentru exclusivitati ? am vazut ca nu are asa multe"
    ia faza asta si pleaca cu asa ceva de aici

  8. #13488 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Da. Raspunsul e simplu: din ce stiu in acest moment PS4 are (lansate si anuntate) un nr aproape dublu de exclusivitati fata de xbox one, multe dintre ele chiar titluri triple A.

    In jur de 120 de jocuri din care cel putin 20 merita cumparate: Bloodborne, Infamous second son, Infamous first light, The last of us, The order, Uncharted (3 jocuri remasterizate), Uncharted 4 (apare in primavara), Until Dawn, Killzone SF, Everybody's gone to the rapture, etc

  9. #13489 SP
    Junior Member ticaaa's Avatar
    da pai tocmai asta e ca ma intereseaza numai din astea triple A
    nu vreau sa cumpar consola pentru

  10. #13490 SP
    Banned orionpaxbb's Avatar
    omg troll 100% nu va pierdeti timpul cu el

  11. #13491 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    @Dant3, mersi, o sa ma uit si eu prin hartiile alea (e luata de la Altex).
    Nu stiu de ce am tinut eu minte o asa grozavie

    Si ca nu ma pot abtine, se nimereste cumva bine in registrul posturilor de mai sus ... "ai, n-ai mingea, tragi la poarta!".
    Ce atata indecizie !

  12. #13492 SP
    Member musat's Avatar
    La cateva zile mai apare cate unu sa intrebe daca poate sau nu sa cumpere PS4. Grea cu viata asta.....

  13. #13493 SP
    Junior Member ticaaa's Avatar
    eu chiar vorbeam serios dar daca ziceti ca e troll fie multumesc radu pentru raspuns

  14. #13494 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    nu are nimeni nimic cu tine dar te poti documenta si singur ca nu e asa greu ,din punctul meu de vedere se merita

    ---------- Post added 17-11-2015 at 22:57 ----------

    de fapt nu cred ca e cineva cu ps4 sa zica ca nu a meritat

  15. #13495 SP
    Member taz@'s Avatar
    poate am mai mult noroc aici:

    "Salutare all,

    Nu stiu daca postez unde trebuie sau daca s-a mai scris, dar am cautat pe gooagle si niciun rezultat:

    Am o problema cu cardul (Raiffeisen) legat de contul de PSN RO...; mi-a expirat cardul in luna Octombrie si am fost sa il ridic pe cel nou. Singurul lucru ce s-a modificat la card este valabilitatea si codul de 3 cifre de pe spate... Evident, datele de pe card trebuiau updatate in ps store. Surpiza, cand bag noua data de expirare a cardului, eroare la salvare cum ca numarul cardului nu este corect.

    Ii dau din nou, nimic. Am sters cardul de pe cont si am luat-o de la zero...; am bagat din nou toate datele. Adresa este exact ca cea cu care este inregistrat cardul. Am bagat de zeci de ori numarul cardului si codul acela de securitate, nimic... am fost la banca sa imi activeze noul card pe nu stiu ce fel de portal bla bla bla. Dupa ce l-a activat, am incercat din nou si nimic. Am incercat si de pe PS4, si de pe desktop, si de pe android... nimic. Aceeasi eroare cum ca datele nu sunt corecte...

    Stie careva vreo solutie la asta? sau daca nu, exista alta modalitate de a incarca walletul? poate cineva sa imi alimenteze contul daca ii fac transfer bancar?!

    Va foarte multumesc!"

  16. #13496 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    La BT știu ca trebuie schimbata limita la tranzacțiile online fara CVV/CVV2 (e 0 inițial). Poate aceeași faza si la Raiffeisen, o fi limita 0 la cardul nou

  17. #13497 SP
    Member taz@'s Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    La BT știu ca trebuie schimbata limita la tranzacțiile online fara CVV/CVV2 (e 0 inițial). Poate aceeași faza si la Raiffeisen, o fi limita 0 la cardul nou
    Am facut plata online chiar astazi pentru altceva si a mers. Nu stiu, o sa mai merg maine la banca sa intreb de CVV...

    Astept si alte pareri. Mersi!

    LE, asta e eroarea ce o primesc:
    Attached Images Attached Images capture.png

  18. #13498 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Frumos pachet, poate ajunge și pe la noi
    uploadfromtaptalk1447800728669.jpg

  19. #13499 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Era sa intreb unde sunt celelalte 2 jocuri ..
    Probabil trebuie sa ma culc ..

  20. #13500 SP
    Member musat's Avatar
    Am gasit asta: Amazon.com: Nyko Power Pack for PlayStation 4: Video Games (9$)
    +
    http://www.amazon.com/Nyko-Data-Bank...FKKA6N6WYWG1VT (35$)
    +
    http://www.amazon.com/gp/product/B00..._cart_vw_2_4_p (150$)
    = 193 $ + 30 $ (transport Bucuresti) + 55$ (taxe) = 278 $ (~1112 lei)
    Destul de scump, dar ai PS4 cu 4Tb si baterie externa pentru controler .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts